Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

wavyym vallaha evim gibisi olurmu,mis gibi sıcacııkk,
gerçi trsıyom yine bişey olcak diye ama,inşallah güzelk geçer

mualimimm,özledim vallaha kız,
hiçbi kızımı kedime benzetemedim yaaww,benden başka herkese benziyorlar anam bu kadar olmaz,
sana şerbet takımlarımı da veririm canımm,
sen doğur hayırlısıyla da..
sen nasılsın canım?aklımdasın var ya,sana yardımcı kimse olcak mıı?

dirişmm döktğrmek ve ben çok apayrı kavramlar yawwwkaydirigubbakcemile3 kıs önceden döktürmeyen bu göbekle döktürürmükaydirigubbakcemile2

marrycim, bardakların çook güzeldi, naasıl yaptınız ayol bayıldım, hazır mıydı onlar..

günaydııınn

gece evimizde kaldııkk,uykusuz ama güzel bi geceydi,
şuanda halem emiyorr,

geçmişi okuyamadım,şimdi bakıcam,tek elimkle yazıyorum,,

herkesi tek tek öptükk

hoşgeldin canımmm

marrycim, bardakların çook güzeldi, naasıl yaptınız ayol bayıldım, hazır mıydı onlar..

sende hoşgeldin canım

penses cnm aksam yazdın cvp vermedim ...ama susmak ta istemiyorum

aksam bu topic ölü vs.vs. laflar söyledin ki bana göre söyleyecek en son kişisin

her sabah buraya ben ,muallim apla,wavy,kayra,canbebek,canan,kevser,medine
daha aklıma gelmeyen kişiler günaydın yazarlar....koyu sohbetlerimiz paylaşımlarımız oluyor....seninle yoğun bi şekilde yazıştığımız tek konu hatırlıyorum temizlik işleri bebekleirn kilosu....

yani burada ne sohbetler ediyoruz biz..ve beğenmiyorsan topiği yazmasın böyle yorum niye...kaswa giremedi sonra sohbet bitişi geldi öyle konuştu çünki kaswa sohbetin koyuluğunu bilen biri....

önemli gördüklerime cvp veriyorum diyorsun...burası paylaşım yeri bazen geyikleirmiz oluyor ama yeni hamileler geliyor....ileri gebelikler var ...yeni doğum yapanlar var

senin için ne önemli kim önemli ...bilgi paylaşmak istemiyorsanda paylaşım bekleyemezsin........

herşeye atlamak istemiyorum demişsin .... o zaman ben sazanım ...yeni hamilesinede ..ileri gebeliğede doğurmuşada cvp veriyorum.....
ve bunuda atlamak olarak görmüyorum birazcık bilgi verebiliyorsam ve o insanı o anda rahatlatıyorsam ne mutlu.......

her arkadaşımınki gibi seninde yazılarını kale alıyoruz biz değer veriyoruz ve verdiğimiz değer için olsa gerek kırılabiliyor ve kırıyoruz......

mesajına dün cevap yazmak istedım fakat bugünü beklemek en doğru sey olacaktı.benım yazdığım neden kımse yok sözü neden bukadar sorun yarattı anlamıs değilim herhalde senınle beraber wavy arkadasım dünkü sinirini benden çıkarmış gibime geliyo ki onurunuzu kıracak biişey söyledığımı düşünmüyorum herseye atlamak isteiyorum derken bılmedığım konular hakkında yorum yapmak kımseye yanlıs bilgi vermek istemıyorum demek istedım ben aslında .ama konusma diliyle yazı dili çok farklı oluyo nereye istersen oraya çekersın .ve sen niye üstüne alınmıssın kı anlamadım sazan falan hiç düşünmediğim seylerı kendıne yakıstırmıssın üzüldüm.sonra benım burada bebeklerımın kılosu ve temızlık dısında paylastıgım fakat senle paylasamadıgım yada senın cevap yazmada tenezzul etmedıgın seylerımde oldu benım ben senı görüyordum fakat sordugum sorulara daha cok bebiş istiyoruz ve hymarryden cevap alıyodum.benım bu konuları çok dile getırdıgımı söylemıssın oysakı ben senın alinle ömerının uykusundan altını pislemesınden hastalanmasından bahsetmenden hiçde rahatsız olmadım demekkı yazdıklarımla senı bı haylı sıkmısım kusura bakma.senın dıkkat ettiğin 2 seymıs demekkı ben 8 aydır buradayım dırım .ve buradakı arkadasların daha çok hangı konular üzerınde yoğunlasıyo olmasınada dıkkat etmıyorum .beğenmediysen girmezsın falan demıssın o senın yorumun benım ağzımdan böyle bişey çıktıgını sanmıyorum .benım düşünmediğim herseyı düşünmüş ve kendınce yorumlamıssın.susmakta istemıyorum demıssın zaten ağzı olan konusuyo.konu hakkında bilgin varsa paylasıyosun pekı yoksa okonu üzerınde de yorum yapabılıyomusun dırım .bılmedıgım bı konu hakkında neyı paylasabılırım söylermısın ?yanlış bilgimi vereyım buradakı arkadaslara

Son düzenleme:
ogece kaswanın off sıkıldım artık topıktekı bu tembellıkten demesının ardından evet arkadasım yaa buradakıler çok tembel bu gece dememde ne vardı anlamıs değilim sadece arkadasın dediğine katıldım okadar.ve ogece 7 kısı onlıne dı kımse bı cevap yazmıyodu gecmısı okuyup bende sohbet edecektım öyle olunca bu sekılde yazma geregı duydum sadece bu

kıslar lohusa şerbetliği hazırlamayı düşünüyorum. fikrinizi almak istiyorum. öğlen uykusundan uyanırsanız yardım bekliyomopuyorumnanaktan şimdi iki alternatifim var.
birinci bakır sürahi ve yanına gümüş yaldızlı kadehler..
ikincisi pembe ince camdan kapağı topuz olan cam sürahi. ve yanına ince kadehler. ama kadehleri pembe kurdeleyle süslemem gerekecek. ne düyorsunuz hangisi şık olur..

wavy senın dün yazdıgın seyı bulamadım fakat aklımda kalan tek sey topiğe her girisimde bişeylerı sıkayet etmek için giriyomusum demen oldu allah allahhh siz benım yazdıklarımı ne kadar incelıyomussunuz öyle demekkı burada içten içe yasanan bazı seyler var.samımı olun bence.neyı sikayet ediyomusum söylermısın ?

vayyyyyy demek öyle..... bugün ne tarafından kalktın sen wavy..... kırıcısın..... önemlı değil bende yazılanları okuyorum evet önemlı gördüklerıme cevap yazma geregı duyuyorum kusura bakma ...herseyede atlamak istemıyorum.demekkı yazılarımı çok kale almıssın kı toparlamıssın bak ne güzel neyse yaaaaaaaaa ........bu hayırlı günde daha fazla bişey demeyım benen iyisi

bu konuyta son noktayı koymak ve uzamasını istemiyorum artık. sanırım yukarıdaki açıklamandaki alaycılık hepimiiz rahatsız etti. ...herseyede atlamak istemıyorum.demekkı yazılarımı çok kale almıssın kı toparlamıssın bak ne güzel neyse yaaaaaaaaa ........

ben o gece kaswayada sanada yazdım kabak sana patlamadı aslında senin yorumların tepki toplamana neden oldu bence.

mesajıma dikkat edersen kimseyi kırmak istemediğimi yazmışım. ve düşüncemi yazarkende yine samimiyete dayalı yazmışım.eğer öyle olmasa ifade kullanmaz direkt senin gibi alaycı yada ters yazardım..

canım dün pek keyfim yoktu biliyon. sende bir süredir rahatsızsın giremiyorsun. yani insanın her zaman modu ve sağlığı yerinde olmayabiliyor. bu yüzden bence tembellik değil bu...

kıs sana gelince topic genelindeki yazılarını toparlarsak sadece şikayet etmek yada topiğin en sessiz zamanlarında girip bu tarz yorumlar için yazıyorsun. eğer katılım istiyorsan okuyup yada bakıp çıkmak yerine her girdiğinde yazmayı dene.bakalım ne olacak..laelaelaelaelae

hala gerginim kimseyi kırmak değil amacım. ama bu topiğin bir üyesi olarak söylenen sözlerden alındım açıkçası..

dirimde alınmıştır çünkü o herkesin yazdığına senin deyiminle atlıyor ve cvp yazıyor..

bu konu ile ilgili son yorumumdur. :hulya:

wavymm bence ikincisi daha hoş olur,
erkek olsalardı yavrular bakırlar şık olabilirdi ama
kızlarmıza k,nci şık çok daha hoş bence canım..
birde bardakların küçük olsun,şerbetin fazlası ağır gelip kalıp ziyan olmasın..

pekı wavy bu yazının bı öncesıne dön istersen senın yazdığına gelırsek .ben ortada bişey yokken mı yazdım bunları neden kenara cekılıyosun anlamıs değilim bıseylere tepkı gösterıyosun insanı tahrık edıyosun sonra ortada bişey yokmus gibi davranmak kendının aslında iyi niyetlı oldugunu yutturmak istiyorsun .senın tepkın hiçde alaycı değildi wavy pekı o işaretlerdekı dil çıkaran ne oluyo söylermısın benımyazımda alaycılık ne var anlamadım senın yazdıgına karsılık olarak bunları yazmak gerekıyodu çünkü .ve düşünmediğim herseyı yeterınce düşünmüşsünüz .

wavymm bence ikincisi daha hoş olur,
erkek olsalardı yavrular bakırlar şık olabilirdi ama
kızlarmıza k,nci şık çok daha hoş bence canım..
birde bardakların küçük olsun,şerbetin fazlası ağır gelip kalıp ziyan olmasın..

hımm evdeki kadehglerim büyük gelir o zaman güccük kadeh alayım kendime:))

anneminde bakır sürahisini geri vereyim. kadın öldürecek beni kaç gündür o sürahiyi arattırıyom:kedi:kaydirigubbakcemile3

kevser kısss hoşgeldinn..

hoşgeldin canımmm

hoşbuldum canlarımmm...

sende hoşgeldin canım

wavy senın dün yazdıgın seyı bulamadım fakat aklımda kalan tek sey topiğe her girisimde bişeylerı sıkayet etmek için giriyomusum demen oldu allah allahhh siz benım yazdıklarımı ne kadar incelıyomussunuz öyle demekkı burada içten içe yasanan bazı seyler var.samımı olun bence.neyı sikayet ediyomusum söylermısın ?

kızlar bence yeter, tadımızı kaçırmaya gerek yok, isteyen yazsın, istemeyen yazmasın.. biz yazıyoruz paylaşıyoruz mutluyuz.. delikafadulden

maryy, sen mi süsledin o kadehlerii,, hariakaydı, resmen aşerdim yaa,, yakından çekilmişini net göremedim, boncuklar falan da vardı galiba di mi??

kızlar bence yeter, tadımızı kaçırmaya gerek yok, isteyen yazsın, istemeyen yazmasın.. biz yazıyoruz paylaşıyoruz mutluyuz.. delikafadulden

kevser kuzum bana yazdığın bişeyi yeni gördüm ben ya:kedi: şu sabahlık olayı. sen bir sürü pijam ve gecelik aldın diye hatırlıyorum. eğer çook ince değilse sabahlığa gerek yok. omzuna bi şal bile alsan olur önemli olan yürütürlerken üşümememk canım benim. bu arada önce görsem sana kesin komdan alırdım bi sabahlık gittiğimde gönderirdim canım. çok uygundu fiyatları pek çeşit kalmamıştı ama benim aldıüğımdan alırdımzemuszemus

marry bir de o gecelik sabahlık harika durıyor maşallah güzel lohusama benim maşallah...

ya konusu açılmışken bu cahil kulunuzu bilgilendirin. misafir geldiğinde gecelikleri çıkarmıyozmu gecelikle mi karşılıyoz. ay utanırım kı benn. bide kayınpeder hep evde olur ayyy vay halime..

hımm evdeki kadehglerim büyük gelir o zaman güccük kadeh alayım kendime:))

anneminde bakır sürahisini geri vereyim. kadın öldürecek beni kaç gündür o sürahiyi arattırıyom:kedi:kaydirigubbakcemile3
canım işinden fikrinden vazgeçme,yani benimki şahsi fikrimdi kuşumm..
ama resimdeki gibi klüçük kadehler daha iyi oluyo ama,o tecrübeyle sabit canım,ben sana gönderiyim bunları istersen kızz
hymarry kıss mustafa eniştemde evde mi çalışıyor mu bugün?
ctesi pazar evde canım,şuan yanımda hatta,selam söyliyim mi kaydirigubbakcemile3
şimdi kızların hatrına kaçıp geliyor boşluklarında :kedi: opuyorumnanaktan

X