Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kaswa, wavy size bişey sorucam.... benim soldaki bebeğim haftasına göer iki hafta önde gidiyor... ama sağdaki gibi hareketli değil bu aralar.... çok yavaş... sizdede bu farklılıklar oluyormu? birde karnımın sol tarafında günde birkaç defa tümsek oluşup sertleşiyor... bizde bebek kastı herhalde kendini diyoruz... bazende sağ ve sol kasıyor ortası boş kalıyor... bu durum herhalde doğumla ilgil bir durum değil bebeklerle ilgilidir demi? günlerimiz birbirine yakın ya ondan size sordum... ama diğer tecrübeli arkadaşlar sizler ne dersiniz?

ay kimseler yok bende yatayım biraz bari.... 3 te yattım 8 de kalktımda....

leynnn canan kulaklarım çınladııı

kınadan geldim veletler uyumamışş bu ne enerji yaa çocuklarda pöfff

kına harika geçti gelinin kınasını ben yaktım eviliğimi çok beğendiği için bana yaktırdı.......

oynadım tepiştim geldim tabi yorgun uykusuzum ömeri sallıyorum

dirimm kıss sana diyom bu kına nerde oldu. düğün nerde olacak. eğer anadolu yakasında dersen valla gitmeyi düşünmediğim bir düğüne gitcem seni görmek için:))

ayy keveserrr bizi halalar kuzenler giresun karşılaması oynadılar....

horn tepiştik 3 ayak sonra kolbastiii...sonra trakya havaları çaldı kızın babası çanakkalelii

kawaa kızz yükleyecek kadar varmışş şarjj

dirim kısss benimkide çok güzel karşılama oynar ama sanırım iki karşılama var bir giresun bir ordu karşılaması. valla ilk izlediğimde hayran kalmıştım. süper bir oyun..ama gıcık koca banas öğretmedin. en deli olduğumda okul çalıştırıyordu o sıralar yeni evliydik çok heveslenmiştim ilgilenmedi. gösteriyi bi izxledim len dedim 8 yslındskilere öğrettinde bana öğretmedin:KK43:((

kaswa, wavy size bişey sorucam.... benim soldaki bebeğim haftasına göer iki hafta önde gidiyor... ama sağdaki gibi hareketli değil bu aralar.... çok yavaş... sizdede bu farklılıklar oluyormu? birde karnımın sol tarafında günde birkaç defa tümsek oluşup sertleşiyor... bizde bebek kastı herhalde kendini diyoruz... bazende sağ ve sol kasıyor ortası boş kalıyor... bu durum herhalde doğumla ilgil bir durum değil bebeklerle ilgilidir demi? günlerimiz birbirine yakın ya ondan size sordum... ama diğer tecrübeli arkadaşlar sizler ne dersiniz?
canım bu sıralar aynı şeyleri yaşıyoruz galiba bende de oluyor. haftamız aynı nerdeyse.. bende de ara ara bahsettiğin gibi oluyor. drum bana yanlar kasılsığında ortada kasılırsa bu kasılmadır demişti. ama diğerleri ya gaz sıkışması yada bebek hareketidir demişti. pzt gidicerm dra heralde nst ister benden..
bu arada benimde bir bebeğim hareketsiz. daha doğrusu biz öyle sanıyoruz bazı tekmeeri hissedemediğimiz gibi sol vuruyor dediğimiz sağ çıkabiliyor bende oldu:))

ay kimseler yok bende yatayım biraz bari.... 3 te yattım 8 de kalktımda....

kıss dur hgitme geçmişi okuyordum geldiiiimmm..

herkese günaydııınnnopuyorumnanaktan

geldim buradayım canım... uyuyamadım... aman insan bu aralar her hareketten etkileniyo işte napcan...

gunaydın...............ya bende gece uyuyamadım sag gogsumun altına sankı kaburgama bı agrı gırdı uyuyamadım hala azda olsa var ....................herkes nasıl

ay kıslar sitenin bahçesinde erkek kınası var bugün.bişeyler dönmeye başladı.. valla pişmeden canım çekti kokusundan yawww..:ecrin_bebek:

canbebek geldinmi kuşumm..
muallim csnım benim sağ kaburgam sürekli ağrıyor. bebeişlerden biri kaburgamın üstünde. seninde öyle olabilir mi?

ay kıslar sitenin bahçesinde erkek kınası var bugün.bişeyler dönmeye başladı.. valla pişmeden canım çekti kokusundan yawww..:ecrin_bebek:

erkek kınasımı? neden erkek kınasıda yapıyolarki? askere falanmı gidiyor?

canbebek geldinmi kuşumm..
muallim csnım benim sağ kaburgam sürekli ağrıyor. bebeişlerden biri kaburgamın üstünde. seninde öyle olabilir mi?

geldim geldim... benimde kaburgama değiyor bazen.. ebnde iki pıt pıt yapıyorum.. yerini değiştiriyor...

günaydınnnnn kızlarrr ...oğluşlarım beni uyuttu bu sabahhh 9.45 de kalktık...

eve gidecem bugün evimi temizleyecem halılarımı serecem

wavycım sanırım öle .........buyuyolar ya................bıde gece yamuk yatmış olabılıtrım ................zor ya ınş gecer bu gunler ...................
dırım nasılsın ...........herkes nasıl........................kımler sırada

erkek kınasımı? neden erkek kınasıda yapıyolarki? askere falanmı gidiyor?

geldim geldim... benimde kaburgama değiyor bazen.. ebnde iki pıt pıt yapıyorum.. yerini değiştiriyor...

yk canım yarın evleniyor. nereliler bilmiyorum açıkçası.. ama bixzde de erkek kınası olur düğünlerde. abiminde sitenin bahçesinde olmuştu. uff çok güzeldi yaa. bende hep öyle bir kına istemiştim ama nerdeee:kedi:

ayy kıs benimkini kaburgamın üzerine yapıştırdılar sanki ne yaparsam yapayım yer değiştirmiyor.daha doğrusu benim iki bebeişte hiç yer değiştirmiyor bu normal mi kızlar..valla sola doğru bi yamulma oldu bende sa kaburgama baskı olmasın diye hep yamuk oturuyom:sinifsinif:

herkes dinlenmeye çekildi sanırım.. bende bişeyler yedim ağırlaştırdı beni. valla annem beni 100 kilo yapmadan rahatlamıyacak:KK43:(
azcuk uzanacğım...

günaydııınn

gece evimizde kaldııkk,uykusuz ama güzel bi geceydi,
şuanda halem emiyorr,

geçmişi okuyamadım,şimdi bakıcam,tek elimkle yazıyorum,,

herkesi tek tek öptükk

hymarryy canımm hoşgeldin. yerim ben nazlı haleni senin:))

ay özlemişsindir evini. valla insanın evi gibi olmuyor..

cıcı anne nasılsın....................hangısı sana benzıyoo kız..........................bak bende ısterım lohusa serbetı pıs dırım gelıp hepsını ıçtı dımı.............................ınş dort bes ay sonra gelıyoom..........bak dırıme dıkkat ey bacım.............ıkı oğluşu var ona goreeeeeeeeeeeeeee

hymarry cnm eve geçmişsin gözün aydın bebeğim aahhhh bende geçsem

evet wavy yaa ayrı kişilermiş keşke aynı kişiler olsaydııı gelirdin kızz döktürürdükk....

muallim aplaaaaa bir bardak ,içtim vallahhh yaaaaaaaa

X