Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

günaydınnnnn. gece 4 falkandı hala uyanıktım. sabahın köründe de uyandım...

dirim canım inşallah oğluşun ve sen en kısa zamanda iyileşirsiniz. uykusuzluk çok zorr:KK43:

Hayırlı cumalar güzel günler canlarım....Biz bugün stickerımızda 20 leri bıraktık geride şükürler olsun..:lepi:

günaydınnnnn. gece 4 falkandı hala uyanıktım. sabahın köründe de uyandım...

dirim canım inşallah oğluşun ve sen en kısa zamanda iyileşirsiniz. uykusuzluk çok zorr:KK43:

Uykusuzlar kulubüne sakın gelmeeeeeeeee.....Canım çıkıyor kaç gecedir.Dün gece uyumuşuz şükür oda bölük, pörçük..Anneciğin geliyormuş...zemuszemusGözün aydın..Bayram bugün sana,Bu arada wavyim babanın sağlığıda iyi değil mi?Kazadan sonra sıkıntısı olmadı diye hatırlıyorum..İdrar yolların içinde üzüldüm Tez vakitte şifa olsun sana ilaçların..Wavy dün gece yatmadan korktum kendimden ben..Bunu hep diyorum ama gerçekten her geçen gün daha ağırlaşıyorum..Karnım içindeki gazda dahil ,kocamannnnnnnnnnn oldu.Ayağa kalkıyorum rahime hemen baskı.mafoldumben.Sanki çıkacaklar..İnan dün gece ameliyat masasına nasıl yatacağımı düşündüm.Kendimi çeviremiyorum bile...Eşimde şaşırdı ilk gördüğünde pazar gününden beri nasıl bu kadar büyümüş bu karın diye...Bi rde akşam aklıma bataklıklarda dönen su aygırları geldi...Onlara benzettim kendimi....:kedi::kedi:

ınş.Canlarım inş.....Hepimiz görelim o haftaları...kaydirigubbakcemile5

Uykusuzlar kulubüne sakın gelmeeeeeeeee.....Canım çıkıyor kaç gecedir.Dün gece uyumuşuz şükür oda bölük, pörçük..Anneciğin geliyormuş...zemuszemusGözün aydın..Bayram bugün sana,Bu arada wavyim babanın sağlığıda iyi değil mi?Kazadan sonra sıkıntısı olmadı diye hatırlıyorum..İdrar yolların içinde üzüldüm Tez vakitte şifa olsun sana ilaçların..Wavy dün gece yatmadan korktum kendimden ben..Bunu hep diyorum ama gerçekten her geçen gün daha ağırlaşıyorum..Karnım içindeki gazda dahil ,kocamannnnnnnnnnn oldu.Ayağa kalkıyorum rahime hemen baskı.mafoldumben.Sanki çıkacaklar..İnan dün gece ameliyat masasına nasıl yatacağımı düşündüm.Kendimi çeviremiyorum bile...Eşimde şaşırdı ilk gördüğünde pazar gününden beri nasıl bu kadar büyümüş bu karın diye...Bi rde akşam aklıma bataklıklarda dönen su aygırları geldi...Onlara benzettim kendimi....:kedi::kedi:

ay canım uykusuzluk çok kötü ya. eşim uyuyor ben uyanık.ç yapacak bişeyde yok. bide sanki uyumayınca daha ağırlaşıytor insan. hani derler ya gece dertler azarmış diye doğru valla..

Babam allaha şükür iyi canım. o daha sonra gelecek. bu sene tarla bahçeye merak sardı. onların sökülmesi falan gerekiyormuş ki gelecek yıl verimli olsun. onlarla uğraşacak yani. ne diyim yaşlanınca belki bizde öyle olcazopuyorumnanaktan
kaswam canım valla bak benle dalga geçiyonuz hani sende bişey yok falan diye ama inan bu karın bile bana fazla geliyor. hele gece dediğin gibi daha bir ağırlaşıyor sanki gülle gibi oluyor. kalkarken falan çok zorlanıyorum. bazen tv karşısında uzanıyom ve kalkamıyom eşimden yardım istiyom. tutuluyom ağırlaşıyom sanki. ayy allah yardımcımız olsun daha çoook büyüyecekakannehir

ay canım uykusuzluk çok kötü ya. eşim uyuyor ben uyanık.ç yapacak bişeyde yok. bide sanki uyumayınca daha ağırlaşıytor insan. hani derler ya gece dertler azarmış diye doğru valla..

Babam allaha şükür iyi canım. o daha sonra gelecek. bu sene tarla bahçeye merak sardı. onların sökülmesi falan gerekiyormuş ki gelecek yıl verimli olsun. onlarla uğraşacak yani. ne diyim yaşlanınca belki bizde öyle olcazopuyorumnanaktan
kaswam canım valla bak benle dalga geçiyonuz hani sende bişey yok falan diye ama inan bu karın bile bana fazla geliyor. hele gece dediğin gibi daha bir ağırlaşıyor sanki gülle gibi oluyor. kalkarken falan çok zorlanıyorum. bazen tv karşısında uzanıyom ve kalkamıyom eşimden yardım istiyom. tutuluyom ağırlaşıyom sanki. ayy allah yardımcımız olsun daha çoook büyüyecekakannehir

Çok haklısın wavyim Vücut ister az olsun ister fazla alışık olmadığı yükle karşılaşınca zorlanıyor.Çok şükür daha bir zorluk görmedik ama wavyim....İlerleyen haftalarda patlamazsak iyidir..En zor trimestermış bu ...Biz burda ağırlaştık dedikçe bizden öndekiler, doğuranlar iyi ki kafamıza tava fırlatmamış ....kaydirigubbakcemileakannehiropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan biz mama yemeyeğe gidiyoruz...opuyorumnanaktan

aynen wavym yaaa bende çok zorlanıyom kalkarken eşim oldugunda o kaldırıyo ellerımden tutup olmadıgı zamanda sürüne sürüne kalkıyom sürüne sürüne oturarak namaz kılıyom ayağa kalkması zor oluyo dizlerım tutuluyo valla allah hepımızın yardımcısı olsun .gece düşündüm bi ara valla ben boş gezdıgım günlerımı de çok özlemısım hayırlısıyla sağ salım bı haftalarını doldursunlarda doğsalar diyom kendı kendıme .birde benı bi heyecan basıyo acaba çocuklara nasıl bakacagım diye .büyük bir sorumluluk istiyo simdi herseyı kafamıza göre yapıyoz sonra hersey bebeklere göre olacak bakalım hayırlısı

kaswa çabuk gel kız zaten kımse kalmadı sıkılıyom artık.ya bızım 3ümüzün haftaları ne kadar yakınmıs öyle birinci ben 2.kaswa 3.wavy doguracak herhalde

saçımı kestirmek istiyorum artık nefret ettim bakımsızlıktan...Dün dayımın hanımına dedim ki saçımı kestireyim yarın.Benim gitmem mümkün değil tabi eve gelecek kuaför.....aslaaaaaaaaaaaa dedi çocuğun kısa ömürlü olur..Sonra bir şey olur kendini suçlarsın........haydaaaaaaaaaaaa..akannehir:1shok:

kaswa çabuk gel kız zaten kımse kalmadı sıkılıyom artık.ya bızım 3ümüzün haftaları ne kadar yakınmıs öyle birinci ben 2.kaswa 3.wavy doguracak herhalde

evet arka arka arkayayız,Ne olur sırasıyla doğuralım....37 de..

aynen kaswacım yaaa tam bı bakımsız tarzan oldum bende .banada öyle diyolar gercı batıl inanç ama ne bıleyım herkes diyince kafama takılıyo artık doğurayım öyle kestırecegım

X