Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

dirim canım idrar yolları ile sıkıntım var. sanırım kum döküyom. çok yanıyor. dakka başı wc ye gidiyom. ay bi damla için yarım saat uğraşıyom. o yüzden pk takılamıyom canım:KK43:(

ayy cnm benim yaaa geçmiş olsunnn çok fenadırr

offf benimde hamişken idrar yolu enfeksiyonu olmuştum geçmeden doğum yaptım lohusalık bitince ilk adtten sonra doktra gittim....

herşey iyi ama idrar yolu enfeksiyonu var dedi az olduğu için tek kullanımlık ilaç verdi bana...smer de aldı.....ama smerdede çıkınca antibiyotik hap ve fitil verdi tek talihsizliğim hapı içtiğim anda fitili atamadım regli oldum diye...........12 gün leke gelmiş hap kullansam haptan diyecem ama hapta yok bu ayy...........karnımda adet olacakmsıım gibi 5 aylık hamiş gibi şişmişş....ya yumurtluyorum...yada bişey var kasıklarımda ağrıyor çünkiii

acil kadındoğumcuya gitmem gerek ama ben ancak çocukların kontrolünde gidebilirimm pöfffffffff:bbo:

Son düzenleme:
canbebek doktorun verdiğide diğer ilaçla aynı görevi yapıyor cnm sende sancımı var neden bu ilaçları alıyorsun.....

valla aslını sorarsan bende bilmiyorum neden aldığımı....bu yeni dr ailece görüştüğümüz biri... bana bişey söylemedi.... yaşımda 36 ya belki önlem falan almak istedi.... bilemiyorum canım ya...

ah kıyamam sana.... inan onlar hamilelik duygularının ne demek olduğunu bilmiyor.... bir kere unuttu diye onuda kırma bence....

cnm prepar ,endol,tirgotril ,nidilat sancı kesici...sen sor istersen cnm nst ye girdinmi neden bu ilaca gerek görüyo

dirim canım ihmal etme bitanem ya.. ama iki çocuklada ha dedimmi doktora gidilmiyor. valla kendimizi unutturacak bu bıcırıklar..benim enfeksiyon dışında calsıyum kristalleride çıktı testlerde. kum dökmekmi oda. drum öyle dediç. ağrın falan çok oluyormu yanma dedi benimde o sırada yoktu ama bugün çok var sanırım döküyom. daha doğrusu idraroımı yapabilsem dökecem..:kedi:

Canbebek canım hiç kızmadım ters tepkide vermedim. yine herzamanki gibi içime attım canım. valla bu sakinliğimi lahusalıktada kayınvalidelere gösterirsem madalya istiyom heekaydirigubbakcemile3

Dırım canım inşaALLAH gider hemencik döktür döktür bizim yerimizede ayh ben 5 aydır ne düğün ne bişi benim düğünüm oldu daha düğün görmedim :)

bendeee 1 seneden fazla oldu ama kokoşşş olacam tuvalet aldım doğm sonrası ele güne karşı ilk resmi sunum olacak kızzzz

dirim canım ihmal etme bitanem ya.. ama iki çocuklada ha dedimmi doktora gidilmiyor. valla kendimizi unutturacak bu bıcırıklar..benim enfeksiyon dışında calsıyum kristalleride çıktı testlerde. kum dökmekmi oda. drum öyle dediç. ağrın falan çok oluyormu yanma dedi benimde o sırada yoktu ama bugün çok var sanırım döküyom. daha doğrusu idraroımı yapabilsem dökecem..:kedi:

Canbebek canım hiç kızmadım ters tepkide vermedim. yine herzamanki gibi içime attım canım. valla bu sakinliğimi lahusalıktada kayınvalidelere gösterirsem madalya istiyom heekaydirigubbakcemile3

yok be tatlım nasıl gidem en yakın cerrahpaşaya gidecez oradan randevu alabilirim oda çocuklarınki ile çakışırr .....yada şimdi tahlil vs.çok incelerler uğraşammm

çocuklar olunca hemm çokk iii olacan hasta olmaya hakkın yok
hem öle hemen biyere gidemiyon yaa

inş..aynı sabrı gösterirsin kuşumm

kıslar ben kaçar. yarında giremem büyük ihtimalle. öpüyom kendinize iyi bakın canlarım. bu arada angel uğradımı ya. cuma doğuma alıcaklardı ama dünde gelmedi acep duğum mu yaptı..

Güle güle canım bende kacar acım yiyemiyorum uyucam belki yorgunlugum gecer

Hayırlı geceler herkese

iyi geceler kızlar.bi ara baktım kimse yoktu...dizi izliyordunuz sanırım.bende kıza okul kıyafetileri almıştım onlarla uğraştım... yoruldum bugün .... kendinize iyi bakın.allaha emanet olun...... iyi geceler hepinize.....

canancığım günaydınn..annem pazar geliyorr..marrye ayarlayıp gidelim çok merak ediyorummmmmmmmmmmmmm kızlarını..

canım sen günaydın demişsin ama ben iyi uykular dşyeceğim seni nasılsın bebişim kartallarım nasıl .... marry bende merak ediyorum annen pazar günü geliyomuş haftaya hafta içi bana uygun ama marry annesinde kalıyo sanırım yani annesinemi gidelim yoksa evine çıkmasınımı bekleyelim dirimde gelsin bizimle gelmek isteyen başkası varsa gidelim dirim ne dersin annesinemi gidleim eve çıkmasınımı bekleyelim sen kocanla sonra tekrar gidersin beraber gidleim hemde tanışmışl oluruz

azcıkta kocişe kızdım:KK43:( canım bişey istemişti dün akşam söyledim. bugün geldi eline baktım resmen almamaış. moralim bozuldu. alışverişten dönerken söyledim aaa unuttum dedi. buna daha fazla kızdım. neyse gittik almaya kapamışlar.. yakınlarda bi şubesi daha var oraya da bakalım mı diye sordu. sorması bile deli etti beni niye soruyın git bak yani. neyse. evin oraya geldik bi pastane var istersen burdan alalım dedi. bende istemiyom dedim. ben o istediğim yerinkinden canım çekti dedim.. ay belki çok basit ama zaten bugün keyfim yoktu iyice delü etti bu durum benimafoldumben

işin acısı dün benden eğer kendini iyi hissedersen yarın şu yemeği yaparmısın diye istedi ben unutmadım keyfim olmadığı halde kalktım yaptım ama:eek:lmaz:

al işte aynısındna bide bende var ya bizi anlamıyolarmı yoksa hamile olduğumuza alışamadılarmı ne bilmiyorum bazen çok duyarsız davranıyı sen benle ilgilenmiyosun diyorum neden böyle diyosun onu yapıyorum bunu yapıyorum diyo kırılıyo bana kırmakta istemiyorum ama ben çok özel bi durumdayım biraz fazla ilgi biraz şımartılmak istiyorum hepsi o

Herkes kaçmışşş bende kaçar byby

kız ben geldim ya nereye gittin iki lafın belini kıracağıdık

günaydınnnnnnnn hayırdır dırımkızı çocuklar mı hasta allah korusun.......

bende bugün kahvaltıdan sonra temizlik yapacağım. uzun zamandır ben yapmıyordum... yavaş yavaş bir süpüreyim..... arada uğrarım........

gunaydınnnnnnnnnnnnnnnn neden.........................

günaydınnnnnnnn hayırdır dırımkızı çocuklar mı hasta allah korusun.......

bende bugün kahvaltıdan sonra temizlik yapacağım. uzun zamandır ben yapmıyordum... yavaş yavaş bir süpüreyim..... arada uğrarım........

günaydınlarr......kayra cnm yorma kendini tatlım yaaaa.....

evet ömerimin burnu felan çok akıyor ama uyurken tıkanıyor burnu ve ağzından nefes almaya çalışırkende öksürüyoo sonra uyanıyor kaç gündür rahat uyku alamadı kuzum...
onu götürecem gitmeşkende kendimde bi görünecem...

oy kıyamam ben onaaaa. geçmiş olsun..... benim cadının da burnu tıkalı bugünlerde sprey sıkıyoruz sürekli

valla kayra bilmiyorum doktra diyecem bulsun bi çağre kuzuma banada onada yazık yaaa ben uykusuz o uykusuzz

bilirim gülüm .... çok küçük temizleyemezsiniz ki.... ayyyyyyyy ayyyyyyyyy neler çektik biz.... doktora sordum geçen hafta miniklerinde ablaları gibi olma ihtimalleri varmış....

bizim ağızdan nefe almaktan dudaklarımızın etrafı kurumuş.oda sürekli diliyle ıslattı sanırım. kurumuş çatlamış hem acıyo hem çok kötü görünüyo yazık... cebimizde nemlendirici okulda sürekli sürüyor.

X