Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

mualım sendemı yatamıyorsun ..senınkı hele 3 uz daha zor rabbim yar ve yardımcımız olsun inş..............

wavy en guzelyasta doguruyorsun emın ol canım..benımkiler benle buyudu....yasın cok guzel annelık ııcn.....

ay canım ne bilem sanki kartlaştık azucuk gibi:kedi:. hani gençlikteki gibi sabır enerji olmuyor insanda. tabi erken çcuk sahibi olmakta yıpratır belki ama meyvesişnş sonra toplarsın bak kızın genç kız olacağı yaşta sende gencecik olacaksın allahın izni ile abla kardeş gibiopuyorumnanaktan

opuyorumnanaktankızlar ben cıkıorum hepinizi öptum allaha emanet olun ...................

:nazar:
hakikaten yaaa kızdan hiç haber yok kızlar benim tel maryy var ondan alırsınız emi benden de haber cıkmayınca
canım ya seni korkutmak istemem ama,sen niye dr.aramıyorsun.sancın var,açılma var üstüne birde lekelenme var.bacım sen ne duruyon pc başında.yat uzan bari.senin dr.niye seni gözetim aktına almamışki:uhm:sakın sezeryan sonrası ağrılarından korkma,inan sadece 1 gün sıkıntı sonrası rahat.bazen unutuyorsun ameliyatlı olduğunu bile.ben doğru dürüst yatmadım bile,nede ağrım var diye ağrı kesici aldım.:1no2:
benım 3 tane kızm var dırımım en buyugumuz 10 yasında ....tuplerım baglı benım kucuk kızmın dogumundan sonra..rahatsızlandım dr dogum dedı tup yaptık...........ya bacım cocuk bende
valla ben şoktayım:1shok:nası yani senin 3 kızın var bide 10 yaşında,maşallah ya.Bende sana tecrübelerimden bile bahsettim belkide:kedi:maşallah ya 5 çocuk hemde bu yaşta:nazar::

benım 3 tane kızm var dırımım en buyugumuz 10 yasında ....tuplerım baglı benım kucuk kızmın dogumundan sonra..rahatsızlandım dr dogum dedı tup yaptık...........ya bacım cocuk bende

oooo maşallah yaa maşallahh ben bi kız bulamazken bütün kızlar ozgedeymiş oooo ver kız kızlarıııı

hahahhahaayyy kaydirigubbakcemile3 ben kuşları temmihledim cumayı beklicekler analarını üzmezler nan benim korktugum sezeryan sonrası agrılar

herşey unutuluyor zamanlaaa

wavy sorma 3 tane vardı .rabbım saglıklı versın iki tane daha verdı...olsun 5 kız 5 oglan demek oel degılmı...........

evetttttttttttt iki oğlan iki kız olacakmı bakalım oğlanlar oğlan oluyoda kızda şüpheliyim
dirim dün kısaca konuştuk hymarryle. bugün aramadım canım. çekiniyom rahatsız ederim diye..
ben onuda yapamadım yaa ösledimde ısrarla arıyancada utanıyorum:kedi:

yas 30 benım ama bu bebkler tup teavı bebegı ......nedenı ıse kucuk kızımdan sonra tuplerımı baglatmam.bu yusden mecbur tup yaptık.........

rabbim hepisine sağlık versin cnm

kızlarrr ömer yine sapıttı yaaaaa .......uyumuyor bu çocuk çok huysuz oldu yaa anlamıyorum ben bi misafirimiz var şimdi sallama işini o devraldı bir fitil attım belki
diş yüzünden böledir dedim ama bakalım gece ellikere kalkacakmı agu diyo halaa yaaaaaaaaaamafoldumben

oh maşallah gece kuşları toplanmışşş

angel ahanda senin bebeklerde geliyo kız bizede ver telefonunu hymarry yeni doğum yaptı şimdi alamayız numaranı bizi merakta bırakma bana özelden numaranı yaz arayayım seni cumadan sonra

özge yavrum maşallah hiç diğer kızlardan bahsetmiyosun ya bizde senin ilk gebeliğin sanıyoruz burda madem 3 tcrüben var yazsana bize bol bol hehe 5 kız haaa vay yavrum vayy süper ya bende böyle çok kardeşli bi ailede olmak isterdim 4-5 kız düşünsene çok komik olurdu ekmek teknesindeki gibi bizde 2 kız 1 oğlanız ama ben bi ablam olsun çok isterdimmmm

kızlar ben biraz önce hepsiburaddan alışveriş yaptım ikitane hamile donu aldım 2 de biberon aldım acaba biberon almak için acelemi ettim ya gerçi aldım ama biraz daha beklesemiydimmm

canan canım hoş geldin. ben tv izliyom ara ara bakıyom. bide ruhum daralıyor bugün pek keyfim yok canım ya.
sen nsılsın...?

of kızlar ya ben uyuyamıyorum kafayı yiyeceğim......saat kaç oldu tık yok..Yatağımı eşimi arıyorum sanırım.. ama burada da herşey önümde iyice dinleniyorum.Birde çok sıklaştı benim wc ye kalkışlarım normalmi bu haftada bu kadar sık kalkmam?

bende wc ye kalktım, bi hapşuruptıksırık bütün genzim burnum tıkandı, eşim battaniye örtmüş üstüme, havları mahvetmiş beni, allerjim var.. sonra da yku tutmadı kalktım, sen nasıl oldun

Kaswa gülüm gittik doktora. herşey yolundaymış. tarih vermedi bana ne zaman olur dedim . oo daha çok var seni götürebildiğim kadar götürcem. ancak bi sonraki randevunda belki söylerim dedi.. ciğer geliştirici istedim gerek yokki vuralım dedi.. aslınfda ben her ihtimale karşı istiyordum. minnoşlarımda 1200 gr olmuş teyzeleri..kan demir çok düşük diye kan iğnesi verdi bugün vurulmaya başlıcam bakalım hayırlısı..
öptüm hepinizi kendinize iyi bakınn

Çok sevindim balım..zemuszemus İnş.Ben çok inanıyorum sen dolu dolu haftanı dolduracaksın.Ama gene de dikkat et..Celestone' u vurmadığna göre bir risk görmemiştir.Kan haplarında şifa olsun inş...Kilolarıda çok normal.Sen neyi kafana takıyorsun bu konuda anlam veremiyorum?Bir kere herkesin gebeliği farklı,Sonra kilolu demek küvöze girmeyecek demek değil..Sen doktorunun dediğine ,haftalık gelişimine bakacaksın..Ayrıca atağa kalkabilirler ilerleyen günlerde..Onlar yeterki vaktine dek beklesin..Benim rahim boyuma rağmen adam bana, ben elimden geleni yapacağım sen yeterki yat dedi..Ve bana 20 kasım dedi doğum tarihini...Beni rahatlatmak açısından bunu dediğini düşünüyorum ama, ben inş. onları tutabildiğim kadar tutacağım...Her şey güzel olacak balım benim...teyzesi senin minnoşlarını yesin.. kızımın arkadaşları onlar benim wavyimmmmmmm..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bende wc ye kalktım, bi hapşuruptıksırık bütün genzim burnum tıkandı, eşim battaniye örtmüş üstüme, havları mahvetmiş beni, allerjim var.. sonra da yku tutmadı kalktım, sen nasıl oldun

Uyuyamıyorum ve sanıırm bendede başlıyor soğuk algınlığı..Bol bol su iç,c vitamini tüket...canımda sıkılıyorr....Bugün ciğer geliştiricileri vurulduk gene...Yatıyorm hep...tembel ve miskin oysaki gönlüm gezmek istiyor çok..:1no2:

yok canım buradayım öteki topiklerdeydim gene gidiyorum wc ye..sen gece k kez kalkıyorsun başladımı wc trafiğinkaydirigubbakcemile3

öptüm kevserimm ben yataga geceyim gene çok oturdum..Dua et bana canım ya ezana da az kaldı ...opuyorumnanaktan

sabahın 4 ünde herkes ayaktaymış.... normal olarak şimdi herkes uyuyor................... günaydın kızlar.

X