Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

nihayet bugün evimdeyim kızlar... laf aramızda insanın evi gibisi yok valla.... bu arada size bişey sorucam.... dr bana nidilat verdi.... günde 3 tane.... ama prospektüsünü okudum hamileler kullanamaz diyor.... c katagorisinde...... yanlış bir ilaç değil demi bu aldığımız? kapağı mavi beyaz..... eşim çok tedirgin oldu içme bunu dedi.... dur bir arkadaşlara soryım dedim.... bide bugün evde yanlızım bu ilacın yan etkisi falan varmı? bişey olmaz demi?

canbebek gecmış ols..........sakın ıçmemezlık yapma dr ne dedıyse yap nıdılat kasılmayı onler duzenlı al...............ınş bu ılaçla 37 ler gorursun

Günaydın kızlar...
GEce kuslari şimdi yoklar burda :)
özge kıss maşallah 10 yaşında hemi en büyüğü. kıs benim yaş 32 daha doğuramadım bile:kedi:

masaALLAH berekALLAH cok güzel yaş bende isterdim ama nasip işte ALLAH 23 yaşında gösterdi şükürler olsun supriz yaptı bebekler bize ... opuyorumnanaktanzemuszemus

selam kızlar..2 saat uyuduk geldik..Yüzümde kıpkırmızı ateş gibi yanıyor.Celestone dan sonraki gün böyle oluyorum...:bbo:siz nasılsınız?

ıyiyiz canım ne kadar az uyumussun canım yaa geceleri bende cok kalkıyorum ama ne bileyim genede uykuma dikkat ediyorum ama senle ben bir degil ki demi...

nihayet bugün evimdeyim kızlar... laf aramızda insanın evi gibisi yok valla.... bu arada size bişey sorucam.... dr bana nidilat verdi.... günde 3 tane.... ama prospektüsünü okudum hamileler kullanamaz diyor.... c katagorisinde...... yanlış bir ilaç değil demi bu aldığımız? kapağı mavi beyaz..... eşim çok tedirgin oldu içme bunu dedi.... dur bir arkadaşlara soryım dedim.... bide bugün evde yanlızım bu ilacın yan etkisi falan varmı? bişey olmaz demi?

Sakın o ilacı kullanmamazlık yapma canbebek..Gerek görmüş ki vermiş.Ben onu 26.haftamdan beri kullanıyorum.İnan çok rahatlatıyor.Ben günde 4 kez alıyorum onu.Zaten rahim kasılmasını açmak için faydalı o ilaç.Gebeler için yani.Doktorum onu bana verirken dedi ki, bunun prospektüsünü okuyupta kafanı sakın bulandırma..Zaten bu ilaç aslında tansiyon hastaları için yapılmış ama sonra görülmüş ki, bu ilaç rahim kasılmalarını açıyor.Sonra gebeler için faydalı olduğu anlaşıldı dedi.Ve dedi ki eğer kalp çarpıntısı,tansiyon yükselmesi,yüzde kızarıklık yaparsa beni hemen arıyorsun dedi.Bende o sıkıntıyı yapmadı şükür.Ama sen mutlaka kullan onu canım.Şikayetin olursa ara doktorunu..Hatta şimdi ara kafandaki soru işaretlerini gidersin..Şifa olur inş..

İyiyiz canım ne kadar az uyumussun canım yaa geceleri bende cok kalkıyorum ama ne bileyim genede uykuma dikkat ediyorum ama senle ben bir degil ki demi...

Akşam vurulduğum celestone'da da yazıyordu uyku bozukluğu yapar diye ama ondan mı ?Ben evimimi arıyorum bilmem..Canım senin çok yeni daha.. her geçen gün ağırlaşılıyor.Maşallah büyümeyen bir yerimiz yok idrar kesesi hariç..mirmirmirmir

annemdeyım canım..her şey iyi rahat edıyorum ne ıstesem onumde yegenlerım yanımda ama genede evımı arıyorum..Eşim hafta sonu istenbul dısında olacak bende pazar gunune dek burada kalmak ıstiyorum ama özledım evımı çoookkk..

ayh canım yaa insan evinden baska yerde rahat edemiyor bunu cok iyi biliyorum...
Offf bende vandayım eşimin işi sebebiyle bende dogumda sanorom istanbula annemlerin oraya gecicem bakalım belki o yüzden stres yaptın

of kızlar ya ben uyuyamıyorum kafayı yiyeceğim......saat kaç oldu tık yok..Yatağımı eşimi arıyorum sanırım.. ama burada da herşey önümde iyice dinleniyorum.Birde çok sıklaştı benim wc ye kalkışlarım normalmi bu haftada bu kadar sık kalkmam?

cnm çok normal ben o dönemde zırt pırttt hele annemde tek tuvalet vardıı kıyamet kopartırdım....girmeyinn tutamıyorum diyeee uykuya dalacakken bidaha gelirdiii

Uyuyamıyorum ve sanıırm bendede başlıyor soğuk algınlığı..Bol bol su iç,c vitamini tüket...canımda sıkılıyorr....Bugün ciğer geliştiricileri vurulduk gene...Yatıyorm hep...tembel ve miskin oysaki gönlüm gezmek istiyor çok..:1no2:

aynen cnm gezmek istersin ama gücün olmaz yat dinlennnn

sabahın 4 ünde herkes ayaktaymış.... normal olarak şimdi herkes uyuyor................... günaydın kızlar.
günaydınnnn cnm benim

cnm ben endol içtim kaç kutuuu ki o hap bebeğin suyunu azaltırmış ama doktorlar bazen yarırı daha fazla olduğundan zararı etkilerini bırakıyolar ve belli bir haftadan sonra o haplar o kadar etki etmiyor...iç canımmm iççç gönlün yakın olsun

selam kızlar..2 saat uyuduk geldik..Yüzümde kıpkırmızı ateş gibi yanıyor.Celestone dan sonraki gün böyle oluyorum...:bbo:siz nasılsınız?

cnm sana böyle bi etki ediyor sanırım.....ben normalde o ilacı alerjik reaksiyon için içiyorum.......

annemdeyım canım..her şey iyi rahat edıyorum ne ıstesem onumde yegenlerım yanımda ama genede evımı arıyorum..Eşim hafta sonu istenbul dısında olacak bende pazar gunune dek burada kalmak ıstiyorum ama özledım evımı çoookkk..

cnm ya kocan h.içi yanına gelmedimiiii özelm giderirdiniz

[

canbebek gecmış ols..........sakın ıçmemezlık yapma dr ne dedıyse yap nıdılat kasılmayı onler duzenlı al...............ınş bu ılaçla 37 ler gorursun

sağol canım... tabiki düzenli kullanırım ama dedim ya aaba yanlış ilaçmı diye.... değilmiş ama öğrendim....

Sakın o ilacı kullanmamazlık yapma canbebek..Gerek görmüş ki vermiş.Ben onu 26.haftamdan beri kullanıyorum.İnan çok rahatlatıyor.Ben günde 4 kez alıyorum onu.Zaten rahim kasılmasını açmak için faydalı o ilaç.Gebeler için yani.Doktorum onu bana verirken dedi ki, bunun prospektüsünü okuyupta kafanı sakın bulandırma..Zaten bu ilaç aslında tansiyon hastaları için yapılmış ama sonra görülmüş ki, bu ilaç rahim kasılmalarını açıyor.Sonra gebeler için faydalı olduğu anlaşıldı dedi.Ve dedi ki eğer kalp çarpıntısı,tansiyon yükselmesi,yüzde kızarıklık yaparsa beni hemen arıyorsun dedi.Bende o sıkıntıyı yapmadı şükür.Ama sen mutlaka kullan onu canım.Şikayetin olursa ara doktorunu..Hatta şimdi ara kafandaki soru işaretlerini gidersin..Şifa olur inş..

canım sağol.... dr umu değiştirdim daha önce söylemiştim... bu dr seni 38. haftaya kadar götürücem diyor.... aslına bakarsan muayenede hiçbir problem bulmadı ama bebeklerden biri iki hafta önde gidiyor bu bebek erken doğuma sebebiyet verebilir dedi... aslında rahimde bir problem yok... işte bu yüzden içmemi istedi.... yada benim bilmediğim bişeyde görmüş olabilir, bilemiyorum.... sabah içtim.... biraz başağrısı ve yüzümde hafif kızarıklık yaptı ama ben ilaçların yan etkilerine tepki veren bir insanım... muhtemelen bir iki kullanımdan sonra geçecektir.... geçmezsede dr umu arayacağım hemen....

offf kaswacım bende evde yanlız kalmayayım diye eşim hersabah anneme bırakıp akşam alıyor ama evim ,evim yinede evimmmmmmmmmm

ayh canım yaa insan evinden baska yerde rahat edemiyor bunu cok iyi biliyorum...
Offf bende vandayım eşimin işi sebebiyle bende dogumda sanorom istanbula annemlerin oraya gecicem bakalım belki o yüzden stres yaptın

canım Alah canlarımızı eksik etmesin başımızdan çok gerekli onlar..Ama evimiz başka..Dİyorum ya muhtemelen onunda etkisi vardır..Eşin ne iş yapıyor senin..

ayy günaydınlar aksam ömer nihayet uyudu ama uyurken burnuna okyanus suyu sıktım rahatladı birde ağrı kesici fitil attım güzelce uyudu gece bir iki kere kalktık.....

sabahda annemle misafir bakmış beni uyutmuşlarr.....kahvaltı yaptık.....çocuklar uyuduu ömer çok huysuz .........yemek yemiyor mız mızzz ayyyy bide birkere dönen çocuk şimdi şimdi takla atıyor poposu havada ...........ayyy çok fena olacaklar

Gelmedi Dırımım sinir etti beni oda...:eek:klava:Ama demiyorum gel diye düşünsün gelsin...Bu akşam gelecekmiş..wc konusunda da içimi rahatlattın..Ben rahim boyuma bağlıyordum bu haftada bu kadar sık kalkmamı ...Yapıyorum yataga gidiyorum gene geliyor...Sen nasılsın?Rahatladın mı biraz....

[

canım sağol.... dr umu değiştirdim daha önce söylemiştim... bu dr seni 38. haftaya kadar götürücem diyor.... aslına bakarsan muayenede hiçbir problem bulmadı ama bebeklerden biri iki hafta önde gidiyor bu bebek erken doğuma sebebiyet verebilir dedi... aslında rahimde bir problem yok... işte bu yüzden içmemi istedi.... yada benim bilmediğim bişeyde görmüş olabilir, bilemiyorum.... sabah içtim.... biraz başağrısı ve yüzümde hafif kızarıklık yaptı ama ben ilaçların yan etkilerine tepki veren bir insanım... muhtemelen bir iki kullanımdan sonra geçecektir.... geçmezsede dr umu arayacağım hemen....

offf kaswacım bende evde yanlız kalmayayım diye eşim hersabah anneme bırakıp akşam alıyor ama evim ,evim yinede evimmmmmmmmmm

Mutaka gerek görmüştür ilacı canım..İnş.o haftayı bulursun ..İnş..Dediğim gibi yan etkin olunca ararsın doktorunu..Şifa olsun...Bilmiyordum doktorunu değiştirdiğini Hayırlı olsun canım...
evim evim güzel evim....

Gelmedi Dırımım sinir etti beni oda...:eek:klava:Ama demiyorum gel diye düşünsün gelsin...Bu akşam gelecekmiş..wc konusunda da içimi rahatlattın..Ben rahim boyuma bağlıyordum bu haftada bu kadar sık kalkmamı ...Yapıyorum yataga gidiyorum gene geliyor...Sen nasılsın?Rahatladın mı biraz....

rahatladım cnm rahatladım ......tuvalet konusunda aynı cnm hastanede gezxerken ellikere giderdim ......ama ufacıkkkk bişey gelirdiii....

tatlımmm belki eşim çekiniyordur ya sen deseydin.....benim eşim asla ayrı kalamaz bizden yorgunluktan gebersede eve uğrayıp anneme gelir ....ama ben alıştırdım bide anneme çok sık geliyoruz eşim seyhatteleri yüzden

rahatladım cnm rahatladım ......tuvalet konusunda aynı cnm hastanede gezxerken ellikere giderdim ......ama ufacıkkkk bişey gelirdiii....

tatlımmm belki eşim çekiniyordur ya sen deseydin.....benim eşim asla ayrı kalamaz bizden yorgunluktan gebersede eve uğrayıp anneme gelir ....ama ben alıştırdım bide anneme çok sık geliyoruz eşim seyhatteleri yüzden

Dırım benım annemle evım, uzakta eşim işten yorgun gelıyor gec saatte bu hafta. o yuzden bı sey demıyorum ama genede gelmesını beklıyor ınsan..

Çok sevindim balım..zemuszemus İnş.Ben çok inanıyorum sen dolu dolu haftanı dolduracaksın.Ama gene de dikkat et..Celestone' u vurmadığna göre bir risk görmemiştir.Kan haplarında şifa olsun inş...Kilolarıda çok normal.Sen neyi kafana takıyorsun bu konuda anlam veremiyorum?Bir kere herkesin gebeliği farklı,Sonra kilolu demek küvöze girmeyecek demek değil..Sen doktorunun dediğine ,haftalık gelişimine bakacaksın..Ayrıca atağa kalkabilirler ilerleyen günlerde..Onlar yeterki vaktine dek beklesin..Benim rahim boyuma rağmen adam bana, ben elimden geleni yapacağım sen yeterki yat dedi..Ve bana 20 kasım dedi doğum tarihini...Beni rahatlatmak açısından bunu dediğini düşünüyorum ama, ben inş. onları tutabildiğim kadar tutacağım...Her şey güzel olacak balım benim...teyzesi senin minnoşlarını yesin.. kızımın arkadaşları onlar benim wavyimmmmmmm..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kıs gecenin 4 ünde ne işin vardı burda bakemm... gece kuşuuuopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
kiloyu takmıyorum aslında am burda benim haftalarımda 2 kilo falan duyunca moralim bozuluyor ister istemz. diyom analarına mı çekecekler. ben vaktinde doğmama rağmen 1650 gr doğmuşum:kedi:
bence doktorun 20 kasımı hedef alıyor canım eğer düzenli oalrak ilaçlarını kullanır ve bol bol dinlenirsen görürseün o tarihi gibi geliyor bana.. kıss aramızda çok az fark var valla bunlar aynı tarihlkerde doğabilirler heopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan oyşş kardeş kardeş gezdiririz senin oğlan korur kızlarızemuszemuszemuszemus

ayy günaydınlar aksam ömer nihayet uyudu ama uyurken burnuna okyanus suyu sıktım rahatladı birde ağrı kesici fitil attım güzelce uyudu gece bir iki kere kalktık.....

sabahda annemle misafir bakmış beni uyutmuşlarr.....kahvaltı yaptık.....çocuklar uyuduu ömer çok huysuz .........yemek yemiyor mız mızzz ayyyy bide birkere dönen çocuk şimdi şimdi takla atıyor poposu havada ...........ayyy çok fena olacaklar

hahay ay valla dirim yazılarını okurken kendimi sadist gibi hissdiym ya:umursamaz: senin yorulduğun canını sıkan şeyler bana öyle tatlı komik geliyorki poposunu yerim onun:kedi:
Dırım benım annemle evım, uzakta eşim işten yorgun gelıyor gec saatte bu hafta. o yuzden bı sey demıyorum ama genede gelmesını beklıyor ınsan..

canım eminim geç saat diye gelmiyordur. çekiniyordur belkide. ama emi,nim kaç kez arıyordur seni...opuyorumnanaktan

X