Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Allah güle güle kullanmak nasip etsin ağlama kıs duygusal delikafadulden

Ay canım bende öyle olmuştum.Birde aldıklarını yerleştir bak. Hep bakmaya gideceksin.Onlar sağlıkla büyüsün ,eskisin o mobilyalar.Güle güle kullanın...opuyorumnanaktan

ALLAH güzel günlerde kullanmayı nasip etsin...opuyorumnanaktan

ayy canım insan bi garip oluyordur eminim. düzenleyişnce fotosunu koyarsan sevinirim bizede fikir olur canım. gerçi benim modeli belli bi başlaması kaldı marangozun..

teşekkür ederim arkadaşlar

kimsecikler kalmamış. biz bi volkan konak konseri yaptık geldikkaydirigubbakcemile2
herkese tatlı rüyalar uyuyonuz sanırsam...

sağ tarafa< geçmiş pardon:kedi: Angel bak benim kekin üzerine gel tıkla. seni yönlendirecektir sayfaya...

hehehe bende tam kapatıyordum şeytan dürttü of ya saati iki etmişim 9 ip çamaşır astım çoculşarın
7 ipte topladım.....ev teras olmasa acaba nerede kuruyacaktı yaa

bir makina renkli attım bir makina daha var sonra bir makinada beyaz....sonra klozet takımı ehehe

yarın tabiki devamı ....şimdi yıkanan kalır sabaha kadar

tabi bulaşık makinasınıda çalıştırdım......bu saydm çamaşır kadar ütü var pöffffffffffffffff

leynnn wavyyy nerede konser de sen gittin hemen

günaydın kızla bu saatte kadar uyumuşum babası bakmış çocuklara kahvaltı yapayım işe devam

kimsecikler kalmamış. biz bi volkan konak konseri yaptık geldikkaydirigubbakcemile2
herkese tatlı rüyalar uyuyonuz sanırsam...

yuhh wavy yaaa.. bi de konsere gitmiş.. hem benden geçti gezmeler diyorduuu..mafoldumben

günaydın kızla bu saatte kadar uyumuşum babası bakmış çocuklara kahvaltı yapayım işe devam

ohh iyi olmuş dırımım, dinlenmişsindir dün akşam çok geç yatmışsın.. maşallah yavru aslanların annelerine be maşallah... eşim bilem tanıyor seni maşalla ya diyor sende böyleolabilir misin acaba diyor.. pek umutlu değil anlaşılan:kedi:

bu arada bütün gece terlemeye devam nevresimi bile sırılsıklam yapmışım, terleyerek atıcam heralde ben bu kırgınlığı, dırımım senin yavrular nasıl oldu ya, onlarıdüşünüom valla benim heryerim ağrıdıkça kuzularım benim kim ne kadar rahatsızlanıolargamyoncuiremsugamyoncuiremsu

yuhh wavy yaaa.. bi de konsere gitmiş.. hem benden geçti gezmeler diyorduuu..mafoldumben

ohh iyi olmuş dırımım, dinlenmişsindir dün akşam çok geç yatmışsın.. maşallah yavru aslanların annelerine be maşallah... eşim bilem tanıyor seni maşalla ya diyor sende böyleolabilir misin acaba diyor.. pek umutlu değil anlaşılan:kedi:

bu arada bütün gece terlemeye devam nevresimi bile sırılsıklam yapmışım, terleyerek atıcam heralde ben bu kırgınlığı, dırımım senin yavrular nasıl oldu ya, onlarıdüşünüom valla benim heryerim ağrıdıkça kuzularım benim kim ne kadar rahatsızlanıolargamyoncuiremsugamyoncuiremsu

valla cnm çocuklar öksürüyorr ama keyifler yerinde bol bol burunlarını açıyoruz buhar açıyoruz odalarında bide öksürük şurubu .....öksürük inş.kesilir 2-3 güne cnm

valla bugün hava kötü kesin annem eker beni yine bana kaldı evin işi bugün full temizlik varrr

gunaydın kızlar........................ya dırım ya bosver kuzum ışı gucu ay bırak bız gelınce yaparsın ..............otur oyna bebışşlerınle ya ............

valla cnm çocuklar öksürüyorr ama keyifler yerinde bol bol burunlarını açıyoruz buhar açıyoruz odalarında bide öksürük şurubu .....öksürük inş.kesilir 2-3 güne cnm

valla bugün hava kötü kesin annem eker beni yine bana kaldı evin işi bugün full temizlik varrr

Allah yardımcın olsun cnm, bende kocişi iknaettim süpürge yapçak ben de silcem arkasından..:içelim:

gunaydın kızlar........................ya dırım ya bosver kuzum ışı gucu ay bırak bız gelınce yaparsın ..............otur oyna bebışşlerınle ya ............

aplam yaaaaa 20 günden fazla detaylı temizlik yapmadım bayramın birinci günü evi sildim süpürdüm o kadarrr yapmak zorundayım aplam hazır evden gidecez ......gelince temiz olsun annemden dönünce zaten bunalıyorum çocuklar mıy mıy yapıyor kalabalıktan yanlızlığa gelince kuduruyoo veletler

hehehe bende tam kapatıyordum şeytan dürttü of ya saati iki etmişim 9 ip çamaşır astım çoculşarın
7 ipte topladım.....ev teras olmasa acaba nerede kuruyacaktı yaa

bir makina renkli attım bir makina daha var sonra bir makinada beyaz....sonra klozet takımı ehehe

yarın tabiki devamı ....şimdi yıkanan kalır sabaha kadar

tabi bulaşık makinasınıda çalıştırdım......bu saydm çamaşır kadar ütü var pöffffffffffffffff

leynnn wavyyy nerede konser de sen gittin hemen

anam hayranım ben sana nerden buluyon bu performansı ya.... onca çamaşır bulaşık .ev temizliği.çocuklar.gecenin 2 sinde yatıyon sabahta kalkıp kk.ya giriyon.ben daha şimdi girebiliyom.anca toparladım. bulaşık makinasındakiler yıkandı beni bekliyo.... çamaşır makinesinde yıkanıyorlar. pazara gidilecek..kız durmuyo.ya pikniğe ya parka gidelim diyeeee.... yok anam yok sen bir yere not al nasıl beceriyon bu işleri.... senden öğrenecek çok şey var...

X