Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hymaary hoşgeldin.nasılsın,nasıl gidiyor kızların 4 günlük olmuş maşallah epey büyümüşler.rabbim sağlıkla nice hayırlı ömürler nasip etsin.

:nazar:allah analı babalı buyutsün rabbim isteyen herkese nasip etsın hamişlere hayırlı dogumlar hayırlı evlatlar .....bekleyenelre tez zamanda bebişler gonderdın............haymarry da meleklerınede ailesınede nazarlar degmesın..........allahım korusun.......

masallah marrycım;darısı bızım basımıza,,,:nazar:
fotolarını koy bııran once,,,dahada ayrıntıları anlatmanı beklıyorum,,,,
sırada kimler var sımdı,,,kaydirigubbakcemile2:1hug:

oooooooooooooo taze anne geldı.........................hoşgeldın kız masallah sana da bebışlerede................................opt ..........................darısı bıze ınşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Onu ben dedim akıllım..Onun performans full maşallah..Bugünde bizim yakaya geçecekti.Bende anneme kalmaya gideyim diyorum ya orada yeğenlerimlede oyalanırım..sen nasılsın bugün..

ben çok şükür iyiyim bu aralar canım.. şuan kimseleryok yarın gömüşürüz öpüldünğz.
bu arada marryim hoşgeldin resmin 1082. sayfadaydı ama geç kalyerimsenibendım..

yawww öldümmmm sabahtan beri dert yandığım işler bitti .....bende bittim halıları yıkatmaya verdim....eşime 10 metrelik balkonu,mutfaığı antreyi oturma odasını sildirdim......bende çocukların odasını iyice sildim tozunu aldım dün geceden beri yıkadıüım çocukların çamaşırlarını katladım ütülencekleri sepete koydum ....anneme gideceğim için valizimizi hazırladım kıyaftelerin hepsi yeni yıkandığından ütülemeden katalayıp koydum...ilaçlarıdan havlusuna kadr 5 gün kalacağım....bi oyuncakları vardı parçalara ayırdık büyükce bişey onuda koyacam şimdi biberonları bide diğer kap kacağı dolapta bozulmıi bi iki şeyi topladım makinaya attım bebeklere mama suyu kaynattım...evdeki yarım muahllebileri ayırdım ayrı poşet yaptım........bir iki salatalık domateside koydum....
kendi kıayfetlerimi ayırdım...banyomu enine boyuna temizledim ....renklileri bitirdim ...beyazları şimdi astım...bebeklerin geri kalan kıyafetleri topladım tabi önce ipten şimdi makinaya klozet takımını attım...
geldim kk ya bakmaya ......................ayy gündüz kederlenmiştim halim yok diye ama bi başladım bitirdim yatak odasının tozunu almadım tek sildim geçtim yerleri çıplak nasıl olsa

heee bu arada wavy nerede diyom deliyim yaa akıl kalmadı bende wavy butarafa geçti ya bugün sonra koma gidecekti......

yorgundur tabi......

ayy bugün bu veletler deli etti beni bu kadar işin arasında bide onlar var uyumuyolar uyusalar kalkıyolar bi nefes aldırtmadılar allahım ya iyi olsaarda bitse şu mız mızlık ömer olmuş cır cır ali desen mıy mıyy ayyyyyyyyyyyyyyy

dosdoğru gördün dırımım ben geldimm :lepi:

herkese koskoca selamlar,tek tek öpücükleerrr Şeniz Şeniz Şeniz.........

konuştuğum ,hatta hastanede görüştüğpüm kıymetli arkadaşlarımı ayrıca öpüyorummŞeniz..

herşey çok güzel kızlarr hamdolsun bugünleri gösterene,duygularım çok yoğun,herşeye ağlıyorum,şuan da tabiii :kedi: mafoldumben
kısaca yazıyım canlar,
herşeyim çok güzel geçti,spinl anestezi ile doğum yaptım,bebeklerimi karşıladım,çıplacıkken sarıldım ,yine ağlarım mafoldumben kaydirigubbakcemile3
herşey çok güzeldi,hiçbirşeyi sıkıntı yapıp kendinize zehir etmeyin,
ben harika bir hamilelik geçirdim hamdolsun Rabbime,her an çok zevkliydi,siz de keyfinize bakın ahanda yine ağlarım mafoldumben :kedi:

bu ağlamalar bitmez.....

bugün ise bebeklerim Hale ve Sare 4 günlük oldular,
ilk sütüm çok geldi,sonra kesildi,iki gün sonra artarak geri geldi hamdolsun,
Halem,büyük bebeğim deli gibi emiyorr,o emdikçe sütüm artıyor,çok feci bir bebek,çok güzellll,çok dikkat çekici,
Sarem ise daha küçük,tıpkı kaynanama inanılmaz benziyor :nazar: kaydirigubbakcemile3,mememi ağzına alıyor fakat 3-4 kez emip kaçırıyor,o daha küçük Haleme göre,bu yüzden sonra sonra alışıcak inşallah..
inşalllah güzel tesimlerini sizinle birgün pylaşmaya fırsatım olur,
Kızlarımzın nüfus cüzdanları da çıktı teyzeleri opuyorumnanaktan

anlatacak çok şey var fakat,şimdilik müsade...
duanızı eksik etmeyinn,keyfinize bakınn,eşinizi bol bol öpünn,çocuklarınızı hayal edin,çünkü böyle aile olmak bambaşkaa opuyorumnanaktan a.s.

hayırlı ve uğurlu olsun bebişlerin canım.a.s..Allah sağlıklı sıhatli ve analı babalı büyütmek nasip etsin.Çok sevindim üçünüzünde sağlıklı olmasına darısı başıma diyorum allahım senin gibi bu mutluluğu banada yaşatsın vede tüm isteyenlere...Bende yarın Rahim filmi çekilicem bakalım neler olucak...Öpüyorum görüşücez..kaydirigubbakcemile5

selam kızlar herkes iyi gördüğüm kadarı ile sanırsam bugün herkes kocişle kimse girip pek yazamamış

ama maryy gelmişşş maryyy hadi çabuk iyileş taze tecrübeler alalım birazzz bu arada hakper de doğum yapmış maşallah süphanallah allah yavrularına uzun ömürler versin hayırlı uğurlu olsun yavruların ee durumun nasıl zor olmuş sanırım doğumun nerde yaptın genel anestesi ilemi yaptın anlatsana cnmm

hadi ben kaçimmm canan var la yok arası kocişle hesap kitap yapacaz daha iyi geceler

burdayım bacımm geldim kocişle gezmeye çıktıkta buugün taksim maksim sürttüm anlayacağın sende epey yorulmuşsun temizlik felan neyse 1 hafta işleri anana yık :)))

geldim kız hamile tişörtlerine bakıyodum internetten dalmış kk yı unutmuşum şöyle kendime esprili tişörtler almak istiyorum ya karnında nazar boncuğu olan bebek figürleir olan bugün taksimde baktım ama yoktu bende internetten bakayım dedim bi sitede buldum ama ondada sipariş verin felan diye link yok

anaaa herkes gitmiş öyle olsun bakemmm bende gideyim bari öpüldünüzzzz bu arada doğumu en yakın kim var kızlar

kızlar benimde kesin doğum günüm belli oldu 5 ekim yani 1 hafta var heyecandan ölüyorum.sezeryan olcam ilk oğlum normal doğumla olmuştu .bu ikiz olunca mecburen sezeryan olcak.onun için baya stresliyim.bi taraftan bebeklerime kavuşma sevinci bastı bi taraftanda ameliyat korkusu yanii karmakarışığım...

günaydınlar sayfayı açan ben oldum sabah sabah anneme geldik ....ömer uyudu alişi sallıyorum...

kızlar bişi soracam......ben bu adetimden sonra hapa baslamayı unutmuşum ben bu çarşamba içeceğim diye düşündün...ama kafam yerinde yokki meğer gecen çarşambaymışşşşşşü

şimdi dünde kocişi yolcu etmek adını kardeşliği bozdukk.............ama ben korunuyorum sandım yaa

adete göre adetten sonra 9 gün hapa göre ise 13 gün korunmasız oluyorum..........dilerim 2 sene deli gibi uğraşıpda amacamıza ulaşamadığımızdan yaptığımız tedaviden sonra bi kardeş gelmezz

düşünmesi bile korkunçç yaa hayırlısı olsun bakalımm

buse cnm normal doğum yaptıysan sezeryan daha kolay sezeryanın tek sıkıntısı kimi ameliyat sonrası zor adapte oluyor hareket etmeye .........ama çoğu arkadaşım hemen yürüdüler sıkıtı görmedi ben 2 gün yoğun bakımda kaldığımdan hemen kalkamadım nefes zorluğu çektim ama solunumum dumuştu ondan oldu bu sıkıntılar......uyanır uynamaz kalkarsan daha iyi adapte oluyorsun

dosdoğru gördün dırımım ben geldimm :lepi:

herkese koskoca selamlar,tek tek öpücükleerrr Şeniz Şeniz Şeniz.........

konuştuğum ,hatta hastanede görüştüğpüm kıymetli arkadaşlarımı ayrıca öpüyorummŞeniz..

herşey çok güzel kızlarr hamdolsun bugünleri gösterene,duygularım çok yoğun,herşeye ağlıyorum,şuan da tabiii :kedi: mafoldumben
kısaca yazıyım canlar,
herşeyim çok güzel geçti,spinl anestezi ile doğum yaptım,bebeklerimi karşıladım,çıplacıkken sarıldım ,yine ağlarım mafoldumben kaydirigubbakcemile3
herşey çok güzeldi,hiçbirşeyi sıkıntı yapıp kendinize zehir etmeyin,
ben harika bir hamilelik geçirdim hamdolsun Rabbime,her an çok zevkliydi,siz de keyfinize bakın ahanda yine ağlarım mafoldumben :kedi:

bu ağlamalar bitmez.....

bugün ise bebeklerim Hale ve Sare 4 günlük oldular,
ilk sütüm çok geldi,sonra kesildi,iki gün sonra artarak geri geldi hamdolsun,
Halem,büyük bebeğim deli gibi emiyorr,o emdikçe sütüm artıyor,çok feci bir bebek,çok güzellll,çok dikkat çekici,
Sarem ise daha küçük,tıpkı kaynanama inanılmaz benziyor :nazar: kaydirigubbakcemile3,mememi ağzına alıyor fakat 3-4 kez emip kaçırıyor,o daha küçük Haleme göre,bu yüzden sonra sonra alışıcak inşallah..
inşalllah güzel tesimlerini sizinle birgün pylaşmaya fırsatım olur,
Kızlarımzın nüfus cüzdanları da çıktı teyzeleri opuyorumnanaktan

anlatacak çok şey var fakat,şimdilik müsade...
duanızı eksik etmeyinn,keyfinize bakınn,eşinizi bol bol öpünn,çocuklarınızı hayal edin,çünkü böyle aile olmak bambaşkaa opuyorumnanaktan a.s.
-----------------------

Hymary tebrik ederim..Hale ve Sare ye de kocaman bi HOŞGELDİNİZ diyeyim şimdilik..
üçünüzede sağlık mutluluk diliyorum

Selam,

Şubatta gelecek ikiz beylere hamileyim. Ali ve Ömer'e hayranlığımı belirtmek istedim. Kötü gözlerden korunsunlar dünya güzelleri maşallah.

Umarım bizde sağlıkla alırız bebekleri ve kalabalık bir aile oluruz bir anda :)

Daha düne kadar doğum ile ilgili ayrıntıları düşünmemiştim sizlerden birinin yorumunu okuduktan sonra dank etti, sanırım canan'dı, doktorumuz aynı, ama bana telafuz edilen rakam ondan istenenin 2 katı, dolayısıyla direk güvensizlik oluştu, şimdi yeni arayışa giriyorum, hem hekim hem de doğum için hastane.. sizlerden öneri duymak çok yardımcı olur.

herkese sevgiler..

X