Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

yuhh wavy yaaa.. bi de konsere gitmiş.. hem benden geçti gezmeler diyorduuu..mafoldumben

Onu ben dedim akıllım..Onun performans full maşallah..Bugünde bizim yakaya geçecekti.Bende anneme kalmaya gideyim diyorum ya orada yeğenlerimlede oyalanırım..sen nasılsın bugün..

kayra ben dıyorum bu dırıme ıkız az gelmış seneyede ıkız kız doğursun o zaman frenler................
dırım evet bebekler ortamdan cok etkılenıyo cok huy degıstırıyo.........senın bebeklerın odasında tuylu oyuncaklar halı battanıye varmı onları yoket varsa oğlumda ben herseyı kaldırdım suya ceken makıbne aldım o zamanlar sadece ranbıow vardı bı araba parası verdık nerdeyse ama gerceklten sonra rahatladık ..şımdı ıyı ama yınede cok halılı cok tozlu eve gıtsın hastalanıyo ...teravıhe gıttı ramazanda camı halıları hasta ettı onu..............usutme bebeışlerı bakım kız yolarım senı otur onlara bak..........hım ay ne guzel kaynana olmak...............hehe

dırımım ruhun dinlendi mi canım :)

yok cnm .....

anam hayranım ben sana nerden buluyon bu performansı ya.... onca çamaşır bulaşık .ev temizliği.çocuklar.gecenin 2 sinde yatıyon sabahta kalkıp kk.ya giriyon.ben daha şimdi girebiliyom.anca toparladım. bulaşık makinasındakiler yıkandı beni bekliyo.... çamaşır makinesinde yıkanıyorlar. pazara gidilecek..kız durmuyo.ya pikniğe ya parka gidelim diyeeee.... yok anam yok sen bir yere not al nasıl beceriyon bu işleri.... senden öğrenecek çok şey var...

neredenmi buluyorum ...bilsem aslında ölede bi performans yok anam yaa ben makinayı zırt pırt çalıştıranlardan değilim .....biriktiririm çocukların eşyası küçük olduğundan çok eşya bi makina yapıyor....şimdi demir ilacı kullandığımızdan leke oluyordu onları kosla ile çıkarmaya çalıştım ehh çıkmış varla yok arası gibi....ama öle hiç yok gibim durmuyo bir iki yıkamaya gider sanırım .....

kayra ben dıyorum bu dırıme ıkız az gelmış seneyede ıkız kız doğursun o zaman frenler................
dırım evet bebekler ortamdan cok etkılenıyo cok huy degıstırıyo.........senın bebeklerın odasında tuylu oyuncaklar halı battanıye varmı onları yoket varsa oğlumda ben herseyı kaldırdım suya ceken makıbne aldım o zamanlar sadece ranbıow vardı bı araba parası verdık nerdeyse ama gerceklten sonra rahatladık ..şımdı ıyı ama yınede cok halılı cok tozlu eve gıtsın hastalanıyo ...teravıhe gıttı ramazanda camı halıları hasta ettı onu..............usutme bebeışlerı bakım kız yolarım senı otur onlara bak..........hım ay ne guzel kaynana olmak...............hehe

aplam çocukların odasında kilim var öle tüylü değil içinde toz tutcak bişey değil peluş oyuncak yok .......ama çocukların odasına şu toz tutmayan halılardan alacam büyük ....

aslında canım çok sıkkın annem gelmiyor temizliğe zaten bir ay oldu geleli şimdi ıy mıyy yapıyorrr...............halim yok iş yapmaya ..diyorum anlamıyor kimse ....eşimde gıcık etti beni sabah ben uyurken kalkmış çocuklara bakmış kahvaltı hazırlamış
bana diyorki ...ben evde olunca bana yıkıyorsun bu işleri işte vs.vs...o kadar zoruma gitti ki ...ben herşeyi yapıyorum artı bir destek görmeden sesim çıkmıyor...........

işte kevserr ruhummmm yorgun anlıyormusun ...yoruyolar beniiiii.....

şimdi netten bi halı yıkamacı buldum gelin iki halım var onları alın dedim..

başlayacam işeee

aslında şeytan diyo gitme annene ara kaynanayı gelsin yanında yık çocukları baksın....

kaynıımda eşimle seyhate gidiyormuş......ama onunda çenesi hiççç susmazzz offffffffff offffffffffffffffffffff

canım dırım halıları yıkamaya ver guzel fıkır ve bı yardımcı bul .........valla ben yard cağırıyorum ınanın kımseden fayda yok esım olmasa napardım bılmem.............zaten annem yok olsada yaslı olurdu ama olsaydıda otursaydı bı kenarda ayrı sey..............kımseye mecbur kalmıyosunuz.............zaten doğumdan sonrada ınş daha duzenlı alıcam yard bıde bebekler ıçın bırını ayarlıcam enazında bes altı ıçın............bak dırım yenı ıyıleştın dıkkat et bebeklerın sana ıht var... yavas yap olmazsa

canım dırım halıları yıkamaya ver guzel fıkır ve bı yardımcı bul .........valla ben yard cağırıyorum ınanın kımseden fayda yok esım olmasa napardım bılmem.............zaten annem yok olsada yaslı olurdu ama olsaydıda otursaydı bı kenarda ayrı sey..............kımseye mecbur kalmıyosunuz.............zaten doğumdan sonrada ınş daha duzenlı alıcam yard bıde bebekler ıçın bırını ayarlıcam enazında bes altı ıçın............bak dırım yenı ıyıleştın dıkkat et bebeklerın sana ıht var... yavas yap olmazsa

aplam yardımcı iyi diyorsun ben bugün şimdi bu saatte kimse bulamam ki annem gelmem demedi bana....ama bugün rahat rahat gelmeyecem dedi.

şimdi kadın buraya 80 den aşağa gelmiyor apla ben nasıl 80 vereyim kadına ev silip süpürmesine toz almasına

kafam ambela gibi yaaa daha bişeye başlamdım heryer heryerde ve kalkamaya gücüm yokk

hakperr canım maşallahhh bebeklerine,
kaç haftalıkken doğum yaptın canım,
bebeklerin kuvöze falan girmediler inşallah?
Kaç kilo doğdular?
Sen nasılsınnn?

canım 35+5 haftalıkken doğum yaptım,çok şükür küveze girmediler,1 kızım :2.800 diyeri 2.500 doğdu.ama sarılık olduğundan eve geldikten 1 gün sonra biri 2 diyeri 1 gece hastanede kaldı.ben şimdi iyiyim kimseyi korkutmak istemem birde herkezin doğumu aynı olmaz.ben çok kötüydüm çok ağırım oldu yürümem gerekiyordu kalkana kadar canım çıktı her seferinde ağlayarak kalktım.gerçekten sezeryan doğum yapana ben doğurmuş demem diyenlere varya gerçekten haltettmi.arkadaşlar benden size tavsiye bebekler için termos aldım gece kalktığımda sıcak su derdim kalmadı çok rahat ettim hemen mamalarını hazırlıyorum.hymarry senin doğum ne zaman?

kızım hakper hymary doğurdu bıleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee................senınde hayırlı ols masallah ıyı doğmuşlar darısı bıze ınş.................valla haklısın sezeryanı kım öle dıyokı normal doğum o an zor ıkıncı gun ayaktasın sezeryanı sonra hıssedıyosın ve daha cok agrın oluyo ama kısıden kısıyede degısıyoo...........derının hasssas olmasıyla cok alakalı............................................................................ve bı yıl dıkış yerlerı usutunce hep agrırr.............ols kurtarmıssın epıtralmı oldun ..............termos konusunda haklısın ıyıu fıkır bencede...................ay bebışlerı koysana

hehehe wavy hiç gelmedi bugünnn nerelerde bu kıss

kızlar nevratı bişeyemi darıldı hiç gelmiyor profilinede yazdım cvp vermedi

beni sorarsanızz

son posta çamaşırımı yıkayacam .....eşim balkonu sildiii...mutfağı antreyi oturma odasını sildi bende çocukların odasını sildim tozunu aldım......tabi oturma odasının tozu alınması mutfağın tezgahı vs.yapılmadı....onları annemlerden dönüşte yapacam .....haftaya c.tesi halılar gelecek eşim o zaman evi iyice temizler halılarıda sereriz dedi....bende anneme gideceğimizden sakin kafa ile valizimizi hazırladım....ilaçlarına varıncaya kadar koydummmm.......

şimdi gidiyorum banyomu misss gibi yapacam sonra yatak odasını silerim toz alamyacam ama

maşaallah cok tatlılar benimde ikizlerim olucaktı ikiside erkek karnımda öldüler 7 aylık cok zordu ölü dogum yaptım nerde ikiz cocuk görsem üzülüyorum elimde degil şimdi 3 yaşında cok güzel kızım var ALLAH cümlemizin cocuklarını kazadan beladan korusun içindede benimkini

maşaallah cok tatlılar benimde ikizlerim olucaktı ikiside erkek karnımda öldüler 7 aylık cok zordu ölü dogum yaptım nerde ikiz cocuk görsem üzülüyorum elimde degil şimdi 3 yaşında cok güzel kızım var ALLAH cümlemizin cocuklarını kazadan beladan korusun içindede benimkini

ayyyyy cnm benim yaaaa:teselli: neden öldü seni üzmezsem cvplarmısın

hani doğsalardı yasarlardı

hymarry online görüyom yoksa hayalmi görüyom

dosdoğru gördün dırımım ben geldimm :lepi:

herkese koskoca selamlar,tek tek öpücükleerrr Şeniz Şeniz Şeniz.........

konuştuğum ,hatta hastanede görüştüğpüm kıymetli arkadaşlarımı ayrıca öpüyorummŞeniz..

herşey çok güzel kızlarr hamdolsun bugünleri gösterene,duygularım çok yoğun,herşeye ağlıyorum,şuan da tabiii :kedi: mafoldumben
kısaca yazıyım canlar,
herşeyim çok güzel geçti,spinl anestezi ile doğum yaptım,bebeklerimi karşıladım,çıplacıkken sarıldım ,yine ağlarım mafoldumben kaydirigubbakcemile3
herşey çok güzeldi,hiçbirşeyi sıkıntı yapıp kendinize zehir etmeyin,
ben harika bir hamilelik geçirdim hamdolsun Rabbime,her an çok zevkliydi,siz de keyfinize bakın ahanda yine ağlarım mafoldumben :kedi:

bu ağlamalar bitmez.....

bugün ise bebeklerim Hale ve Sare 4 günlük oldular,
ilk sütüm çok geldi,sonra kesildi,iki gün sonra artarak geri geldi hamdolsun,
Halem,büyük bebeğim deli gibi emiyorr,o emdikçe sütüm artıyor,çok feci bir bebek,çok güzellll,çok dikkat çekici,
Sarem ise daha küçük,tıpkı kaynanama inanılmaz benziyor :nazar: kaydirigubbakcemile3,mememi ağzına alıyor fakat 3-4 kez emip kaçırıyor,o daha küçük Haleme göre,bu yüzden sonra sonra alışıcak inşallah..
inşalllah güzel tesimlerini sizinle birgün pylaşmaya fırsatım olur,
Kızlarımzın nüfus cüzdanları da çıktı teyzeleri opuyorumnanaktan

anlatacak çok şey var fakat,şimdilik müsade...
duanızı eksik etmeyinn,keyfinize bakınn,eşinizi bol bol öpünn,çocuklarınızı hayal edin,çünkü böyle aile olmak bambaşkaa opuyorumnanaktan a.s.

hymarry cnm benim ağlamalar çok normal ben daha hastanedeyken ağladım çokkkk

herşeyin çok güsel olması ayrıca çok güselll çok çok öptüm biraz önce aradım duymadın sanırım çokda ısrarcı olmak istemedim hala yoğunsundur....

bende evle uğraştığımdan arada nete tıhlıyomm çokk öptüm senii

ne güzel hymarry gelmiş.hemde küçük kızlarıyla...... hoşgeldin canımın içi.....hastanede telefona bakacak vaktin olmadı görüşemedik... allah analı babalı büyütsün inşallah..... güzel kızlarının bahtıda güzel olsun...

dırımım telefondan bihaber durumdayım,kim bilir nerdediirrr :kedi:

kayracım çok sağolasın,kusuruma bakma ama inan hastane de ciddi bir yoğunlukla geçti,sadece kucağım boşken telefonlarla konuşabildim,ilgine çok teşekkür ediyorum canımmm..

bizim fotolarımızx burdaymış ama kaçıncı sayfalarda acabaaaa?

X