Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kevsercim hamile geceliği ve sabahlığı için bursada kapalı çarşıya baksan orada çok çeşitler vardır hem fiyatlarda uygundur.ben bursayı çok bilmem ama yazları oradayım.tek bildiğim yer alışveriş için kapalı çarşı çeşitli geliyor bana.

yok canım özel mesaj değildi.mesajı alıntı yaptım.geride kalmış görmemişsindir diye

kızlar bu saat oldu ali hiç uyumadı ömerde uyandı kaka yapmış karnı aç altı piss paşam uyumadı tabii yerde bide sürünüyo velet mutfağa gelecek sürüne sürünee

yok canım özel mesaj değildi.mesajı alıntı yaptım.geride kalmış görmemişsindir diye

canım gördüm şimcik.. evet ama ben kapalıçarşıya gidemiom tansiyonum düşüo ya, kociş götürmüyo, zaten götürse de oraya araba girmiyo ya, ammaan off karışık canım ya, bi gezebilsem ben ne gecelikler bulcam da... bursa da akrabanız çok zaten burtvin diyen bile var bursaya, neresindensin artvin in?

kızlar bu saat oldu ali hiç uyumadı ömerde uyandı kaka yapmış karnı aç altı piss paşam uyumadı tabii yerde bide sürünüyo velet mutfağa gelecek sürüne sürünee
eee canım ömer bu saatte uyandıysa tekrar nasıl uyuyacak.allah yardımcın olsun.
canım gördüm şimcik.. evet ama ben kapalıçarşıya gidemiom tansiyonum düşüo ya, kociş götürmüyo, zaten götürse de oraya araba girmiyo ya, ammaan off karışık canım ya, bi gezebilsem ben ne gecelikler bulcam da... bursa da akrabanız çok zaten burtvin diyen bile var bursaya, neresindensin artvin in?

evet canım doğru oraya araba girmiyor.birde çok kalabalık oluyor çarşı.annen gelince ona sipariş verirsin canım.ben 30 haftalık hamileydim eşimi kandırdım eminönüne götürdüm alışverişe.sonra eşim çok kızmıştı ayaklarım çok şişmişti.tam 5 saat ayakta kalmıştımda.::eek:

eşime diyomki hallettinmi mutfağı evet diyo bi girdim bulaşık tezgahdaaa iiide neresi halloldu

bulaşıkları çalkaladım .....makinaya teptim çamaşır makinası durmuşş yatarken asacam oğlanlar hala uyanık yaaaa

selam kızlarrr.ben ole arada yazıp kacanlardanım:)))ama hep takıp edıyorum sızı,hatırlatmak babında benım de tek yumurta prenslerım yolda hayırlısıyla.hymarry naptı yaa merak ettım doğurdumu???ve dırımkızı bebıslerın cok tatlı yaa allah hayırlısıyla bısede nasıp etsın kucağımıza almayı.tum ıkız annıslerıne kocaman sevgıler.........

valla artvinli 12 kadar uyur kesinnn sabahda 10 kadar uyurlar ama hasta olduklarında ngece çok uyanıyolar ...anaları kılıklılar açda uyuyamazlarr

selam kızlarrr.ben ole arada yazıp kacanlardanım:)))ama hep takıp edıyorum sızı,hatırlatmak babında benım de tek yumurta prenslerım yolda hayırlısıyla.hymarry naptı yaa merak ettım doğurdumu???ve dırımkızı bebıslerın cok tatlı yaa allah hayırlısıyla bısede nasıp etsın kucağımıza almayı.tum ıkız annıslerıne kocaman sevgıler.........

ooo tek yumoşş heee sende şanslısınn bende isterdim benzesinler birbirlerine ama iki ayrı yüz ayrı dünya biri ben biri aynı baba......

hymarry ciğim 24 de doğurdu bugün tam 2 günlük melek o saat 00 dan sonra 3 günlük olacak

canan cnm geçmişten çıkkk kop gelll yamacımızaaa hirkeşler dağılmış ama

yavrum geldim hatta size yazıda yazdım ama internet koptu yazdıklarım silindi ben sinir oldumm toparlayıp tekrar yazmaya çalışıyom beceremiyom naber nasılsın

ayy cok sevındım hymarry adına allahım yaa tez zamanda bısıde kurtarsın ınsallah,zaman gecmek bılmıo sankı hemde gecmesın uzun uzun kalsınlar daha ıcerde ıstıom ne kadar gec okadar ıyı.bebekler le alakalı bılgın varmı canım kıolları kuveze fln gırmemıslerdır ınsallah.

yavrum geldim hatta size yazıda yazdım ama internet koptu yazdıklarım silindi ben sinir oldumm toparlayıp tekrar yazmaya çalışıyom beceremiyom naber nasılsın

eyi ettin cnm ay öle olunca ben çok sinir oluyom yaaa

ayy cok sevındım hymarry adına allahım yaa tez zamanda bısıde kurtarsın ınsallah,zaman gecmek bılmıo sankı hemde gecmesın uzun uzun kalsınlar daha ıcerde ıstıom ne kadar gec okadar ıyı.bebekler le alakalı bılgın varmı canım kıolları kuveze fln gırmemıslerdır ınsallah.

cnm zamanını beklesinlerrr

hayır küveze girmediler 37 haftalıklardı cnm

Bende verdim rep zemuszemus
Güle güle kullan

sağolll ayy utandımmmm

buradayım ömeri uyutuyom bi yandan sana yazdım bugün okudunmuu taaa geçmişite

dırım sana yetişmek mümkün degil ALLAH senin gibi olmayı nasip eder kıskanıyorum yani....

X