Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar hazır iiyken ben biraz gardrobumu toparlıyım, bişey olmuyo yazın bi şort tişörtle geçirdik ama şimdi hava soğudu bakıyım neler giyebilirim, bari giyemeyeceklerimi arkalara kaldırayım da karışıp durmasınlar elime ayağıma dolanıyolar herseferinde.... tabii çok çok yavaş ve tikkatli tikkatli yapçammm

ben de öyleydim acaipiştahım artmıştı tedavi ilaçlarındandı heralde, hamiş kalınca naparım diyordum bi de ikiz olunca eyvah eyvah dedim ben kapılardan geçemem heralde hangi odadaysam orada kalırım diyordum kaydirigubbakcemile3 ama transferim yapıldı daha o gümn benim iştah birkapandı,
hala yo.. kaktırıyom resmen yemek için hehekaydirigubbakcemile3
canım ben 55 kilo falandım aşılamaya başladık . ilaçlardanmıdır nedir iştahım açıldı biraz kilo aldım. sonra negatif sonuç:KK43:( kendimi yemeğe verdim:))) sonra ertesi ay kimyasal gebelik:KK43:( ve iki ay doğum kontrol hapı ve üzerine tedaviye başladık ve hamile kaldığımda 63 kiloydum. hamileliğimi ilk öğrendiğim zamanlarda iştahım asçık tı bulantılar bi başladı tüm iştahım gitti. şimdi dediğin gibi kaktırıyom resmen..kaydirigubbakcemile3

kıs seninkilerle benimkiler aynı sanırsam benimkinin biride resmen midemin üstünde duruyor. su içsem dışarı çıkcak gibi oluyor boğazıma geliyor resmen tıkaç yapmışlar:eek:lmaz:kaydirigubbakcemile3

Merhaba arkadaşlar bende ikiz bebek bekliyorum 10+4 olduk bugün.Noırmal yolla oldular çok güzel bi duygu.Ben çok çabuk acıkıyorum ikiz olmasının bi etkisi midir acaba?CADIARZU

Vil hoşgeldin canım. benim gibi istisnalar dışında sık sık acıkman çok normal canım. şu an senden besleniyolar..

kıslar idrar testimin sonucunu aldım.. yine enfeksiyon var yaaaa:KK43:(:-)sinifsinif: bide yeni bişey eklenmiş anlamadım bu nedir. buraya kopyalıyom sizde de çıkmışmıydı yada bilgisi olan var mı bu CAOX nedir ya:sinifsinif:

LÖKOSıT(Mikroskop) 7-8
EPıTEL(Mikroskop) 8-10
CAOX(Mikroskop) 15-20

slm arkadaslar nslsnz giremedim epey bizamandr kızım geldi evde ilk günümz geçti gelir gelmez göbeği düştü göbek yerinde altını alırken farkettim küçük kahverengi nokta şeklındebişeyler oluşuyo kan gbi nokta şeklınde badısıne geiçiyo sizce bi sorunmu var oluyomu? yrn zaten kontrolumuz varda merak ettm acil cvp verebilirsenz sevırım tecrübeli ikiz anneleri

Tülay gözün ayfdın canım. ay keşke dirim burda olsa o iyi bilirdi biz daha dfoğuramadık ki:kedi:

Vil hoşgeldin canım. benim gibi istisnalar dışında sık sık acıkman çok normal canım. şu an senden besleniyolar..

kıslar idrar testimin sonucunu aldım.. yine enfeksiyon var yaaaa:KK43:(:-)sinifsinif: bide yeni bişey eklenmiş anlamadım bu nedir. buraya kopyalıyom sizde de çıkmışmıydı yada bilgisi olan var mı bu CAOX nedir ya:sinifsinif:

LÖKOSİT(Mikroskop) 7-8
EPİTEL(Mikroskop) 8-10
CAOX(Mikroskop) 15-20

Ben ilk defa duydum wavyim ama kalsiyum kristaliymiş açılımı onun.İdrar yolları mikroplarından biriymiş.Karın ağrında var mı senin birde proteinede baktılarmı ?

kızlar hazır iiyken ben biraz gardrobumu toparlıyım, bişey olmuyo yazın bi şort tişörtle geçirdik ama şimdi hava soğudu bakıyım neler giyebilirim, bari giyemeyeceklerimi arkalara kaldırayım da karışıp durmasınlar elime ayağıma dolanıyolar herseferinde.... tabii çok çok yavaş ve tikkatli tikkatli yapçammm

Dikkat et kendine tek başına ne girişiyorsun ki öyle işlere sen..Allah korusun bir başın dönse düşsen..İyileşince hemen kurtlanıyorsun..:eek:klava:

hymary canım gözün aydın çok tatlı yavruların Allahım bağışlasın. kızlar bişey sorcam ben 17 haftamdayım dr bana sadece gynoferro sanol verdi yeterlimi acaba tek ilaç dün kontrole gittim iyiler şimdilik ama cinsiyetlerini göremedi dr 2 hafta sonra bakarız dedi istersem neden göremedi yaaaaaaaaaaaaa

Bence 17.hafta için çok yetersiz sadece kan hapı alman canım.En azından bir vitamin hapın olmalı.

Ben ilk defa duydum wavyim ama kalsiyum kristaliymiş açılımı onun.ıdrar yolları mikroplarından biriymiş.Karın ağrında var mı senin birde proteinede baktılarmı ?

karın ağrım yok canım. ama dün gece idrarda yanma oldu. bugün bişey yok yani bi kaç saatlik bişeydi..protwei,n şu şekilde çıkmış canım..hep negaif çıkardı:KK43:(

PRO + 0.3 g/L 0 - 20

Son düzenleme:
Merhaba,

17. ikiz gebelik haftamdayım, sizleri uzun zamandır okuyordum ama yazamamıştım, şimdi sesimi duyurayım istedim :) Bebeklerin ikisi de erkek :) Umarım herkes başarıyla tamamlar doğuma giden yolu.

Sevgiler,

canım ben 55 kilo falandım aşılamaya başladık . ilaçlardanmıdır nedir iştahım açıldı biraz kilo aldım. sonra negatif sonuç:KK43:( kendimi yemeğe verdim:))) sonra ertesi ay kimyasal gebelik:KK43:( ve iki ay doğum kontrol hapı ve üzerine tedaviye başladık ve hamile kaldığımda 63 kiloydum. hamileliğimi ilk öğrendiğim zamanlarda iştahım asçık tı bulantılar bi başladı tüm iştahım gitti. şimdi dediğin gibi kaktırıyom resmen..kaydirigubbakcemile3

kıs seninkilerle benimkiler aynı sanırsam benimkinin biride resmen midemin üstünde duruyor. su içsem dışarı çıkcak gibi oluyor boğazıma geliyor resmen tıkaç yapmışlar:eek:lmaz:kaydirigubbakcemile3

ay evet cnm, ben de 55 dim 3 aşılama sonunda 63 lere geldim.. evet ama benimkiler yanyana duruyomve biri nereyi tekmelerse öteki de oraya gelio, çok komikler..

Merhaba arkadaşlar bende ikiz bebek bekliyorum 10+4 olduk bugün.Noırmal yolla oldular çok güzel bi duygu.Ben çok çabuk acıkıyorum ikiz olmasının bi etkisi midir acaba?CADIARZU

vil canım hoşgeldin, hayırlı olsun ikizlerin, vallka canım hazır acıkıyorkrn ye, biz çok mide bulantısı yaşadık o yüzden hiç açlık hissetmedim,

LÖKOSİT(Mikroskop) 7-8
EPİTEL(Mikroskop) 8-10
CAOX(Mikroskop) 15-20

canım hiçbilmiyorum ya ben de, dr.a ne zaman göstercen sonuçlarını?

slm arkadaslar nslsnz giremedim epey bizamandr kızım geldi evde ilk günümz geçti gelir gelmez göbeği düştü göbek yerinde altını alırken farkettim küçük kahverengi nokta şeklındebişeyler oluşuyo kan gbi nokta şeklınde badısıne geiçiyo sizce bi sorunmu var oluyomu? yrn zaten kontrolumuz varda merak ettm acil cvp verebilirsenz sevırım tecrübeli ikiz anneleri

tülaycım gözün aydın , dırıma soralım valla o bilir belkim, ötekinde olmamış mıydı?

Merhaba,

17. ikiz gebelik haftamdayım, sizleri uzun zamandır okuyordum ama yazamamıştım, şimdi sesimi duyurayım istedim :) Bebeklerin ikisi de erkek :) Umarım herkes başarıyla tamamlar doğuma giden yolu.

Sevgiler,

umut hoşgeldin, yaşasın yeni yeni yüzler gelio, ve ben kendimi daa eskimiş hissediyorum, ben de ilk girdiğimde buraya marryfalan vardı, ne kadar tecrübeliler ya bizde o haftalara erecemiyiz derdim.. çok şükür.. bu arada yeni gelenleriilk saydfaya kim ekliycek marry yok????

selam kızlarrrr,,,ıyısınız masallahhh,,,
tulaycım cok sevındım gozun aydın,,,
mary nınde anlatacaklarını cok merak edıyorum,,,
allah analı babalı buyutsun ınsallahhhh,,,,opuyorumnanaktan
Şeniz

Dikkat et kendine tek başına ne girişiyorsun ki öyle işlere sen..Allah korusun bir başın dönse düşsen..İyileşince hemen kurtlanıyorsun..:eek:klava:

yok kaswacım sandalyeye çıkadım, katladım yatağın üstünesıraladım eşim gelince kaldırsın.. şimdi de yatıom ayakta kaldım ya telafi etmem lazım, zaten başlıo hemen ağrımaya kasıklarım..

Merhaba,

Sevgiler,

Tebrik ederiz katıl aramıza sende canım..

selam kızlarrrr,,,ıyısınız masallahhh,,,
tulaycım cok sevındım gozun aydın,,,
mary nınde anlatacaklarını cok merak edıyorum,,,
allah analı babalı buyutsun ınsallahhhh,,,,opuyorumnanaktan
Şeniz

Nerdesin sen çekirgeler?:eek:klava:Merak ediyorum seni..Nasılsın gittinmi doktora ne son durumun?

kevsecımmmmmm
ıyımısen,facebookta yenı bır oyun kesfettım cok zevklı arkıdısım,,tavsıye ederım,gonderdım sana,,
cıftlık kurmaya calısıyorsun ekıp bıcıyorsun,,,,,
öptümm şekerım

X