Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kevsecımmmmmm
ıyımısen,facebookta yenı bır oyun kesfettım cok zevklı arkıdısım,,tavsıye ederım,gonderdım sana,,
cıftlık kurmaya calısıyorsun ekıp bıcıyorsun,,,,,
öptümm şekerım

yaacanım anlamadım ben pek ondan ya, girdim ama yanlışlıkla bişeyler yaptım ama.. hee sen ondan yoksun ortada..

slm arkadaslar nslsnz giremedim epey bizamandr kızım geldi evde ilk günümz geçti gelir gelmez göbeği düştü göbek yerinde altını alırken farkettim küçük kahverengi nokta şeklındebişeyler oluşuyo kan gbi nokta şeklınde badısıne geiçiyo sizce bi sorunmu var oluyomu? yrn zaten kontrolumuz varda merak ettm acil cvp verebilirsenz sevırım tecrübeli ikiz anneleri

Ne güzel yavrun gelmiş yanına canım.İki yavrunda sağlıkla yanında olsun inş.Benim hiç bir bilgim yok bununla ilgili.Ama bunu doğum yapan tek bebekli annelerede sorabilirsin diğer topiklerden..Dırım yok şu an sanırım..

Nerdesin sen çekirgeler?:eek:klava:Merak ediyorum seni..Nasılsın gittinmi doktora ne son durumun?

bılg.yere dustu sert bı sekılde,afalladı ınt,baglantısını tam almıyor ve donuyor ekran,,
bı sayfadan bı sayfaya atlıyamıyorum sınır oldum bende,,,buna sukur,,
yarın gıtcem doktora heyecanlıyım bakalım ne dıycek ne kadar oldular,,,
sende ıyısın dıymı,,,kaç gr olmuslar senınkıler,,1080 dı benım 15 gun once,,,
,,,

kevsecımmmmmm
ıyımısen,facebookta yenı bır oyun kesfettım cok zevklı arkıdısım,,tavsıye ederım,gonderdım sana,,
cıftlık kurmaya calısıyorsun ekıp bıcıyorsun,,,,,
öptümm şekerım

Ay ben bayılırım o oyunlara para da kazanıyorsun değil mi ekip biçtiklerinden?Bak o oyunların en güzellerinden biri farm frenzy dir indir onu ...

bılg.yere dustu sert bı sekılde,afalladı ınt,baglantısını tam almıyor ve donuyor ekran,,
bı sayfadan bı sayfaya atlıyamıyorum sınır oldum bende,,,buna sukur,,
yarın gıtcem doktora heyecanlıyım bakalım ne dıycek ne kadar oldular,,,
sende ıyısın dıymı,,,kaç gr olmuslar senınkıler,,1080 dı benım 15 gun once,,,
,,,

Rahim boyum 2.6 dedi ki azalma olmadığı için iyi.Hep yatarsan böyle gider inş.dedi.Kızım 1205gr yakışıklımda 1360gr..seninkilerde büyümüştür mutlaka..opuyorumnanaktan

o oyunla sureklı oynaman gerekmıyor,mesela cıleklerı,fasulyelerı ekıyorum 5 saat sonra toplamam gerekıyor,bıde ıneklerım tavuklarum var sut ve yumurtalarını alıyorum,,yanı sureklı oyunda olmuyorsun,amacın ekıp bıctıgınde para kazanıp cıftlık yapıp buyutmek,
su an facebookta en cok oynanan oyunmus,,,

Doktorum aradı şimdi açlık şekerim 90 tokluğum 115 miş .sorun yok dedi şükür akladım kendimi...kaydirigubbakcemile2

Canım biz yata yata götüreceğiz işi her daim yatmaktayım.Şükür buna da dün kontrolüm vardı iyi geçti.Sen nasılsın ne zaman başlıyorsun okula?

Y BEN KAÇIRMIŞIM SENİN DOKTORA GİTTİĞİNİ NE DEDİ. Rhim boyunla ilgili sıkıntı geçmişmi. kaç kilo olmuş benim datlularımmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

yani 0-20 arası olması gerekiyor. seninki 0.3 çıkmıs değilmi canım?

evet canım aynen öylee..

ay hangi ara bu kadar yazdınız yetişemedim yawww

o oyunla sureklı oynaman gerekmıyor,mesela cıleklerı,fasulyelerı ekıyorum 5 saat sonra toplamam gerekıyor,bıde ıneklerım tavuklarum var sut ve yumurtalarını alıyorum,,yanı sureklı oyunda olmuyorsun,amacın ekıp bıctıgınde para kazanıp cıftlık yapıp buyutmek,
su an facebookta en cok oynanan oyunmus,,,

Biliyorum o oyunu 5 saatte toplamazsan dalında çürüyor dimi çok oynardım onları çok zevkli.Ben şimdi hidden object oynuyorum gizli nesne bulma oyunları bayılıyorum onlara...denedin mi hiç?

Rahim boyum 2.6 dedi ki azalma olmadığı için iyi.Hep yatarsan böyle gider inş.dedi.Kızım 1205gr yakışıklımda 1360gr..seninkilerde büyümüştür mutlaka..opuyorumnanaktan

evet ınsallah benımde aynı,,yatarsan korkma dedı,,,2.8 dı benımkıde,bakalım uzamısmı bırazcık,,,bu arada bu gramlar ne degıl bılıyorsun dıymı genelde daha fazla doguyorlar,
bundan sonra boyları hele hıc net degıl tahmını rakam...
bende 1350 gıbı tahmın yurutuyorum gramları ıcın cok heyecanlıyımmmmmmmmm
gun yuzu gorcem dıyede heyecan yapıyom,
doktor 5 dk.mesefade ama olsun hava alcazzzz,bıkac adım atcaz,,,
sırtım mırtım yanlarım basladı ıyıcene agrımaya,,,
ödemım daha yok allaha sukur,,,

ay maşallahhh:nazar::nazar: benimkiler kaç oldular acep. ben bu sıralar pek iyi beslenemedim bulantılar yüzünden inşallah büyümüştür kuzularım. pzt randevum var benimde..

kaswa sana tahmini doğum tarihi verdi mi doktorun. yada ne zaman verir acep yawCADIARZU

Biliyorum o oyunu 5 saatte toplamazsan dalında çürüyor dimi çok oynardım onları çok zevkli.Ben şimdi hidden object oynuyorum gizli nesne bulma oyunları bayılıyorum onlara...denedin mi hiç?

denemedım,o nasıl bısey
benım oynadıgımın ısmı farm vılle,

ay maşallahhh:nazar::nazar: benimkiler kaç oldular acep. ben bu sıralar pek iyi beslenemedim bulantılar yüzünden inşallah büyümüştür kuzularım. pzt randevum var benimde..

kaswa sana tahmini doğum tarihi verdi mi doktorun. yada ne zaman verir acep yawCADIARZU

Büyümüşlerdir merak etme tatlım..Ne dedi biliyormusun wavyim bana 20 kasım.Keşke olsa ama çok zor dedim.Olumlu düşünüp elimizden geleni yapacağız dedi.İnş.........

Büyümüşlerdir merak etme tatlım..Ne dedi biliyormusun wavyim bana 20 kasım.Keşke olsa ama çok zor dedim.Olumlu düşünüp elimizden geleni yapacağız dedi.İnş.........
bayram 26 kasım da mıydı.. ?
ayy inşallah dayanacaklarlar canım benim .sen uzat pamuk ayaklarını dinlen. onlarda uslu uslu dururlar.
bende diyom şöyle 22 kasım falan olsa. hem bayramdan önce hemde akrepten kurtarıyom kızlarıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Y BEN KAÇIRMIŞIM SENİN DOKTORA GİTTİĞİNİ NE DEDİ. Rhim boyunla ilgili sıkıntı geçmişmi. kaç kilo olmuş benim datlularımmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

evet canım aynen öylee..

ay hangi ara bu kadar yazdınız yetişemedim yawww
Rahim boyum aynı Şekerden yırttım şükür...Seninde sonuçlarında bir şey çıkmayacak.O idrar sonuçlarında protein sıkıntılı oluyor oda şüür normal çıkmış tatlım.Antibiyotik verir geçer sıkma canını..

Rahim boyum aynı Şekerden yırttım şükür...Seninde sonuçlarında bir şey çıkmayacak.O idrar sonuçlarında protein sıkıntılı oluyor oda şüür normal çıkmış tatlım.Antibiyotik verir geçer sıkma canını..
evet yaşasınn şekeri yendikkkzemuszemuszemuszemus
sağol datlum benimmm....opuyorumnanaktan

bayram 26 kasım da mıydı.. ?
ayy inşallah dayanacaklarlar canım benim .sen uzat pamuk ayaklarını dinlen. onlarda uslu uslu dururlar.
bende diyom şöyle 22 kasım falan olsa. hem bayramdan önce hemde akrepten kurtarıyom kızlarıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Keşke wavyim ya..yani iyi düşünmek istiyorum ama 20 kasım benim durumum için hayal biraz tatlım.bol bol yatacağım ne kadar giderse..İnş.Bayram şekerleri gelecek kızım bize ama bak aklıma ne geldi şimdi.bayramda doğum sakata gelmeyelimde doktordan yana..Allah korusun...Ama akrepler çok başarılı inanlar olurlar wavy..Büyük adamlar akreplerden çıkar çoğunlukla..Yükselenleri neye gelir acep?Onunla dengeleriz inş. işi...kaydirigubbakcemile3 kız bizim minnoşlar aynı zamanda da okula başlayacak dimi ayyyyyyyyyy yerim onları ben..

X