Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

denemedım,o nasıl bısey
benım oynadıgımın ısmı farm vılle,

Oynadım senin oynadığın oyunu.Birde onları dene kopamazsın ...zeka oyunu gibi bu nesne bulma oyunları verilen bulduğun parçaların bir şeyle bağlantıları var onları bulmaya çalışıyorsun.Sen bunu bitir ben sana o oyunların en sıkılarının adını veririm...Bayılırım oyuna ben....

Keşke wavyim ya..yani iyi düşünmek istiyorum ama 20 kasım benim durumum için hayal biraz tatlım.bol bol yatacağım ne kadar giderse..İnş.Bayram şekerleri gelecek kızım bize ama bak aklıma ne geldi şimdi.bayramda doğum sakata gelmeyelimde doktordan yana..Allah korusun...Ama akrepler çok başarılı inanlar olurlar wavy..Büyük adamlar akreplerden çıkar çoğunlukla..Yükselenleri neye gelir acep?Onunla dengeleriz inş. işi...kaydirigubbakcemile3 kız bizim minnoşlar aynı zamanda da okula başlayacak dimi ayyyyyyyyyy yerim onları ben..

iyi düşün iyi dinlen yorma kendini allah şükür herşeyin hazır senin. beni,m daha çooook eksiğim var çooookkk...

ay kıs belkide aynı gün doğururuz. olurmu olur heee...
akrep kadınları çok fena oluyor yaw başedemem ben onlarla:umursamaz:

fena mı evet haklısın aslında eli maşalı olur genelı ama bazılarıda sakın olur ben sakınınede elı masalısınada rastladım canım .akrepler bikere çok çekıcı olurlar hırslıdır tuttugunu koparırlar bencıl diyolar akreplere ama bılemıyorum acaba öylemıyım akrepler çok kinci olurlar bır küstümü birdaha affetmezler

kız wavy akreplerde ne varmış hııı söyle bakayım ben akrebım

eyvah yakalandıkk:kedi:
ay şekerim benimde yükselenim akrep. gel gelelim direkt akrep burcu olan hatunlar var arkadaşlarım ateş parçaları hem o anlamda hemde bi olay karşısında yani bi akreple ters düşmek hiç istemem açıkçası:kedi::kedi:

evet canım birde tam sivri dilli olurlar bır haksızlık karsısında hemen herseye atlarlar dayanamazlar eğer benım bebeişlerimde doğarsa kasımda akrep olmaları büyük ihtimal anaları gibi.bende 13 kasım doğumluyum .doktorum 10kasıma kadar doğurmazsan bı sıkıntı yok dedi bakalım hayırlısı

selam medine iyiyim canım. akreplerin hışmına uğruyom imdaaattdelikafadulden
umut canım hazırladığımız takvimi doğum takip çizelgesine yapıştırıyon çıkıyor

evet canım birde tam sivri dilli olurlar bır haksızlık karsısında hemen herseye atlarlar dayanamazlar eğer benım bebeişlerimde doğarsa kasımda akrep olmaları büyük ihtimal anaları gibi.bende 13 kasım doğumluyum .doktorum 10kasıma kadar doğurmazsan bı sıkıntı yok dedi bakalım hayırlısı

hayırlısı canım. aslında burç falan fasa fiso. allahım hepsine güzel yazılar yazmış olsun. hayırlı evlatlar olsunlar inşallahh..:Saruboceq:

Prenses hosbulduk canım iyiym hamd olsun... Bebişlerinde iyidir inş..:Saruboceq:

Wavycım ALLAH iylik versin canım ..
Akrepler zordur Efendim ama onlar kadar fedakar onlar kadar merhametli görmedim....opuyorumnanaktan

Prenses hosbulduk canım iyiym hamd olsun... Bebişlerinde iyidir inş..:Saruboceq:

Akrepler zordur Efendim ama onlar kadar fedakar onlar kadar merhametli görmedim....opuyorumnanaktan

eneee bi akrep daha çıktı sanırsam. len dünyayı elemi geçirdiniz.:mymeka:
imdaaatt ben pes ediyomlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

iyiler hamdolsun canım .evet arkadasım bir baska özelliğimizde çok yufka yüreklı olusumuz ve fedakar olusumuzdur iyi tanımıssın arkadasım akrepleri

amıııın amııın canım bende öptüm yanaktan.yaa arkadasım hymarryden haber var mı
canım bugün çok kısa konuşabildik o sırada ziyaretçisi geldi kapamak zorunda kaldı ama genel anlamda o ve bebişler iyilermiş canım. allah izin verirse yarın çıkacaklar..

X