Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

yat canım bende ilacımın saatını beklıyorum yatacagım bırazdan..öperim seni..korkma bır sey olmaz byyyyyyy..opuyorumnanaktan

anladım canım bızde tekırdagda oturuyoroz yanı ailem orada .nidilatı bende içtim tam 1 hafta sonrasında doktor bıraktırdı magnezyum pastıl içmeye basladım sonrasında .

canım nılın haberını okuyordum 3 uzlerde sana da iyi geceler..Bende yatacam şimdi..

ya kızlar geçmişi okudum dün gece sohbet bayağı güzelmiş .... ben koltukta uyukladım hep... muz ve ceviz den bahsedilmiş...... bebeklerin kilosu içinmi yiyoruz bunları..... ben tek kızı 39 hafta 3 kilo doğurdum . hep kendim alıyorum kiloyu...faydası olursa bende deneyim... herkes dalga geçti sen çok kilo alınca tosuncuk doğurcan sandık diye......

hayırlı cumalar kızlar..............hymaryy hayırlı olsun bebeklerin allahım nazardan saklasın 41 kere maşallah............

hymary canım gözün aydın çok tatlı yavruların Allahım bağışlasın. kızlar bişey sorcam ben 17 haftamdayım dr bana sadece gynoferro sanol verdi yeterlimi acaba tek ilaç dün kontrole gittim iyiler şimdilik ama cinsiyetlerini göremedi dr 2 hafta sonra bakarız dedi istersem neden göremedi yaaaaaaaaaaaaa

günaydın kızlarrr ben paşalarımı doyurdum hastaneye gideceğiz ali ile ömerin cerrah muaynesi var bide çocuk dokturna gösterreceğim öksürükleri çok fenaa gece hep uyandılarr

ya kızlar geçmişi okudum dün gece sohbet bayağı güzelmiş .... ben koltukta uyukladım hep... muz ve ceviz den bahsedilmiş...... bebeklerin kilosu içinmi yiyoruz bunları..... ben tek kızı 39 hafta 3 kilo doğurdum . hep kendim alıyorum kiloyu...faydası olursa bende deneyim... herkes dalga geçti sen çok kilo alınca tosuncuk doğurcan sandık diye......

canım günaydın, kayırlı cumalar sana da, evet sabah ve akşamları bir adet muz ve bir bardak sütün bebeklere çok yaradığından bahsediyorduk, bir de protein ağırlıklı beslenmek gerekiyor, protein direk bebeğe gidiyor; protein; yani et balık süt, vb. tümbesinler alınmalı tabi ama karbonhidrat ve yağın fazlası sana kilo yapmaktan başka bi işe yaramıyor tabi tamamen kesmemek lazım onun da fatdası elbet var..

günaydın kızlarrr ben paşalarımı doyurdum hastaneye gideceğiz ali ile ömerin cerrah muaynesi var bide çocuk dokturna gösterreceğim öksürükleri çok fenaa gece hep uyandılarr

yavrularım benim kıyamam ben onlara, gece uyandıkça aklıma geldiniz nasıl oldular acaba diye, dün de pek konuşamadık ya, geçecekinş. Allah Eyüp Aleyhisselam şifası versin sana da sabrını inş. bu mübarek cuma gününde..

kaswam sana da hayırlı cumalar, akşam veda edemeden çıktım çünkü bilgisayarımın pili bitti, kalkıp takmak da çok zor geldi akşam süt içince ağırlık mı çöktü ne...

dırımım cok geçmiş olsun.allah acil şifalar versin...................nasılsınız kızlar ...bu hayırlı gunde hepiniz allaha emanetsiniz.........

herkese hayırlı cumalar kızlar.....................sare ve hale hoşgeldıler dunyayaaaaaaaaaaaaaaaaaa.................erolcan dr bana o demırıu bu hafta verdı elevıtte ıçıyorıum ve balıkhapı tamamen dogal olanından............yetrelı su an................demekkı kapatmışlar bacaklarını merak etme ınş ıyı ols renklı ultrasoında gorur ınş..................
kayra ıyı doğmuş senın kız ben 9 ay on gunu bı hafta gectım bıle oğlumda ve ancak 2 750 dogdu.........baskası olsa 4 dogururdu............bu bıraz yağıya baglı oğlum zaten ıstahlı bı bebek degıldı etkısı var bence ..........bakalım ınş sımdı üçüzlerım ıyı dogar ınş...........ama kevser doğru dıtyo proteın daha etkılı ..........degerlerı bıze yarıyoooo.........saglıklı ols ınşşşşşşşşşşşşşş kılo cok muhım degıl..........................dırım ınş ıyı olur bebışlerın cok zordur o oksuruk delı olurdum valla cok zor ınş gecer.............benım oığlumu kac dr goturdum normak oks ılacı verırlerdı sonra alerjı alanında uzman dra gıttık cok sukur alerjısı old anladı ve etkılı tedavıye basladık..........sımdı uç yılfdır atakları hıç yok cok ıyıyız şukur..........bol sıfa canım yerım onları

X