Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar ben bulgur cok yedim folikasit bakımından bide ögünlerim arttı 1 satte bir meyve süt ne olursa atıştırdım haftada 2 defa semiz otu yedim et yiiyorum tavuk sıksık az az yemeye özen gösteriyorum şimdi beyaz üzümü cok yemeye basladım artık dogum yakın bol süt olsun diye

canım ben 63 ile basladım suan 81.200 olmusum kılolar bu haftakarda bebeklere gidiyo .allahtan boyum uzun canım kaldırıyorum bu kıloyu yanı ve bellıde olmuyo kılo aldıgım sadece göbek önden gidiyo

sabah ac karnıına kuru kayısı bol su içiyorum.Gün içindede su tüketiyorum.Bazen zeytinyağı kaşıklıyorum.Ya birde rahim boyu yüzünden yatıyorum ya hareket yok bağırsaklarımda ...oda sebep oluyor işte..,

aynen canım bende bulgur çok tükettım beyaz üzüm epeydır yıyorum ben çekırdeksız olanından günde 1elma 1 seftalı 1armut üzüm 1 mandalın 1 muz mutlaka yıyorum bunun yanında kuruyemıslerden badem cevız fındık kabak cekırdeği içerisinde çinko oldugu için ;birde antep fıstık mutlaka yıyorum tavuk balık haftada 2 kez yedıgım oluyo bunun yanında ette yıyorum kahvaltılarımda mutlaka yumurta süt dut pekmezı ve beyaz peynır tüketıyorum

angel babaynın dediği gibi kompostonun çok faydası varmıs doktorum bana hergun mutlaka tüketmemı söyledı

aynen canım bende bulgur çok tükettım beyaz üzüm epeydır yıyorum ben çekırdeksız olanından günde 1elma 1 seftalı 1armut üzüm 1 mandalın 1 muz mutlaka yıyorum bunun yanında kuruyemıslerden badem cevız fındık kabak cekırdeği içerisinde çinko oldugu için ;birde antep fıstık mutlaka yıyorum tavuk balık haftada 2 kez yedıgım oluyo bunun yanında ette yıyorum kahvaltılarımda mutlaka yumurta süt dut pekmezı ve beyaz peynır tüketıyorum

aay maşallah ...çok normal o zaman tosuncuk olmaları..Ben o kadar yesem ne olurum bilmem..Ben protein tüketiyorum bol bol..

eskiden vardı canım hamile kalmadna önce şimdi yok köpişim
kızlar bugün drdaydım ben kızım 2600 olmustu oglusum 2480 olmustu :nazar::nazar:

o da güzel canım bol bol proteın tüketmenınde çok faydası oluyo oda kılo aldırıyo bebıslere söyleyım canım ye canım yaa.ben hamıle olmadan önce mıymıntı bıseydım sabah kahvaltı bıle etmezdım çogu kez ama nasıl hamıle oldum valla yerı geldı herseyı ınadına yedım kendım için dğil bebışlerım için yedım sizde öyle yapın canlar

maasallah canım bebıslerıne benımde 29+6 günlükken bebklerımden bırı 1970gr diğeri 2130grdı canım bakalım 2 hafta sonra ne olacaklar inşallah 2 bucugu bulurlar

yok canım cok şükür hiçbir sıkıntı cekmedim yavrularım üzmedi beni halende aynı arada bir oluyo ama oda artık zamanı geliyo ondan sen rahat olursan yavrularda rahat oluyo emin ol

bilmiyorum canım senı bı görmek lazım ozaman 87 kılo ile mesela ben hiç göstermiyom 81 kılo mıllet ınanmıyo dediğimde boy var ya ondan herhalde

benim kontroller haftada bire düstü haftaya nasıl olurlar bakalım yani bu durumda dogsa bile cok iyi olur daha dr 2hafta bekliyelim dedi o zaman inş.. 3 kiloya yaklasmıs oluruz

X