Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

benim en fazla 10-12 günlük gecikmelerim olurdu,
fakat hiç atlatamıyırmuyuz,
kilolar da hep devam mı,doğum kontrolü haplarla şartmı?
oğlanlarmı kıymetliiii hayırsız evlat altın olsa ne olur kuşummmmmm tittir ettttttt muatap bile olmaaa ben o kısçelere kurban olayımmmm
inşallah canımm,inşallahh,,
ben de hep onlarla olucamm,onlar benim herşeyimm,
bir daha da çocuk mocuk yapmıycam,bir yerleri onlara benzemesin de...

aman benzemez kızzz böyle düşünme böyle düşünürsen illa kızların bi yerlerinde onları görürsün zihnin sana oyun oynar......
bak bana çok ekoistim annem yok babana beziyor yok şuna benziyor
bi çığırdımm bunlar benim çocuklarım sadece bana ve kocama benziyor diyorum
ve ömere baktıkca o küçük burnu aynı bennnn ....alişim babasının fotokopisi araya karbon kağıdı koymuşuz vallaaa öle yaniii......

senin kızların çok güsel olacak baba boylu poslu esmer,anne beyaz,güzel yüzlü güzel huyluu......harika iki melez kısçe olacak bak dırım dediydi dersin
ama ben şimdiden seniz kalacağıma üzülüyom artı doğumdan sonra seni görmeye gelemeyecem....

kızlar bende bişey anlatacağım hamişliğim problemli geçti ve malum tüp bebek olunca çok para gitti

son ayda devlet hastaneside olması rağmen baya para harcadık kolay değil 38 gün yattım hastanede

bebeklerime 4 hatane çıkışı battaniyler ve şuanda giyebilmesi için 5-6 pijama takımları alttan çıt çıtlı badiler aldım......

yani üzerlerine dışarıda giymeye kıyafet hiç almadık.....yaza biraz serpildiler kıyafet yokkk

ilk kk dan arkadaşlarım hastaneden eve gelişimin 2 haftası bana hediye yollamışlar bebeklerim ilk kıyafetlerini....çok mutlu oldum daha sonra yine kk dan arkadaşım tulumlar tişörtler sadece alt pijamalar çoraplar yollamış taa denizliden.....bebeklerim ikinci sokak kıyafetide geldi sonra mevlüt oldu herkes 1 yaş için yazlık kıyafet getirmiş.....yani seneye yazada hazır sokak kıyafetlerimiz......
bayram gelmeden bayramlıklarımızda hediye geldi.....kk dan arkadaşlarla çekiliş yaptık anneye ve bebeklere hediye yolladık anı kalacaktı birbirimize.....ve bebeklerime bu bayram giyebileceği kıyafetler geldi......daha önceden gelen o yeşil takımlarda hediye......biz ayakkabı (buda uygun fiyatlı yani ilk adım olmadığı için)yağmurluk aldık...bugün arkadasım oğluşlarıma süveter getirmişşşş
ben oğluşlarıma bişey alamadım diye üzülürken rabbim her alacağım gün için bana yolladı ..........çok şükür rabbimee

güzel sözlerin için teşekkür ediyorum dırımımmm,iyi ki varsınn,,

oylamada arayı açmışsııınn süppersiiinn ,bence 2-3 günde kolay kolay kapanmaz,bu ayın birincisi sensin ahanda burdan duyuyrayım şimdiden :lepi:

daaaaaaa niye beni görmeye geliemiyorsun,onu anlamadım?

Gönderir Rabbim gönderiirrrr,
ben onların bize yük geldiğine hiç inanmıyorumm,daha hamileyken rızıklarını gönderen kıyafetlerini göndermez miiiopuyorumnanaktan..
Cicileriniz hayırlı uğurlu olsun annesi,Allahın hediyesi onlar..

sağolll cnm benimmm sağollll

hastaneye gelemem kuşum yaaaa eve gelmemmiiiii gelirim kısçeleri görmezsemm kudururumm

bu aradaaa eşime parti hazırlanıyoo tüm sülalee toplanmışşşşşşş

evet cnm yaaaa şimdi babasının oraya gideceğizz onlaraaa ayaklııı kalın tulumlar alacaz kış içinn

ne güzel sağolsunlar,,
hadi güzel partiler eğlenceler olsun,sağlıkla nice yıllar geçsin inşallahh..

hastane önemli değil kuşum,sana uzak,iki yavruyla karşı taraf kolay mı,,
annemlerden eve geçince beklerim inşallah ama muhakkakk..

bu ayaklı kalın tulumlardan satıyormu eşin canım?
Bebekler için başka neler buluruz eşinde?Bizmde ilk 3-4 ay için küçük çoook şey oldu ama büyükler yok,
şimdi bi de kışa gelicek,nasıl olcak bilmem..

uyus kısıım bunlar.. bana da soruyorlar ikikız diyorum; e olsun.. demiolar mı... gıccık oluom..

canlarım benim, Rabbim kısmetlerini rızklarını beraber gönderiyor işte, zaten tutmasaydı bebişlerimiz yiyecek rızkları yokmuş derdik.. ben de hiç bişey almıyorum, sağlıkla bi doğsunlar bakalım anneanne babanne neler alcak,eksik olursa elbet alırız.. çok ok kıyafetleri olmuş sağlıklı olmamışlar napıyım bben o cicileri di mi?

bu aradaaa eşime parti hazırlanıyoo tüm sülalee toplanmışşşşşşş

ohhh.. hadi bakalım, foto eklersin artık bize de :))

marryciğim cnm eşim çocuk eşyası satmıyor tatlım eşime çok yakın havuzluhan var bebel eşyası adına a dan z herşey var arkadaşım almışş çok güzedl polar tulum bayıldım benim alişim üzerinei açıyor gece cnm üşümesinler biz dün gece doğalgazı bile açtık.....eşofman takımları pijamalar orta kalınlıkta kara kış için yok ama ........bide çok kirleniyor cnm yetişmiyor allah inandırsınnn yaa

ahhh kızlar insanlar namkör yaa ben iki oğlan diyordum ayyy olsun bi kız yaparsın diyolardı kaynanam kafamı yedi biri kız olmamış die her zamanda söylüyolarrr.......

geçen sene kurbanda kaynanam banyosunu yaptırdı o pisliği duruyor fayanslarda benimde kanamam olmuşş.....yatıyorum onda eşim millete ayıp olur diye gitti bi güzel sildi fayasları annesine

buda erkek evladı işte yaaa

ayyy kızlar kk fincan yapmış satıyolar kadınlar kulübü logosu var aldım bidene kk ya yazarken çay içerim bide saklayacam yıllar sonra burayı bu konşmalarımı hatırlayacam

doğrudur,ha bire alınıyor desene,büyüdükçe al çifter çifter,büyüdükça al..
ciciler topiğinde paylaştık canım dışarı çıkarken üstlerine gitdirilen astronot tulum diyorlar,ondan baktık,konuştuk,
biz de uygun bir yerden alır buluruz diyoruz,
o bahsettiğin polar tulumlar da çok iyi olur gerçekten,polar harikadır,sıcacık tutar insanı..

ne diyim dırımım ne diyim bu insanlara :umursamaz:

maryy cnm o dediğim yerden daha uygun bi yer bulamazsın cnm kapalıçarşı yanii çok iyiler ben dünya eşya aldım o zaman 500 tl verdim biberondan tu nevresime kadar bizim çok şeymiz eksikti tek tek aldım

farkı baya açtım kızlarrrr 77 -62 offffffffff yaa stres yaptıı 24 eylül olmaz vallaa

[/URL][/IMG]

şuna bakın beeeee hem hamiş hem seksiii
offf ben göremiyorum yaaaa Çok üzgünüm çoook
maryy cnm o dediğim yerden daha uygun bi yer bulamazsın cnm kapalıçarşı yanii çok iyiler ben dünya eşya aldım o zaman 500 tl verdim biberondan tu nevresime kadar bizim çok şeymiz eksikti tek tek aldım
canım ben bahsettiğim yerden Sefaköyden Kanzın ihraç fazlası mallarının olduğ bi dükkandan aldım tulumlarımı,iç badilerimi,ordan vazgeçmem,
kızlar doğsunlar,ihtiyaç olduğu bir zaman beraber de gidelim,gör bakyerimseniben
farkı baya açtım kızlarrrr 77 -62 offffffffff yaa stres yaptıı 24 eylül olmaz vallaa
:lepi: ben dedim bu maçı alırız diye alkisalkisalkis
bu işin sonunda ne var peki?
en azından bir teşhir var mı,bir duyuru var mı,ayın üyesi dırımkızı falan diye :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…