Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Hymarry amin:)

Bende gezdim geldim ama okadar yoruluyorum ki suan yazı yazmaya bile halim yok ne zaman geççek ya :KK43:
Koçişim yaptı yemegi söylene söylene :) neymiş sen 1 inci ayda böyleysen sonra ne olursun :) ERkekler ama yapıyo saolsun hemde ögretiyorum

Ne güzel muhabbet etmişsiniz ALLAH bozmasın cok güzel burası....

offf ben göremiyorum yaaaa Çok üzgünüm çoook

canım ben bahsettiğim yerden Sefaköyden Kanzın ihraç fazlası mallarının olduğ bi dükkandan aldım tulumlarımı,iç badilerimi,ordan vazgeçmem,
kızlar doğsunlar,ihtiyaç olduğu bir zaman beraber de gidelim,gör bakyerimseniben

:lepi: ben dedim bu maçı alırız diye alkisalkisalkis
bu işin sonunda ne var peki?
en azından bir teşhir var mı,bir duyuru var mı,ayın üyesi dırımkızı falan diye :uhm:

bilmiyom kuşum ne var bi bitsin görecezz

yanlıss ben akıllı öğrenciyim site sahibi kazen bey pek memnun bendenkaydirigubbakcemile3

Hymarry amin:)

Bende gezdim geldim ama okadar yoruluyorum ki suan yazı yazmaya bile halim yok ne zaman geççek ya :KK43:
Koçişim yaptı yemegi söylene söylene :) neymiş sen 1 inci ayda böyleysen sonra ne olursun :) ERkekler ama yapıyo saolsun hemde ögretiyorum

Ne güzel muhabbet etmişsiniz ALLAH bozmasın cok güzel burası....

burası güzel gerçekten canım,,
erken hamilelik belirtileri bunlar,yaklaşık 12 haftalardan sonra falan iyileşiyor,hafifliyorsun canım,
kocanı şimdiden bezdirme kızz,o da der ki ortada fol yok yumurta yok naz niyaz yapıyon bana derkaydirigubbakcemile3

ımzadaki resim mi oysa eger ben görüyorum cok şekerler.....

Hymarry canım gercekten cok yoruldum yoksa nazlanmamda :) ama cıkmamaya calısıcam artık

iki dakka bakıveriyim dedim yine duygulandırdınız beni rimelim akıcak gerçi akmıştı bile gündüzkü ağlama seansında :kedi:

Hymarry ne tuhaf insanlar varya hayret bişey Valla Allahım evladın hayırlısını versin kız oğlan hiç farketmiyor. teli kapamaklada suratına en iyisini yapmışsın tatlım. aman salla gitsin cehalet işte.. hımmm evet tatlımcım facede gördüğün yiğenim bahsettiğim. ay şimdilerde benle konuşmuyor bebeklerim olacak diye eniştesine aşık benimle muhatap bile olmuyor :KK43:

dırımım allahım bi kağı açıyo hep karşına çıkarıyor iyi insanları. kısmetleri hep bol olsun inşallah oğluşlarının vde oğluşlarımızın..

benide az önce özge aradı yarın gideceğimiz hastane uzak biz götürelim dedi çok duygulandım Allah razı olsun hala böyle iyi insanlarda varmış..

biz yarın hastaneye gidicez bakalım inşallah doğurmayız Hymarryiden önce :icecream:

merhaba arkadaşlar,ben kızlarımı doğurdum :teytey: 26.08.2008 çarşamba çok şükür sağlıklı doğudular.allah herkezein bebeğini kucağına almayı nasip etsin çol güzel bir duygu

merhaba arkadaşlar,ben kızlarımı doğurdum :teytey: 26.08.2008 çarşamba çok şükür sağlıklı doğudular.allah herkezein bebeğini kucağına almayı nasip etsin çol güzel bir duygu

Alllllaaaaahh... ne güzel bir haber.. bayılıyorum böyle güzel annelerin güzel haberlerine..
bayram gezmesine bilem çıkmıştır bu şekerler be maşallah.. Allah hayırlı ömürlü etsin inş.

hakperr canım maşallahhh bebeklerine,
kaç haftalıkken doğum yaptın canım,
bebeklerin kuvöze falan girmediler inşallah?
Kaç kilo doğdular?
Sen nasılsınnn?

hymarry canım gözüm kulağım sende her mesajlara baktığımda acaba doğum yaptımı diye bakıyorum.rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.senin kızlar çok akıllı ve söz dinleyen olacaklar maşallah zamanımız gelmeden gelemyiz diyorlar.HAKPER arkadaşım rabbim sağlıkla büyütmek nasip etsin kızlarını inşallah,

sorma artvinliimmm maşallah durdular içerde sessizce,kurban olsun anneleri kızlarınnaaa opuyorumnanaktan
ilgine teşekkür ederim canım,şimdilik Perşembe gününe doğum kısmetsezemuszemus
doktorumuz yarın gel suyuna bakalım dedi,iyide ben sabahına doğuma gidicem zaten,suyuma bakıp ne yapıcak acabaa?

hakper güle güle büyüt bebeklerini canım.... hadi bakalım hymarry.... heyecan tavan yapmıştır herhalde bu aralar....

hakper güle güle büyüt bebeklerini canım.... hadi bakalım hymarry.... heyecan tavan yapmıştır herhalde bu aralar....

opuyorumnanaktan heyecan yok,tuttumu tam tutucak ama sanırımm,,
sen nasılsın cannıımmyerimseniben?

marry nasılsın sende yokmu heyecan..... biz 24 ünde senden nasıl haber alırız. telefonun verirmisin.yoksa dırımdanmı haber alalım.

X