Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ay ne zor o bulantılar...Bu kadar ilerledi gebeliğin hala mı ? kolay gelsin kuşum..:Saruboceq:

ay sorma canım 3-4 gündür iyice hortladı yine. büyükler bebek saçlanıyordur mideye baskı yapıyordur ondan diyolar ama neden ben bilmim. ayy yani hamile olup şöyle doya doya yemek yiyemedim yaaa:sinifsinif:
kjslar hepinizi öpüyom ben kaçar. eşim giyindi kuşandı. bi yeremi gidiyor yoksa gidiyoz mu anlamadımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 bi bakemde trip yapmasın koca bebeğimkaydirigubbakcemile3

ayyy yaaaa tam giyiniyorduk arkadasım aradı bize geleceklermişşş çıkamıyoruz yaaaa

kardeşimde eşime doğumgünü süprizi hazırlıyo aksam 8 de annemlere gitmeyi
e ikna ettim

hymarry sana bahsettiğim arkadasımmm

hymarry ALLAH c.c. yardımcın olsun canım...
duamdasın inş...
3üz anneyede ALLAH cc kolaylık versn
canııııımm çok teşekkür ederiim,
zaman su gibi akıp geçiyor,sağlıkla darısı başınıza inşallahhŞeniz
oyy ne heyecan vardır şimdi Hymarry sende :) Dualarım seninle....
canım çok teşekkür ederim ilgine Şeniz,,
yazdığım gibi heyecan yok şükür,gayet iyiyimm
canım pamuğum tatlı dillim güleryüzlüm ey ceylan göözzlllüüümm
biz de bebekler doğduğu zaman kolay kolay böyle yatamayız diye yatışıp duruyoruz işte:kedi:
oouuy yerim o yeğeni ben,facede fotoğrafları olanmı pamuğum o?Ne fenalar kıııızzz,onlar ordayken konuşulmaz bile cidden kaydirigubbakcemile3
canım buralardan kopamam gibi geliyor,ama bu rahatlıpı da nasıl bulurum onu da bilmiyorum,en azından telde konuşuruz,kızları hırpalar seslerini dinletirim size,arada fotolarımızı falan koyar kaçarım belki,o arada da selama sabaha kim denk gelirse artık opuyorumnanaktan
sen nasılsın canımmmm?
pamuğum hava burada fena değil cnm .yaaa ....çıkacazda ömer paşam uyuyorrr uyansın çıkarızz
hava çok güzel açtı maşallah cidden,dırım attı kendini dışarı kesiinn kaydirigubbakcemile

tüh tüh şimdi ona dışarı çıkıyorduk yaawa da denmez,ay ben dedim gitti bunlar ne güzel havayı da bulmuştunuz vallaa:gitme:

wavyyymm benim yanıma gelicekmiş kuşşuuummm,
bana mı gelicen kızları görmeye mi,yoksa hastanedir,odadır,doktordur derken gelecekteki halini mi görmeye gelicen,itiraf et,
hepsi bir arada olcak,
doğuma giderken mi makyajımı yapsam o zaman yaaawww,
ben transfere giderken gözlerime falan bişeyler sürmüştüm,embriyoları falan görünce tabi başladım ağlamaya,akmış onlar,o yatalak halde beni sedyede odaya götürürlerken bir kadın aaaaaaaaaamakyajı akmıııışş diyordu benim için hiç unutamam..
ama böyle de yüzüme gözüme bişeyler sürmeden olur mu,fotolarımız falan çekilcekk..
wavymm gelicek çıkışta,,şişkoyuz ama güzel bari görünelim sana kuşumm..

sorma cnm yaaa diyemedim tabiii

ömer uyuyordu hadi çocuğu uyandırmayalım karnını doyuralaım dedim o arada kışlıkları çıkardım eee bide deneyim dedimmm sadece göbüş kısmı fazla kalca bacak oluyor bu göbeği erttimmii 3 -4 sene önceki kıyafetleri giyebilirim ......

sonra duş aldım tam bayram şekerlerimi hazırladım ...aradılar yaa

senşi görmeye gelcem delüüü.. tabi kızlarıda es geçmeyelişm:kedi:
hastanenein her karesini biliyom kıs ben o yüzden merak etmiyom...
makyaja gelince ben yapmayı düşünüğyom vallaç. hortlak gibi çıkmak istemiyom fotolarda:kedi:

ayy kociş beni makyaj yapıyor sanıyor şu an bi yakalasa micar valla. kaydirigubbakcemile3
haydi kaçtık bizzz

herkese selamlar.bayramınızı ktlucam ama biraz geç oldu sanırım.hymarry canım benim allahım güzel kolay doğumlar versin.azcık bi zamanın kaldı nekadar heyecanlısındır şimdi.ben bile senin kızları görmek için sabırsızlanıyorum.umarım herşey çok güzel olacak.tüm dualarım seninle.bu arada nil arkadaşımızada hayırlı doğumlar onun içinde dua ediyoruz tabi

tüh yaaaa

oooohhh 3-4 sene önceyi giyebiliyorsun maşallah,helal olsun da,şu pkodan kurtulabilicekmiyiz onu düşünüyorumben..

kötü zamana denk gelmiş,dışardayız,akşam üstü gelin falan da diyememişsindir sen laelaelaelaelae

haydi git canım,fazla yorulma,engeç 1.5 saate evdesin bak ona göre hııııııııı Çok üzgünüm çoook kaydirigubbakcemile3
çok sağol canııımm,çok sağol,darısı başınıza inşallahhhŞeniz ..
burda ilk hamilleliğini paylaştığını hatırlıyorum,bak zaman nasıl geçiveriyor,siz de alıcaksınız kucağınıza sağlıkla inşallah,ben o zaman kilolarımı vermeye çalışıyor olucammmnaniknanik kaydirigubbakcemile3

bakın size ne anlatıcam,dinleyin de kimlerle akrabayım görün,

benim büyük görümcem var,anam yaşında,iyidir aslında,yani hepsinin içinde en iyisi,yani kötünün iyisi işte..
onun bir kızı var Diyarbakıra evli,çooookk iyi bir kızio da benimle yaşıt,
erken evlenmiş bir kızı olmuş,7 yaşında,arkasaından ikiz hamile kalmış 2 oğlu olmuş,doğal yolla ve normal doğumla..
biz bununla iki erkeğin iki kız olduğu haberinden sonra hiç konuşmadık,benden duymamıştı yani
bugün telefonla konuştuk,eşim dayısı olur,önce onunla bayramlaştılar,sonra beni telefona işstedi,
biraz havadan sudan konuştuk,ama normal değil,dedi cinsiyetleri ne şimdi,dedim o iş değişti senden sonra konuşamadıkkk,iki kız diyorlar,,
birden sesi düştü dedi ben duydum,böyle ağıt yakar gibi inanırmısınız "bir üzüldüüümmm,bir üzüldüüüüümmm,neydi suçunn neydi günüüüüünnn,olsaydı sana bir düüüğüüüüünn"..... bilmem ne, telin ucunda ağıt yakıyor yarı ağalamklı...
tabi ben şok:1shok:,
eşim yanımda hoparlör açık,dedim huuuu bi dursana sen,sen nedenbahsediyorsun,neye üzülüyorsun,ne düğününden bahesiyorsun,,
tabi duymuyor beni,sayıyor sayıyorrr,
susturdum bağır çağır,dedim kızım sizin derdiniz ne,ben çocuklarımı alıcamkucağıma,daha ne istiyim,sizin de başka beklentileriniz varsa kendinize saklayın,beni de bu konuda bir daha rahatsız etmeyin dedim,pat kapattım telefonu,
arkasından arıyor yine eşime dayı yengem üzüldü mü,sen üzülmedin mi,biz burda kahroldukkk,
eşim de bi temiz fırça sizin derdiniz ne diye...........................
Hymarrye evlenmeden önce anltsalardı bu hikayeleri Hmaryy g...le gülmezmiydi bunlara da,bugün nasıl başıma geliyor şaşıyorum.......

bu hikaye böyle uzar gider..........

oğulları olanlar sahip çıkın oğullarınıza çok kıymetliler hee ona göre......

aman boşver canım daha neler duyacanız cunku.........ınsanlar oledır hıç olmayınca ay buıtene olsda ne olursa ols derler kız olunca hadı ıkıncısı erk ınş derler ...........le gıder bu hıkaye..........bıkac sene once yazlın bı tatıl koyune gıttık..........bı karıkoca geldı kadının kucagındsa bebek benım oğlum o zamanlar altı yaslarında sevmek ıstedı ...ay kadın ne oluyo gıt anana doğursun boş durmasın dıye payladı kımseye vermeduı bebegı..........kucagındakıde 6. ıdı ve hepsıde erkek .........cok gururlıuyum dedı hepsı erkek.........senmı yaptın dedım allah mı verdı cok sınırlendı..........yanoı ınsanoğlu..........işte ble...............oğlum olana kadar cok duydum laflar cok sukur oldu sonra hanı ıkıncı lafları...........a nıye becerıp tutamadın dıuşurdun lafları............sımdıde üçü kız deyınce aaaaaaa bırı barı erk olsaydoı lafları ..............nan benım derdım kucagıma almak onları derdı ne umurum bıle degıl..............hıç moral bozmayın............daha gencsınız dorurursunuz yıne ................kızı erk hıç farketmıyo yeterkı hayırlı ols.....................hymary ınş çok kolay rahat kucagına alırsın..................

beni çok üzdüler muallimim,
hep kızdım ettim,içime attım,ama bugün beni çok üzdüler,
hiçbirinden bir huy tip kapmasınlar da,daha da yapmam çocuk mocuk...

aaaaaaaaa duşunme böle bakım...............ne guzel kızların saglıklı ve ınş kucagına gelecek umurun olmasın evet haklısın ınsanız uzulmemek elde degıl ama kızlarını uzmene degmez ........sımdı senın cok guzel gunlerın................tadını cıkar kımsenın bozmasına ızın verme gül hep gül............az kaldı gelıyo cok tatlı mınıklerın

çok sağol canımm opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
inşallahhh Şeniz

evet cnm kötü zamana denk geldi .....valla hümeyra cnm pkodan kurtulacakmıyız ben 7 sene sonra ilkkez kendi kendime adet oldum ama riske atamamak adına d.kontrole başladım doktora gittim en iyisini yapmışsın dedi....tekrar adet düzensizliliği veremediğim doğum kilolarına eklenece kilolar kabusum olurdu ....

oğlanlarmı kıymetliiii hayırsız evlat altın olsa ne olur kuşummmmmm tittir ettttttt muatap bile olmaaa ben o kısçelere kurban olayımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…