Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

6 ydan sonra basladı halen devam ediyo bu gidişle sezeryana gerek kalmıcak git gide catlayan yerler büyümeye baslıyo ordanda cocuklar cıkar artıkın

ya kıslar çatlaklar ne zaman başladı sizde..

tatlım benim çatlaklar 10 gün önce filan başladı 30 a gelene kadar hiç çatlağım yoktu sanki. ama şimdi hani şu sekiz doğuran kadın varya onunkisi gibi kırmızı kırmızı oldu akrnım gün güne artıyor hemde inanılamz bi şekilde açıkçası bakmaya korkar oldum aynaya.. 30 akadar çatlamayınca çatlamıycam sanmıştım badem yağınıda bırakmıştım etkisi varmıdır çatlamamda bilmiyorum Çok üzgünüm çoook

hadi yaaa. bende de henüz bişey yok seviniyodum bende desene daha erkenmiş sevinmek için:gitme:

selam koca göbekler kontrolleri olanlardan güzel haberler bekliyoruz :dance:
senin de koca göbüşlü halini bekliycem ben de :hulya: kaydirigubbakcemile3
hymarry eşimi alıcam falan demişsin kıs sen hala araba kullanıyonmu kırcam kafanı kullanıyorsan:mymeka:
ya taksiye binsem haldır huldur,adamlar dinler mi hamile bilmem ne,en azından kendim ona göre kullanıyorum yaaa,
onu alsam sonrasında o kullanıyor da ona gidene kadar ben kullanırım yaa..
canım hurma sadece doğumu kolaylaştırıyor,sancı başlatmaz asla,sen niyetini bozma,
içinde inanılmaz besleyici vitamin ve mineraller varibence ihmal etme,,
sevsinler senin göbişini,çıplak mı dolaşıyon evde sen kaydirigubbakcemile3 :smiley-cool:

benim çatlağımda 29-30 da başladı evet,ondan önce hiçbişey yoktu..

ya taksiye binsem haldır huldur,adamlar dinler mi hamile bilmem ne,en azından kendim ona göre kullanıyorum yaaa,
onu alsam sonrasında o kullanıyor da ona gidene kadar ben kullanırım yaa..

:mymeka:
dikkat et canım ya.istanbul hanzo doluŞenizŞeniz

hadi yaaa. bende de henüz bişey yok seviniyodum bende desene daha erkenmiş sevinmek için:gitme:

bencede ama sanki seninki çok çatlamaz dengeli beslşeniyosun benim iştahım çok açıldı önüme geleni yiyorum ondanda kocamanlaşıyorum belki alakası vardır .. teselli veriyorum sana çatlamıycan diye ne bilim işte canım :)

yokda canımher gün elbise tarzı gecelik tarzı giyiniyordum bugün kaprili pijama giyiniyim dedim ama tabi göbüş yukarda yarıda kaldı alt tarafıda yukarı çıkmadı arada iki karışlık açıklık çok güzel oldu ama millet hususi açıp dolaşıyoya öyle

angel öldürdün beni yaaaa,
ne zamandır nerdeydin kızım,topiğe can geldi

pamuğum
şaka yapıyorum kıııızz,beni evde bi görsen var yaaakaydirigubbakcemile3

wavyymm sağol kuşuuuummmŞeniz

selam ballarım...Şimdi doktorum aradı şeker sonucum için.Şu an bir sıkıntı yok dedi.1 değerim yüksek çıkmış sadece eğer 2 değer yüksek çıksaydı gebeliğe bağlı diyabet derdik ama durum öyle değil dedi.15 gün sonra ya çağırdı tekrar ölçmek için ammaaaaa bu arada bana diyet faksladı 15 gün yap gel diye.....Bu arada dün vurulduk celestonlarımızı ınş. şifa olsun problem olmasın yavrularıma.Nidilatın şimdiye dek sıkıntısını görmemiştim ama bugün yüzüm kıpkırmızı yanıyor acaba celeston tetiklemişmidir bunu?Gece aşim nöbetteydi benim iğnemi o yüzden o vuramadı .burada oturan bir hemşire var o vurdu...Kadın bana demez mi başka iğnen varmı neden ki dedim düşürmüş yere şaşkın....Ay napayım ben dedim saatli iğne bu ayrıca ciddi bir durum, eşim yok ben yataktan kalkamıyorum nasıl bulacağım eczane nöbetçi ...Baktı ilaç ml.miyle duruyor içerde kırılmadığı için akmamış.Vurulduk ama canım çıktı....şifa olur inş.

günaydın güzeller

iyi bir hafta olur inşallah hepimiz için

kaswa cım sen napıyon göremiyom hiç benim rahim boyumda 3.2 dedi iyimidir nasıldır bilmiyom valla..

Canım pek gıremıyorum artık yatarak yazmak yoruyor benı.Çok iyi rahim boyun 2.5 tan aşağısı tehlikeli.. o bile belli bir haftadan sonra normal...Allah vaktinde getirsin pamuğım hepimizinkiniopuyorumnanaktan

çok fazla haşır neşir olduğumu söyleyemem..üniversitede 1,5-2 sene bir arkadaşımla beraber kedi baktık ama onda kalıyodu, bakımını o yapıyodu ben sadece seviyodum bide sarılıp uyuyodum..neden oldu bilmiyorum ama canımı sıkmadı dersem yalan olur valla..umarım yavrularıma zararı olmaz bu durumun..

canım ben de aynı şeyden endişelenmiştim aradım doktoru sordum..rengi fosforlu sarı gibiydi ve kokuyordu..elevit ve polivit c yapar dedi..demek ki biraz daha fazla su içmen gerek dedi..hakkaten suyu arttırdım sıkıntı yok denecek kadar azaldı..bilgin olsun..bol bol su iç..

ben hamile kaldığımı öğrendiğim gün lierac aldım ama düzenli kullanmıyorum bitmedi daha mesela..çekirgeler buluşmaya gelirken bi yağ karışımı getirmiş ara ara onu sürüyorum..banyodan sonra da bebek yağı..inşallah bişi olmaz..bünyeyle de çok alakalıymış diye duydum umarım çatlamam ( tedavisi yok çünkü..

bana doktor "2 kere kaza yaptım 2si de hamileliklerimde." dedi."ama taksiye bineceğine kendin kullan" dedi.."yoğun saatlerde çıkma mümkünse yanında ehliyetli biri olsun" dedi..

Hz. Muhammet'in (SAV) bir hadisi şerifi var kızlar "hamileler ayva ve son 2 ayda hurma yesinler sonra o çocukları izlesinler" diye..

ben geldim çocuğumda bişey yokmuş ciğer filmine kadar çekildi.........
ama ilaç verdi.....üşütmekle alakası yokmuş ....vücut mikrop almış onu atamamış dedi....
bu ilaçları kullan dedii çarşamba kontrol dedi.............sonra bebişlerime ayakkabı aldık 10 tl kanguru aldım aman ne rahatmışşş beeee ohhhh iyi ettim çıngırak aldımm...alişim 7 kilo olmuş 11 günde 300 gr almış 1 cm uzamış doktor çok iyi dedi...artık ayda toplam 500 gr alacaklar dedi...doğum kilosuna göre çokkk çokkk iyi dediii

hymaryyciğim güle güle güsel haberlerle gel cnmm

mrb.kızlar kontrolden geldim nstde ağrılar var ama çok yuksek değil 40-45 dkda 1 kez 70 45 falan çıktı usgda herşey normal kızım 2000gr.oğlum 2228 gr.olmuş şimdiilk bakalım cuma bi nst daha var sonra kısmetse 26-28 eylül gibi alıncak hmarry senn kontrol nasıl geçti

hymarry ben de o günleri o kadar sabırsızlıkla bekliyorum ki bilemezsin kocaman göbüşümün olacağı günleri kötü niyetle demedim yani a.s.

arkadaslar hepınızı n ıy olmasına cok sevındım...ben 4 gundur yerımden kalkamıyorum..cok hızlı kılo almısım..sıyatık sınırıne baskı yapıyomus...wc ye bıle esım goturuyor....benım hamılelık bayagı bır zor gecıyor...

Kızlar bugun doktora gittim 13 gündür günüm geciyodu test yaptırdım hamile cıktı...
Doktora gittim doktor baktı 2 kese var dedi ama kaybolabilir dedi sizde böyle diyen oldumu cevaplarını bekliyorum
ALLAH hepinize hayırlsını versin...

banada ilk gittiğimde üç kese var biri kaybolabilir küçük dedi... sonra ikinciye gittim kalp atışı baktı..gene ikisi iyide. bu küçük olan gider dedi...... noldu biliyormusun.....o küçük olan ikiye bölündü tek kesede iki bebek oldu yani bebekler dördüz oldu....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…