Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

maşallah bebeklere canım,
benim bugün tam bir fiyaskoydu..
hymarry ben de o günleri o kadar sabırsızlıkla bekliyorum ki bilemezsin kocaman göbüşümün olacağı günleri kötü niyetle demedim yani a.s.
aşkolsun kız,ben hiçbişeyden gocunmuyorum kuzuum,şaka yapıyorum bu ilk zaman hamilelerine b en,tanıycaksın beni hihihiihikaydirigubbakcemile3
anaaaaa hadi hayırlısı olsun,bence kaybolmıycakalkisalkisalkis
seninki eşine az rastlanır bir örnekmiş Kayracım yaaa..

Canım ya şidmi senin bebekler dördüz mü inanmmıyorum...
Ben hiç istemiyorum kaybolmasun yavrucugum :)
hymarry cok tşk ederim destegin için....

kızlar bugün 3e doğru devlet hastanesine gittim,
bu kez nstyi orda çektricektim,gittim sırada 4 kişi vardı,bir anda acil sancılı kadınlar doluşmaya başladı,br anda 8-9 kişi olduk,
nst yi bekleyenleri kenara aldılar acillere öncelik verdiler,tek bir nst de belki 12 kişi olmuştuk,
hadi sıram var belki ararlar diye bekledim ama azalmak ne gittikçe arttılar,
doğumhane yanda,"dayanamıyoruuuummm" diye bağıran o sesler kulağımdan gitmiyor,
en son doğum yapan kadınlardan birinin bebeği ölü dünyaya gelmiş,
kapıda çökmüş bekleyen babaya bunu bir söyleyişleri vardıı,o adamın bir yüzü vardıııı,kendimi ağlaya ağlaya nasıl dışarı attığımı bilemedim,
ordan çıkışta doktora muayeneye gidicektik,yetişemiyceemiz için onu da yarına erteledik,
yarın herşeye sil baştan başlıycam başka bir hastanede..

hala etkisindeyim,ağlamam yeni durdu belki..

selam merhaba
bende 4 haftalık hamileyim dr mühtemel coğul gebelik dedi değerim çok yüksek çıktı 676 paylaşmak istedim sizlerle

geçmiş olsun oluyor bole seyler hayaytta ..sabır selametın anahtarıdır demekkı bolesı hayırlıymıs senın içinde .kendınıde gonlunude freah tuut.....................

çok geçmiş olsun kötü şeyler getirmemek lazım aklımıza Şeniz

hymarry nasılsın drne dedı merak ettım .......................
çok kötüydü herşey korkunç bir rüya gibiydi,dışarda inleyenler,içerde bağıranlar,4 sandalye,ayakta bekleyen 8-10 kadın,
utanmadan oraya kadar soktukları kız çocukları,
eşine ulaşmaya çalışan erkekler,,
meymenetsiz hemşireler,
sıra bilmeyen laf anlamayan kadınlar.....
korkunçtu,biz böyle bir millet değildik bence yaaamafoldumben
yarın tekrar çıkıcam canım..
Allah hepimizin yardımcısı olsun..
Canım ya şidmi senin bebekler dördüz mü inanmmıyorum...
Ben hiç istemiyorum kaybolmasun yavrucugum :)
hymarry cok tşk ederim destegin için....
İnşallah canım,inşallah,
Allah gönlüne göre versin canım,
sonuç ne olursa olsun paylaş bizimle olur mu?

Bişi daha sormak istiyorum cok soru sordum biliyorum ama :)
Ailenizde hiç böyle ikiz vs olan var mı acaba bizim ailemizde hiç böyle bişi yok... ırsi bişi olma durumu var mı

Hymarry tabii ki canım ALLAH sanada yardım etsin

selam merhaba
bende 4 haftalık hamileyim dr mühtemel coğul gebelik dedi değerim çok yüksek çıktı 676 paylaşmak istedim sizlerle
canım hayırlı olsuuuun,
4 haftalık hamilelik son adet tarihine göre bir ölçümü?
buna göre kaçıncı gününde döllenme olduğunu tahmin edebiliyormusun canım?
biz genelde tedaviyle hamile kaldığımız için 12. gün değerlerimiz üzerinden yorum yapıyoruz,ama senin döllenmenin kaçınc ıkgünü bu önemli
doğal yoll amı hamile kaldın canım?
Allah gönlüne göre versin..
çok geçmiş olsun kötü şeyler getirmemek lazım aklımıza Şeniz
Çok kötü bir gündü çooookkk..
geçmiş olsun oluyor bole seyler hayaytta ..sabır selametın anahtarıdır demekkı bolesı hayırlıymıs senın içinde .kendınıde gonlunude freah tuut.....................
inşallah canım,teşekkür ederim,,
Allah herkesin yardımcısı olsun,çok zorr..

Canım doğal yolla hamilesin bunu anladım,,
ikizlerde genelde ailede var mı diye bakılır,ama ailesinde hiiç ikiz geçmişi olmaynlarda da bunu duydum ben..
İnşallah arzuna göre gelişir bebeklerin canım..

keyfim yok kızlar,kaçıyorum,,
yarın erkenden burda olurum inşallah..
Yarın ola hayrola..

canlarım merhaba geçmişiokuyamadımm..
ben cmt yine sancılandım akşamapar topar hastaneye gittik...tabii gidene kadar sancı kalmadı nst de sancı çıkmadı bizde kayınvalidemlere gittik.bugün evime döndm..bugün dr bgittik biri 2000 biri 1770 ve 2hafta sonra doğum var doğum şeklimde spinal doğum olacak....

hymarry canım çok kötü bir tecrübeee...allahım yaşattamsın o babanın yaşadıkalrını...canımallahım hepimize güç versinn..
tülaycığım hayırlı olsunnn..hadi az kaldıııı...
dırımcığımmalime ne olduu..geçmişolsunn..benim minişim en kısa zamanda iyileşsin..kartallarla oynasınn..aslanım benimmm
kaswa wayvv çekirge pamukcukk. canan burcin kayra .... ve sayamadıklarımnasılsınız kızlar

bebişim hoşgeldiiinn,canım inan arıycaktım seni ama ararken on kez düşünüyorum rapor alır gibi gün aşırı gün aşırı...
aramızda 3 gün olucak sanırım,ben Cuma,sen Ptesi kavuşuyorsun desene,,hadi hayırlsı canımmopuyorumnanaktan,
bebekler ne güzel kilo almışlar bak maşallah,hastane zor oluyor da bebekler güzel kilo alıyorlar canım,
doktoruna ne oldu,hani illa ekim diyordu laelaelaelaelae
ay bu çok heyecanlı bir haber olduualkisalkisalkis

kaswa wayvv çekirge pamukcukk. canan burcin kayra .... ve sayamadıklarımnasılsınız kızlar

Az kaldı canım artık iyice ne kadar heyecanlısındıropuyorumnanaktanAllah bizede göstersin inş. o haftaları..Ben bol bol dinleniyordum bugüne dek ama bugün tüylendim biraz kendimi iyi hissedinceklava:Bugün hastane valizimizi hazırladık.(dilerim hemen kullanmayız)Odamıza eşyalarımızı yerleştirdik.Bol bol ağlaştık.Hala inanamıyorum bugünlere.Rabbim tüm isteyenlere en kısa zamanda versin inş.OLdukçada yoruldum.klavaün vurulduk celestonlarımızı.Sana ne soracağım ben;bugün yüzümün yanmasından yoruldum kıpkırmızı oldum.Nidilatın bunu yaptığını biliyorum ama şimdiye dek ben sıkıntısız kullandım nidilatı.Sende celeston bunu yaptımı?

Hymary canım insan hamileyken çok hassas oluyor herşeyden çok etkileniyor.etkilenmekte çok haklısın ama böyle üzücü olaylar gördüğünde uzaklaşmaya çalış canımçbak az kaldı doğuma alllahın izniyle sen şimdi hiiiiiç biiiiirşey için üzme kendini,sadece bebişlerini düşün ve enerji depola tamammı tatlım. bebiş istiyoruz.maşallah canım ne güzel doğuma az kalmış.rabbim hayırlısıyla sağlıklı rahat doğum nasip etsin.bebişlerinle ve eşinle mutlu yaşam diliyorum canım benim. Arkadaşlar hepinizin genel durumuna şöyle bir okudumda maşallah sorun yok herşey yolunda çok şükür.hepinize hayırlı sabırlar ve sağlıklı zamanında doğumlar diliyorum.her gece sahırda inanın hepinize ayrı ayrı dua ediyorum. DIRIMKIZI.maşallah oğluşunun hiç bir şeyi yokmuş.aldığınız cicilerinizi sağlıkla kullanın canım.sen nasıl oldun rahatsızlığın geçtimi.

HYMARRY canım geçmiş olsun kötü bir tecrübe üstelik senin bu zamanlarında.... yalnız anlamadığım bişey var... doktorun muayenehanesinde nst yokmu... neden hastaneye gittin.... birde burda devlet hastaneleri ikiz doğuma uygun değil özel hastanelerde istanbuldaki gibi değil. muhakkak üniversite hastanesi tercihimiz...... istanbul gibi bir yerde neden devlet hastanesi gülüm ya...başka seçenek yokmu....özel doktorun varsa neden kendi muayenehanesinde yapmıyo.... yanlış anlama çok sordum ama... burda doktorda yapılırda ondan...

BEBİŞİM saol canım sen nasılsın.. az kalmış.... hayırlısıyla gelsinler bakalım.....

MEDİNE cim 1 hafta öncesine kadar dördüzdü evet... ama 2 si sonlandırıldı mecburen..... sen benim gibi yaşamazsın inşallah... tek ikiz hayırlısı olsunda... benimkiside kötü bir tecrübe oldu...

Canlar hepimiizn Kadir Gecesi mübarek olsun...Buradaki arkadaşlarımızın hepsi vaktinde sağlıkla kavuşsun yavrularına....Dualarımızda birbirimizi unutmayalım....Hepinizi muhabbetle öperim....Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…