Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kimse yok bugün sanırım,ben de nst ye giricem,kalkıp hazırlanıyım bari yavaştan..

benim sıram 4 ten beşe indi heralde tülaycımı saymamıştım ben hiççç oyy :)

1-Hymarry
2-tülay
3-bebiş istiyoruz
4-angel
5-bennnn
6.

neysem hayırlsıı artıkın sırayı bozmasın kimse :)

hadi bakalım nst koşturmacasını bitirde gel hymarryim. uzun sürüyo epey iki atne olunca heralde ama o pıtpıtları duydukça insan nasıl mutlu oluyor. iki tekme iki pıt pıt ömre bedell..

sitede sorun avr heralde hep database eror diyip duruyor ne hikmetse

bide antibiyotik yine verdi dr banada bende almayım diyordum tahlil bile yapmadan antibiyotik verdi anlamadım sadece idrarımda keskin bi koku var nedendir diye sormuştum antibiyotik yazdı :bbo:

canım benımde sınırdaydı heran kapabileceğim anlamına gelıyodu ama ilaç kullanmadık eti çok iyi pişmiş yedim hep kızartma,mangal değil haşlama yedim kırmızı eti kestığim bıçağı çok sıcak suda yıkadım elimizde yara bıle lsa temas etmemesı lazmmış dikkat ettk hep dr.um bunları söylemişti şuana kladar çok şükür bişey olmadı

pamuğum idrarın kokması vitamin desteği alıyorsan ondan da olabilir,her koku da enfeksiyon demek değildir aslında..
teldeydim bi saatir yaa hihihhi kaydirigubbakcemile3
saat 2.30 gibi çıksam diyorum,4.30 da da eşimi hastaneden alıcam,5.15e Şişliye randevuya yetişicez inşallah..
Sabırsızlanıyorum kiloları nasıl oldu acabaa?

şişko bebiş olmuşlardır inşallah.....
çok şişko olamazlar zaten yazık da birazcık bari toplamış olsalar teyzesi beee opuyorumnanaktan
benimde randevum perşembe çok merak ediyorum. redüksiyondan sonra ne durumdalar...
hadi inşallah hayırlı sonuçlar olur:Saruboceq:,
ama sen nasılsın o önemli,sen kendini nasıl hissediyorsan onlar da öyledirryerimseniben

sağlıkla büyümüşlerdir inşallah Hymarryim. yine tempon yoğun aman acele etme sakin sakin güzel haberlerle gel inşallah.. sen öyle tatlı dille konuşuyosan telde hep kimse kapamaz valla teli ohhh opuyorumnanaktanzemuszemus

kayracım iyi durumdadırlar inşallah relax ol hep

bende az önce bi topikte okudu yeşil mercimek yenirse iyi oluyomuş haşlayıp gün aşırı bi kase yiyin diyolardı deneyelim bari bizde cokacimcoook

ben kendimi çok iyi hissediyorum.hatta eskisinden daha iyiyim.... sanki doktorlarda boşa panik yaptı gibi geliyo...ama bilemiyorum işte.... gözümü korkuttular ya... kusmalarım bile hiç kalmadı..... yemek yemiyordum yemeğe başladım... inşallah hsisstiğim gibiyizdir.....

eveeett baklagiller canım,yeşil mercimek,kırmızı mercimek,kurufasülye,nohut,bunlar çok kıymetliyerimseniben,
meyvelerden muz,incir,üzüm,hurma (bu da çok kıymetli),
kırmızı et,balık,
ceviz.badem,yer fıstığı....
bunları ye,benim gibi dombili olŞeniz

ha bire konuşuyorum anam öğretmenim ben konuşayım millette dinlesin delisi oluyoz biraz kanımızda var,ne tatlı dili,ben öyle canım cicim yapamıyom hem pek,ne gelirse dilime işte:kedi:

ayy site kafayı yedi bugün. database erorune başlıcam yaaa
Pambuğumm kıs hymarrynin dediği gibi o koku vitaminlerden de oluyor. bence TıT yaptırmalıydı.. neyse vardır bir bildiği.

Bu arada toksoplazma sınırda olanlar hiç hayvanlarla haşır neşir olmadınız mı bakem heee:eek:lmaz: genelde onlarda sınırda çıkar. bide yanlış biliyormuşum:kedi:

hymarry eşimi alıcam falan demişsin kıs sen hala araba kullanıyonmu kırcam kafanı kullanıyorsan:mymeka:

angel az kaldı sabır canım

hymarryim sen dombili görmemişsiiiin sengözlerimebaksanab maşşallah dedim bile

hurma doğumu kolaylaştırıyomuşya hurma yemeye başlamıştım sonra dedim çabuklaştırır doğumu ondanmı ağrılarım tuttu diye bıraktım ben..

komşular gelmiş naptın diye karnımı kapayamadım açıyım kapıyıo diye yazma tuttum karnıma çok komikti devasa karnım çatlaklarım önümde tuttuğum incecik yazma :kedi:

pammıkgım az kaldı ama bende bittim su kasıntı yokmu karnım türkiye haritasınıda gecti nan kahve falı oldum resmen yırtıklar catlaklar ne arasan var oldum haaaaaaaaaaa

wavyim hoşgeldin hiç aklıma gelmemişti o kokunun kaynağı. iyikide söyledim içim rahat etti şimdi .dr de bişey demedi o valla sizler kadar tecrübeli değil sanki :teytey: kullanmıycam antibiyotiğide kociş kullansın onda vardır kesin enfeksiyon :roflol:

bizim gelinde doğurmadan önceki güne kadar araba kullanmıştı karnı direksiyona değe değe bişey olammıştı allahın ziniyle ama istanbul trafiğini bilemiycem hele bide ramazanda kafamçokkarıştı Allah yardımcısı olsun Hymarry nin..

wavyim hoşgeldin hiç aklıma gelmemişti o kokunun kaynağı. iyikide söyledim içim rahat etti şimdi .dr de bişey demedi o valla sizler kadar tecrübeli değil sanki :teytey: kullanmıycam antibiyotiğide kociş kullansın onda vardır kesin enfeksiyon :roflol:

bizim gelinde doğurmadan önceki güne kadar araba kullanmıştı karnı direksiyona değe değe bişey olammıştı allahın ziniyle ama istanbul trafiğini bilemiycem hele bide ramazanda kafamçokkarıştı Allah yardımcısı olsun Hymarry nin..

istanbul trafiği ankara gibi değil pambuğum. burda bayan gördümü canavar kesiliyolarkafamçokkarıştı

X