Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

işte dırımımın durumuna benzemiş o da ,
Açıkçası ben de hastane döneminde çok korktum ama bugünü ettik hamdolsun,,
Sende artık iki yavrunlar en az benim haftalarımı görebilirsin inşallaahhh..

karnımdaki hareketler hergeçen gün daha kuvvetli ve sarsıcı oluyor,öyle sadece şekil şemal değiştirmiyor karnım resmen vücudumu yerinden sarsıyorkaydirigubbakcemile3

tabiki çocuklar için değer de...... dediğin gibi erken doğarlar işte... aman inşallah 36 ları görürüz bizde....

inşallah hymarrycim ....tek bebekte bayılırdım ben o hareketlere iki tanede çok meraklıyım heyecanlıyım.....

inşallah hymarrycim ....tek bebekte bayılırdım ben o hareketlere iki tanede çok meraklıyım heyecanlıyım.....

iki bebek tek bebek kadar rahat hareket edemiyor ama genelde bir bebek daha aktif çalışıyor vurmalarda ......

hımmmm yer dar ya ondan heralde..... evet doğru kızım takla atardı bütün gün..iki tanede zor olur...

ben tekini bilemiyorum ama tekte dolaşır durur,
burda yer olmadığı için acaip kuvvetli itişler var artık iyice..
Sanki dışarı fırlayacaklar,ya da birbirlerini pataklıyorlar gibi geliyor,
bir taraf daha aktif tabi..

bigün karnımı bi atım solum boşşş resmen boşş çocuk yokkkk hayret içerisinde anne diyorumm çünkiiii ömer alinin tepesine çıkmışşş sesime ebe odaya geldidee ne yaptı acaba dedim aliii
ultrasonda görmüştük ali ömere dirseği ile vuruyorduuuu hehee kayıt bile yapmıştımm

günaydın güzeller

iyi bir hafta olur inşallah hepimiz için

Hymarry cim güzel geçer inşalalh dr randevun nst heyecanıda bi başka oluyo benim afacanlardan biri bi uğraştırıyo nst de sorma kaçıyor resmen sinir oluyor bağladıkalrı zımbırtılara gidip gidip tepik atıyor hemşire ablasını uyus ediyor :) artık en son gittiğimde tatlı bişey yemeden gittim kız şaştı hayret bugün çok kolay oldu diye.. sende güzle haberlerle gel hadi inşallah çok az kaldı hayırlısıyla şekercik.. bu arada bende atmıştım özel mesaj dün sana demek araya kaynadı :dilcikar:

dirim cim çok geçmiş olsun kıyamam ben kış gelmeden niye geldiyse bu öksürük klava:

Kayracım ne güzle bi ehyecan seninki kızın okula başlarken içindeki meleklerin kıpraşmaya başlayacak bu kış senin için güzel hareketli geçicek inşallah. tabiki hepimiz içinde :) varya o tepikler süper bişey hele iki tane birbirine nispet olsun diye vuruşları hele 30 dan sonra aşağı aşağı çıkıcaz der gibi tepik atmaları yokmu Allahım herkeslere nasip etsin çok özel bişey gibi geliyor bana iki tane olmaları zemuszemus

kaswa cım sen napıyon göremiyom hiç benim rahim boyumda 3.2 dedi iyimidir nasıldır bilmiyom valla..

wavy pabucu yarıım çıkta dışarıı oynayalııım zemuszemus

pamuğum özel mesajını aldım,ama çok giriş çıkış yaptım,bir de yazacak bişey de bulamadım açıkçası,ne diyimm,, sana :dilcikar: kaydirigubbakcemile3
benimki de biri fırt kayıyor,başımda da beklemiyorlar nst de,artık o aletle arayıp bulmayı bile öğrendimkaydirigubbakcemile3
sen nasılsın kuşum?

bende de sol hep boş,ikisi de sağımda,hatta biri sağımda neredeyse böbreklerime kadar sıkışıyor manyak:mymeka: kaydirigubbakcemile3

pamuğum atlamışım canım,haftana göre 3.2 rahim boyu harika,
sakın öyle doğurucam falan deme,inan kolay doğurulmuyor,hastanede şahit oldum çok:1no2:

Hymarryim zaten normal doğurma şansımız yokmuş sezeryandanda tırsıyorum açıkçası sabaha kadar kabus gördüm durdum ay kesilmeyi biçilmeyi düşündükçe delleniyom delikafadulden yok buna ödüm kopuyo denir dimiii :bbo:

oh valla herşeyi öğrendik bebeklerimiz sayesinde burda okuyup okuyup dr ye sordukça kadın tuhaf tuhaf bakıyo suratıma :tomato: hatta en son doblere götürdü kendisi miyomuma bakmak için orda masaya yatarken ben yanındaki dr ye benimde ikiz olduğu halde hiç bu kadar olmamıştım dedi uyus etti beni :dilcikar:

nerden nereye atladım helal bana konu dağıtmada uzman pambukkk kafamçokkarıştı:lepi:

halt etmiş onlar:dilcikar:,
biz alelade çocuk büyütmiycez işte,
onların ki mi iyiii,bizimkimi...

merhaba kızlar bugun benımde randevum var hem nst hem usg bakalım nekkadar olmuşlar çok merak ediyorum bayramı atlatabılcekmıyız bakalım.Anlaşılan bebişelrbaskıyı sevmıyo benbımkılerde nst dekı proplara pata küte vuruyo kalp sesi gidip gidip geliyo bakalım bugun nsl geçicek tüm hamişlere yeni bir haftayı rahat geçirmeleri dileklerimle şimdilik hoşçakalın...

biz bile atlatıyoruz bayramı,sen de atlatıcan tabi,
inşallah güzel kilo almışlardır,seninkiler bayaa iyiler kiloları hep maşallahh,
saat kaçta randevun,muhakkak bizimle sonuçları paylaş canım..

tamam canım 4 de sennde bugunmuş sende bıldrsonucu mutlaka kzımda 2 kılo olsa daha rahat olucamıgeçen hafta 1750 di oğlum 2058 di neyse görüşürz kızlar kib..

canım doğru valla, haklısın..yatmak iyi geliyor ama çok yatınca da kalkmak bi dert valla..zaten uzun sürüyor yerimden kalkmak bi de ağrı olunca (
aslında iftar saatleri çıkıyoruz eşimle..iş yerimize gidiyoruz yemeğe..akşam 10 gibi falan geliyorum ama cumartesi akşamı çok yağmur yağınca dükkanda işler uzadı eve geldiğimizde 1i geçiyordu saat..çok yoruldum diye dün yattım, durmadan uyumuşum :))

kızlaaaaarr bişi sorucam..toksoplazma tahlilim çok sınırda çıktı önlem olarak bir kutu antibiyotik verdi doktorumuz.."ilaç bitince tahlili tekrarlayacağız, olmadı bir kutu daha antibiyotik içersin." dedi..bu nedir şimdi?buna benzer bişey yaşayan var mı?sakıncası nedir?internette toksoplazmayla ilgili hiç iyi şeyler okumadım moralim bozuldu..bir de antibiyotik içmek de aklımı karıştırıyor..inşallah minişlerime zarar vermem..

canım hamilelikte antibiotik sadece tokso için değil başkai lerleyen durumlar için de kullanılabiliyor,
gebelikte güvenilir antibiotikler var,onu dert etmeyeceksin,
yani sonuçta faydası zararından fazla muhakkak ki,alıyoruz,,
ama toksoplazmının sınırda olması o virüsün sende olduğu anlamına mı geliyor,her an kapabileceğin anlamına mı geliyor anlamadımmm..
Bende çıkmamıştı çünkü..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…