Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ben sana atarım tombişiimmmmm çekmesinn cnmmm aman kısçelerim kıymetliiiii

bişi olmasınnnÇok üzgünüm çoook
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
canım benim geçmiş olsun kıyamam dinlen bol bol baş ağrısı çok kötü yapıyor geçer inşallah bidahada gelmez..

aş ermekmi geçti gitti bitti artık o dönemler dağa kaçtı inek içti hesabı sositososito
amin canım..
ay inek içti dimek ha hahayyykaydirigubbakcemile3
of kuzum yaaa,bana bugün sanırım iki kişi mesaj gönderdi kaswayla sen sanırım,ya hatırlamıyorum ayrıntıları da biliyosun zorlama beni,
mesajlar gelir gelmez ilet dendiği için anında ilettim,
ama cevaplarını yazmaya fırsatım olmadı,siteye girdim çıktım zamansız bugün,,
şimdi de sana gönderdim mesajını bir saattir uğraşıyorum,belki 6-7 kez denedim,sayfa görüntülenemeyince silindi kafayı yedim yaaa,
ama şimdi mesaj gelmiş olmalı,
aşerme kuzum,bol bol oku mesajımı..

kıyamam stres yapmış site seni:bbo:Şeniz

günaydız kızlarrr

dırımım ne olduuuu,
planlı bir gidişmiydi bu?
yoksa acil bir durum mu çıktıııı?

günydın kızlar sağol kayracığımm

marry cnm planlı bişey değil alişim daha önce öksürüyordu ya
sağlıkocağına götürdüm onlarda antibiyotik ve öksürük surubu verdiler
ama kendi doktorumuz antibiyotiği sadece öksürük için kullanılmasının doğru olmadığını söyledi
bağışıklık kazanırsa daha ciddi hastalıkda vücut ilaca dirençli olur dedi...hakılıydıda ne ateş ,ne ishal ne huuysuzluk yoktu ....doktorum antibiyotğe başlandığı için 7 gün devam etmemi söyledi
ama ben rahat olup 3 gün vermedim.......ama şimdi çocuk könn könn öksürüyooo kuzum dayanamıyorum annemlerde olduğumdan şimdi özel g.o.p hastanesine gideceğim......hastanedeki doktorlar sağlıkocağı doktorlarına göre daha bilinçlii

hmmmmm canım evet bunları konuştuğumuzu hatırlıyorum,
demek antibiyotiğe ne olursa olsun ara vermemek lazım değil mi?
üzülme canım benim bir de kendin çökme,inşallah önemli bir durum yoktur canım benim,aslan senin yavrular maşallah,aslanlar gibi toparlanırlar evelallahh...

oyyyy kıyamam ben ona....körolmayasıca öksürük uyutmazda.... bizimde tek derdimiz o oldu. bu yaşa kadar. astım tuttmu hiç bişey kesmezdi öksürüğü...o öksürür dü ben kendimi sıkrdım sabaha kadar otururduk....

kızlar bugün benim kuzum anasınıfına bşladı......hem çok mutluyum hemde çok üzgün.. bu sene tamgün verdik...onedenle sabahtan akşama kadar yok yavrucum...

bugün biz de nst ye girip akşam 17.15 te son doktor randevumuzda olucaz kısmetse..
Neler sorsam diye düşünüyorum..
Dün bir kadındoğumcu doktor arkadaşımız çaya geldi,bebekler içn çok güzel şeyler söyledi hamdolsun,
inşallah herkes en az benim günlerime kadar ulaşır sağlıkla..

hmmmmm canım evet bunları konuştuğumuzu hatırlıyorum,
demek antibiyotiğe ne olursa olsun ara vermemek lazım değil mi?
üzülme canım benim bir de kendin çökme,inşallah önemli bir durum yoktur canım benim,aslan senin yavrular maşallah,aslanlar gibi toparlanırlar evelallahh...

evet ara vermemek gerek ilaç işinden oldum olası nefret ettim çocukluğun penelisin iğnelerle geçti ondan olsa gerek çocuklarıma ilacı veremiyorum ama işte kendim ettim kendim buldum.........

milletin bide aaaa çocuğu hasta ettin bak sana demiştik bu çocuklar ince giyiniyor diye

ama kimse demiyor elimize aldıkkmı ellerimizini yıkamıyoruz o ellerle ağızlarını yüzlerini elliyoruz ağznı burnunu öpüyoruz.....

bu çok bilmiş kadınlardan nefret ediyorum ............kendileri yetiştirmişyaaaaaaa

sabah sabah kat sayım yukarda yaniii

kargo aradı adama çattımmmkötükedihüso:eek:klava:

inşallah hymarry cim.... hastanede yatarken 29 haftalık ikiz gebe vardı....kasılmalarını durduramıyorlardı... sürekli makineyle serum veriyorlardı...gözüm korktu valla..üstelik doğuma kadar hastanede yatmak zorundaymış.....

oyyyy kıyamam ben ona....körolmayasıca öksürük uyutmazda.... bizimde tek derdimiz o oldu. bu yaşa kadar. astım tuttmu hiç bişey kesmezdi öksürüğü...o öksürür dü ben kendimi sıkrdım sabaha kadar otururduk....

kızlar bugün benim kuzum anasınıfına bşladı......hem çok mutluyum hemde çok üzgün.. bu sene tamgün verdik...onedenle sabahtan akşama kadar yok yavrucum...

canım benimmm çok geçmiş olsun ....hayırlı olsun bırak gitsin cnm hem onun içn yararlı hemde senin için sen daha iyi dinlenirsin kuzun evdeyken daha zordur ........enerji lazım yaniiiii

öyle düşündük ama nasıl akşam olur bugün bilmem. hergün bağrış çağrış geçiyordu.....

ah beeee,ufacık yavruyu nasıl astım sarıyor Allah korusun,olmaması iiçn ne yapmak lazımmm?

maşallah annesi kuzuna,eve gelene kadar çok güzel dinlen annesi,gelince de onunla çok daha fazla ilgilen,
çünkü çocukların çok farklı bir düşünce sistemi vardır,inanmazsın,
senin durumundan dolayı eve fazlalık geldiğini,bu yüzden evden gönderildiğini düşünebilir Allah korusun,buna inann,
bu yüzden onunla bol bol konuş,
kendiyle yaşıt pek çok arkadaşının olacağını,
bunun iyi bir çocuk olması için çok önemli bir adım olduğunu,
keyfini çıkarmasını,aklının sende kalmamaısını bol bol anlat annesii,
bir anda tam gün onu sıkabilr ve bu düşüncelere kapılabilir..
Çok kolay gelsin..

Biz iyiyiz işte canım,anlattığım gibi bugün doktor randevumuz var,heyecanlıyım..

bugün biz de nst ye girip akşam 17.15 te son doktor randevumuzda olucaz kısmetse..
Neler sorsam diye düşünüyorum..
Dün bir kadındoğumcu doktor arkadaşımız çaya geldi,bebekler içn çok güzel şeyler söyledi hamdolsun,
inşallah herkes en az benim günlerime kadar ulaşır sağlıkla..

cnm benimmm hayırlısıııı tabiki herşey güsellll
sende sancı çıkmazzz

inşallah hymarry cim.... hastanede yatarken 29 haftalık ikiz gebe vardı....kasılmalarını durduramıyorlardı... sürekli makineyle serum veriyorlardı...gözüm korktu valla..üstelik doğuma kadar hastanede yatmak zorundaymış.....

ne varkiiii bende 28 haftada da yattım öle olunca 36 haftayı göremiyorsun cnm zor ama çocuklar için değer

X