Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

yok canım redüksiyonumuz yok,
3 embriyonun ikisi tutundu bizde doğal hali bu oldu..

anladım en güzeli olmuş allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah zaten az da kalmış :dance:

serpil burda gibi ama yok gibiiii
hu huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

anladım en güzeli olmuş allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah zaten az da kalmış :dance:

Allahın taktiri böyle oldu canım,
az kaldı evet kısmetse,genel olarak sağlıklı sıkıntısız geçti,
darısı bundan sonra size inşallahh,
yaşın kaç canım,ilk bebeklerin mi bunlar?

yaşım 28 ve evet ilk bebeklerim 5 yıl uğraştık bu zamana kısmetmiş umarım ben de senin haftalarına kadar sıkıntısız gelirim a.s

yaa kafayı yiyecem annem bi ömeri bakamıyor bidaha çağırmayacam sizi diyorr

yaşım 28 ve evet ilk bebeklerim 5 yıl uğraştık bu zamana kısmetmiş umarım ben de senin haftalarına kadar sıkıntısız gelirim a.s
inşallah canımm:Saruboceq:,
bak iyi düşün iyi olsun,
hep iyiyim diyceksin,ben iyiyimmyerimseniben
yaa kafayı yiyecem annem bi ömeri bakamıyor bidaha çağırmayacam sizi diyorr
hahahahah :roflol:
bence bizi de almıycak millet bi zamandan sonra evine:kedi:

geldim şekerler geldimm.. geçmişi okuyordum:kedi:
hymarry kııss gece rüyamda hep senle uğraştım valla..bugün hastraneye bakmaya gelecektiniz ya. göya gelmişsiniz. bende arabayla gelmişim. ama işin komik yanı arabayı kullanamıyom ve yolu bilmiyomkaydirigubbakcemile3ay ne uğraştım yaa:kedi:

selinus, Kayra allah hakkınızda hayırlısını versin sizinle olan kadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.cominiz sağlıklı uzun ömürlü hayırlı evlatlar olsunlar inşallah..

Dirim yavrus Kardeşine çok geçmiş olsun canım..herşey beyinle ilgili valla psikolojimize göre biz yönetiyor. çok geçmiş olsun tekrar..

Ay bu arada bu gece 3 te yattım ve sabah eşimi yolladıktan sonra yine yattım dışarısı yağmurlu karanlık. yattıkça yatasım geldi saat 2 de kalktım:kedi: ve tabii bol bol rüya gördüm. benim minnoşları gördüm oyşş yerim onları. araç koltuğuna oturtmuşuz işin ilginci annem ikisini üst üste bir araç koltuğuna oturtmuş. ve hjymarry kıss araç koltuğum benim ki değil seninki idikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
ya anlamadım üstteki yazımda niye kadınlar kulubu.com çıkıyor. siliyom yine çıkıyorakannehir

maryy ciğim valla çocukları besleyecek onda ağlıyolarr vs.bağrıyo sonra bunlar bende yemiyor diyeee

valla evde işimi yapamıyom ama çocuklarıma bakıyomm yemekelerimi yapıyorumm çamaşırımıda hallediyorum...ama onlar bişey yapamıyolarrrrrrrrr

şimdi anladım ama aslında anlamadım. yavrularınız yerine Melek kelimesini kulladığımda çıkıyor..

üzülme serpilim yawwwww

sizin şu serdar beyiniz gençmişşş kııı 70 liymiş adam daha

cerrahpaşalıı hem oradan mezunnnnn

wavyciğim oooohhhh şifa olsun uykularr,
bütün gece uğraşmışsın gerçekten benimle,koltuklara yatabilirler ama,dırımıma da verdik nasılsa
bu sefer ikisi de kızdı dimi ama,yine bir erkek karışmış olmasın hihihi kaydirigubbakcemile3
ya havaya güvenemedik canım çıkmak için,bir de karşıda yağmur olucak bugün dediler,korktuk açıkçası,çıkmadık,
ama bulucaz inşallah yaaaa,
Ptesi Serdar Beyde geliyor inşallah bu arada doğurmadım yaibundan sonra da doğursam artık sorun olmaz inşallah..
sen nasılsın canımm,sağlığın nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…