Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım ben 32.haftada izne ayrıldım..ben ikiz ve riskli dedim ama yinede 32.haftad dediler.st parasınıda bağlı olduğum yere doğum kağıtlarını göndereceğim.. benim eşimin arkadaşı nisan ayında süt parasını 60 tl almışş

canım peki bu izin raporunu devlet doktoru mu veriyor yoksa özel doktorun verdiği ssk için geçerli oluyor mu? bide süt parası bebek sayısına göre veriliyor sanırım. yani biz iki bebek için alabiliriz..
işin en komiği buzağılar için bile 300 tl para veren devlet bebişlerimiz için 60 tl veriyor yuhh yani..

benneyaptımki:asigim:
artvınlı zaten öle valla gezmeyı ozledım ama dedığuın gıbı gelsınlerde ınş sonra gezerız...........ıkı defa cıktım yavas yavas ay dısaruısı ne guzelmış................hıç eve gırmeyen bennnnnnn evdeyımmmmmmmmmmm.........kac aydır

evet canım katılıyorum sana evde sürekli olmak zor oluyor.Bende senin gibi evde durmayı pek sevmazdimde:kedi:anca hafta sonları eşimle çıkabiliyordum.sağlıkla gelsinlerde tadını çıkarırsınız arkadaşlar.

:Saruboceq:
özge geçmiş olsun canımm..artvinlisenin yazdıklarınıda okudum..allahım bir daha yaşatmasınn..inşllah sanada en kısa zamanda verir yüce allahım...
muallim yat canım boşverrr..
biv canım ben 14. haftadan beri yatıştayımm..zaten hamile kaldım dr herşeyi yasakladı.. temizlik fazla ayakta kalmayı...dikkat et bence..allahım bizim yaşadıklarımızı kimseye yaşatmasın.

Canım çok saol iyi dileklerin için.Rabbim sanada sağlıklı hamilelik sonunda evlatlarını sağlıkla kucağına almak nasip etsin.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::1hug:

kaswaa şekeer geldin mi? nasılsın canım. burda olduğuna göre dirimin de dediği gibi herşey yolunda inşallah:nazar:

kaswammmm inşallah hayırlı haberlerini bekliyoruzzzz.....bak dua ediyorumm benim tutar 3 ve üzeri olmuştur inan.....öpyorumm

alkisalkisalkisalkisalkisalkis:lepi::lepi: biz geldik...Allah razı olsun...çok şükür bebişim ...dr.gerek kalmadı dedi serklaja hihoyyyt 3 olmuş rahim boyum.hep istirahat edeceksin ayakta kalmak yok dedi.Ciğer geliştirici iğne vurulacakmışım pazar günü.Yarın da 100 lük şeker yüklemesine gideceğiz.Şükürler olsun ...Bu kapalı hava bile bugün ne kadar güzel...oohhhhhhhhhhhhh..:nazar::teytey:eek:puyorumnanaktan

canım benim çalıştığım bankanın drsi verdi izni..evet canım komik bir süt parasıı..

alkisalkisalkisalkisalkisalkis:lepi::lepi: biz geldik...Allah razı olsun...çok şükür bebişim ...dr.gerek kalmadı dedi serklaja hihoyyyt 3 olmuş rahim boyum.hep istirahat edeceksin ayakta kalmak yok dedi.Ciğer geliştirici iğne vurulacakmışım pazar günü.Yarın da 100 lük şeker yüklemesine gideceğiz.Şükürler olsun ...Bu kapalı hava bile bugün ne kadar güzel...oohhhhhhhhhhhhh..:nazar::teytey:eek:puyorumnanaktan

ohh ükür canım benim. istirahat bizim için şart bunu bir kez daha anladık. ohh ya içim rahatladı kuişum yaaŞeniz

kaswammm bak demedimmii.allahıma bin şükürr..sen yatmaya devam ett.. dahada artacakk..bak benim geçen cuma hastaneye yatmadan baktı dr hiç açılma yok dedi. bunu yatmaya dinlenmeye borçluyumm..sen yeterki iyi ol

ohh ükür canım benim. istirahat bizim için şart bunu bir kez daha anladık. ohh ya içim rahatladı kuişum yaaŞeniz

sağol kuşum gerçekten ne kadar önemliymiş istirahat..aman wavyim sende dinlen sakın yorma kendini..bak benim gecen ay 4.1 di.nasıl kısalmış 1 ayda.çok dikkat edelim şu haftalara...

kaswammm bak demedimmii.allahıma bin şükürr..sen yatmaya devam ett.. dahada artacakk..bak benim geçen cuma hastaneye yatmadan baktı dr hiç açılma yok dedi. bunu yatmaya dinlenmeye borçluyumm..sen yeterki iyi ol

Çok şükür canım ya senin için de çok seviniyorum.İnş.küçük kartallar dolduracak 36.haftayı...:Saruboceq:bende wc yemek hariç kalkmayacağım.Onlara sağlıkla kavuşalımda..sen celestonu ne zaman vurulmuştun?

sağol kuşum gerçekten ne kadar önemliymiş istirahat..aman wavyim sende dinlen sakın yorma kendini..bak benim gecen ay 4.1 di.nasıl kısalmış 1 ayda.çok dikkat edelim şu haftalara...

zate yata yata karpuz gibim oldum kuşum:roflol:

Çok şükür canım ya senin için de çok seviniyorum.İnş.küçük kartallar dolduracak 36.haftayı...:Saruboceq:bende wc yemek hariç kalkmayacağım.Onlara sağlıkla kavuşalımda..sen celestonu ne zaman vurulmuştun?

cnm ben 28 haftamda oldum iğneyi 33+2 de doğurdum çok şükür ciğerlerde hiç problem olmadıııkaydirigubbakcemile2

wavy bana bu doktor ne dedi biliyormusun?sende şeker çıkmamasına imkan yok kilolusun dedi.Yarın ben yokum sana doktor arkadaş verir diyet listeni dedi.Geçen günde demişti ki nasıl olacak bakalım hem yatman gerekecek hemde kilolusun dedi?demek ben bu doktora gitseymişim bana göz açtırmayacakmış bu adam şişko patates diye..kaydirigubbakcemile3

cnm ben 28 haftamda oldum iğneyi 33+2 de doğurdum çok şükür ciğerlerde hiç problem olmadıııkaydirigubbakcemile2

İnş. bizimkilerde öyle olur dırımım..12 saat arayla 2 şer doz,yani 4 doz olacakmışım.Senin dozunda öylemiydi.Sıkıntın oldumu vurulduktan sonra..

wavy bana bu doktor ne dedi biliyormusun?sende şeker çıkmamasına imkan yok kilolusun dedi.Yarın ben yokum sana doktor arkadaş verir diyet listeni dedi.Geçen günde demişti ki nasıl olacak bakalım hem yatman gerekecek hemde kilolusun dedi?demek ben bu doktora gitseymişim bana göz açtırmayacakmış bu adam şişko patates diye..kaydirigubbakcemile3

kim o kızzz

diet listesi mi iğghh:bbo: amannn onlar kendi karılarına baksınlar yaw.laelaelaelaelae sen boşver canım bi daha bu kadar iştahla yhemek yemeye biliriz. sadece yağlı ve şekerli şeylere dikkat etsek yeterli bencelülülülülülü
:sm_cool::roflol:ben armut şeklini almıştımmmm

:roflol::roflol::roflol::roflol:

X