Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

çok gerginimmmm ikiside durmuyorrr eşimin geç gelmesi berbat bi durummm
bu saatlerde o alıyordu orucumu bile acamayacam yaaa alinin uyku saati omuzda uyumak istiyorrrr ben gezemem yoruluyorum yaa

canım yaaa çok zor allah yardımcın olsun bştanem..Şeniz ali ömer annenizi üzmeyin bakimmÇok üzgünüm çoook

canım bısekılde oyala...........ay zordur haklısın...............alışıyo babalarının omuzlarına .............ınş uslanırlar canım

AYYY rabbim büyük iftar vakti sustular yemeği yedim bitirdim tepsiyi mutfağa koydum zırlıyolar

ömer kucağımda uyuyorda ,ali fena gözler kıpkırmızııı yokk herif uyumuyorrr

böleyken çıldırıyorum yaa........neysee ömer uyudu bide ali uyusaaa çokk iyi olacak omzuma alıyorum kafayı kaldırıyoooo çocukk babası olsa bayılırr

çekirgem kaswacım ben hastaneye yattığım zamanda 2.8 olmuştu rahim boyum,30+5 tim sanırım,fakat o ortamda çok ta yatalak halde olmamama rağmen eve geliş muayenemde 3.1 olmuştu.yani haftalar ileride olmasına rağmen dinlenirseniz rahim boyunuz toparlanabiliyor canlarım,dikkat edin kendinizeeeopuyorumnanaktan

omrum canım hamileliğin ve bebeklerin hayırlı uğurlu olsun,topiğimiz açılalı bayaa oldu,en yenimiz sensin hayırlısıylaa.s.,
inşallah güzel sorunsuz bir hamilelik diliyorum,
bak wavy arkadaşım sana hatırlastmış,topiğimizin ilk sayfasında bazı bilgiler var,onlar bana yazarsan seni de listemzie ekleyelim canımyerimseniben

wavyciğim bana bir yerde "hymarry abla" mı demişsiiiinnnn,yanlış mı okudum :mymeka:kaydirigubbakcemile3

kayracım ne olursa olsun sen bizim aramızdaydın zatennn,hakkında hayırlısı olsun canım benimm,sağlıkla geri dönmeni bekliyorumm inşallahh:Saruboceq:

canbebeğim nasıl oldun,hareket var mı hareket,
hemen endişelenme bazen iki güne yakın uyuyabiliyorlarmış,ama yine de muallimimin dediği gibi şekerli tatlı bişeyler yiyip hareketsiz onları dinleyerek bir daha hatırlarını sorabilirsin canımm

kevsercim
bu alıntılar uçup gidiyor ben de çıldıyorum,ben de artık yazılanları parça parça aklımda tutup böyle isim isim yazmaya çalışıyorum.
Nasılsın canım görüşemeyeliiii,bebişlerin nasıl kuzum?

dırımımmm can arkadaşııımm,Allah yardımcımız olsun canıııımm,Allah kolaylık versin yavruları büyütmekte ne diyim şu mübarek günde ben de korkuyorum artık şaka makaa

çok gerginimmmm ikiside durmuyorrr eşimin geç gelmesi berbat bi durummm
bu saatlerde o alıyordu orucumu bile acamayacam yaaa alinin uyku saati omuzda uyumak istiyorrrr ben gezemem yoruluyorum yaa

canım Allah yardımcın olsun..

kevsercim
bu alıntılar uçup gidiyor ben de çıldıyorum,ben de artık yazılanları parça parça aklımda tutup böyle isim isim yazmaya çalışıyorum.
Nasılsın canım görüşemeyeliiii,bebişlerin nasıl kuzum?

canım benim sağolasın iyiler maşallah, birbirlerinin saçlarını çekiyolar sanırım kıyametler kopuyo içimde :) kaydirigubbakcemile işsizlik ben de alıyorum buarada, beni çıkış gösterdişler zar zor ikna ettim, senin de mi öyle oldu? öel sektördeydin dimi canım? Allah bereket versin canım, herayın son günü postanelerden alabiliosun ama ilk gün çok kalabalık olluyor, ben tanıdık bi postanecimiz var babamın komşusu o çekiyor benim için, yoksa kendisi olmadan vermiolar..

canım kevsercim bana sana bir yıl izin verelim tekrar gel dediler,
ben iki bebeğime de uzun süre kendim bakmak istiyorum bu yüzden siz beni çıkarmış gösterin ben de imkanlarımdan faydalanayım dedim aynene senin gibi sanırım,beni üzmediler sağolsunlar,,
nitekim sonra da bu işlerden hiç anlamadan başvuru yaptık,bana 240 gün ödeme yapılacak diyor,yani 8 ay oluyor dimi,
ama ne kadar alacağım bilemiyorum,
bir de şey sorucam canım sen bir komşudan bahsetmişsin,bizim yerimize bir başka kişi alabiliyormu,çünkü bebeklerden dolayı muhtemelen ben gidemeyeceğim,
ha bir de gidemezsek acaba mesela 1 ay falan gidip 2 ayı beraber alayım desem o paraya bişey olur mu?

hymaryyyyyy erkencısın kız..................benıde uyku tutmdı kalktım............bakalım bugun konuşucam bende rapor alıcam sanırım ekım de gıdemem...........en azından doğumakadar rapor alım sssk ışlesın sonra mecburen cıkıcam...........hıç anlamam bu ışlerden.............ozel sırket bızımkısı zaten sanıruım yenıyılda tekrar yenı bı ıhale ıle bızı baska bısırket alıcak cıkmış olucam o zaman..........calışmama ımkan yok bu durunmda uzun sure................

günaydın kızlar nasılsınız...........umarım bebekler iyidir............hepinize saglıklı gunler arkadaslar....................bu arda ben nikimi degiştirebildim sonunda artık oluyo kızlar...........

muallim zaten calışman imkanız canım ya....şimdiden yuruyemiyoruz ki ilerki haftalarda nasıl olacak ...................hakkımızda hayırlııs olsun artık ........

kızzzzzz senmısın..............hım sonunda olmuyodan kurtuldukkkk...............guzel sevdım bunu...............evet canım calışamam ınş rapor alım ıdare edım azcık sonra bakarız ınşşşşşşşşşş.............nasılsın...................ben kızlarımla cok sukur ıyıyım ...............

valla canım cok sukur ebdne ıyıyım.....ama artık yuruyemiyorum zaten kanamdan sonra hemen hemen hiç yürümedimde ...........ama şimdi aşagıya feln inemıyorum .hemen agrı yapıo.ole oluncada yatıyorum tekrar..kızlar bugün pamuk sekere gitcem allah iizn verirse bakmaya ...karsımd aoturuyo benım nasıl olmus ....umarım herkes iyidir.

ay gıt selam sole......................ben cok sukur kanamam bıtınce arara arara gezdım evde ..yururken cok zorlanmıyorum...............ama tabı buyuduukçe olucak...............bugun ış toplantısı var...........ve ardından ıftar yemegı mecbur guıdıcem sozlesme degışmış bakalım ne dıcekler............

günaydın kızlar,ay ben sana demiştim olmuyo şu nickini değiştirsene,olmuş işte diye,hatırlarmısın bilmem,isabet olmuş..
muallimim erkenciyim,kocamı gönderince uyuyamoyorum ki tekrar,pc de varken,sarıldım pc ye..

ewet maryy oldu valla olmuyo olmuyo ..........gezmıyecem artık...senıde ıyı gormek mutluluk verıcı marry kendıne dıkkat et ...

çok sağol canımm,dikkat ediyorum artık,sen de etmeye devam et canım..
pamuğa gidicekmişsin,çok sevindim yaaa,bize de haber ver olur muuu,çok merak ediyoruzz..

zaten sıu pc olmasa napardıkkk bılmem..............hymary doğumu nerde yapcan

mualllimim şimdi bebekler tahlikede olsalardı hani o ilk hastaneye yatttığım zamanlar gibi falan,,
çapada yada cerrahpaşada yapıcaktık,
yoğunbakım ve kuvöz olaylarından dolayı,orda bu işler çok profesyonel gerçekten,devlet deyip geçmemek lazım,
ama şimdi atlattık diyelim elhamdülillah,bu durumda işin biraz daha lüksünde olucaz hani temiz olsuni,nezih olsun,kendi doktorumuz olsun filan derken,lafı çok uzattım,Medikal Park Göztepe de olucaz kısmetse canım..

ayyy kızlar bu arada;

bu perşembe günü Kanal D deki Doktor programında ameliyathaneden canlı yayınla doğum izleteceklermiş bırrrr:bbo:

ay gıt selam sole......................ben cok sukur kanamam bıtınce arara arara gezdım evde ..yururken cok zorlanmıyorum...............ama tabı buyuduukçe olucak...............bugun ış toplantısı var...........ve ardından ıftar yemegı mecbur guıdıcem sozlesme degışmış bakalım ne dıcekler............

senin işler biraz karışık canım sanırım,sözleşme durumunuzu falan hiç anlayamadım :sm_confused:

X