Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

selam kızlarra.s.,
ödünç bir pc istedim kız kardeşler getirdiler sağolsunopuyorumnanaktan,
geçmiş iokumayınca rezil oluyorum,ayy biz yazmıştık diyorlar,ama oku oku bitmiyorda maşallah,herkeslerin haftaları,günleri ilerlemiş,
egelii yok,hala hastanede mi acaba,uygun bir zamanda cepten ulaşayım kendisine,
pensesim canım çok geçmiş olsun,çok tetiklendi bu sancılar,inşallah şu mübarek günlerde Rabbim hiçbirimizi zor durumda bırakmasıın,
kaswacım canım kuşum nasılsıınn,
şeker olayını okudum,demek vazgeçtin tatlı telaştan,aslında mantıklı tabiki ama ben çok geç kaldım şeker olayı için çok üzülüyorum,şekerlerinizin resimlerini de gördüm maşallh çok cicii,
odanzı da çok merak ediyorum aslında,keşke fotoğraflarını çeksen de paylaşsan bizimlee,
duygucum sanırım temizlik olayını gündeme getiren sendin,ben ne zaman doğuma gidersem o zaman evime gelen bir ablamız var,ona söyliycem doğumdan gelince tertemiz olsun,tertemiz koksun,bence en güzeli bu,yoksa haftan daha büyük temizlik için erken bence..
bademcik canım kaswacığıma katılıyorum,2 civarı göreceli bir kavram gerçi hani yani 2.7 de olabilir,2.2 de bunlar farklı sonuçlar doğurur ama bence de hiç kendini üzme,mübarek günlerde Allahtan sağlık dile canımm..
pamuğummm canım yazmışsın oludum,nasılsın canımmm
bu aralar yavrularla ilgilenme fırsatı buldum gerçekten,biri çok oynaaaakkk,Allahım beni şimdiden öldürüyor paldır küldür,diğeri daha ağır abla hihihi

İYİKİ DOĞĞDUN DİRİİİİMMMa.s.,

İYİ Kİ DOĞDUN CANIIIIIMM:içelim:,

İYİ Kİ DOĞDUN İYİ Kİ DOĞDUUUUUUNNNNŞeniz,

MUTLU YILLAR SANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAalkisalkisalkis:

hymarry hoşgeldin....Şeniz Ne zaman düzelecek pc'in ya....Canım benim yavrularınında seninde iyi haberini duyunca çok mutlu oluyorum...bu sabah kalktım yağmur yağıyordu aklıma senin geçenlerde yazdığın bir yazın geldi.Az kaldı inş. canım bayramdan sonra esas bayramın olacak inş.çok öptük seni canımmmmmmmmmmmmm

Muallim canım sanada geçmiş olsun..Geçmişi çok fazla okuma imkanım olmadı.Dılerim sorunsuz geçmiştir.Sağlık versin Rabbim...a.s.

gunaydın bu arada kızlarr,,,
dırımkızı ve hymarry goremedım sankı,ıyılermı,,,,

merhabaaa çekirgeem
nasılsın kuşummyerimseniben,
benim pc m bozuk da malum,pek takılamıyorum,kızlarımı dinliyorum gözlerim kapalıı....kaydirigubbakcemile3
sen nasılsın canım?

Neden üzülüyorsun ki şeker olayına valla hiç geç kalmadın.Kardeşlerinden biri gitsin alsın malzemeyi yeri çok kolay..Olmadı oraya yaptır...3 kuruşa neler var neler... Yapabileceğin ne varsa her şeyi yap içinde bir şey kalmasın..Allah bilir belki bi daha hamile kalmayız...Bilemeyiz ki ne olur....

İYİKİ DOĞĞDUN DİRİİİİMMMa.s.,

İYİ Kİ DOĞDUN CANIIIIIMM:içelim:,

İYİ Kİ DOĞDUN İYİ Kİ DOĞDUUUUUUNNNNŞeniz,

MUTLU YILLAR SANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAalkisalkisalkis:

:teytey::içelim::sm_cool:
:lepi:kaydirigubbakcemile2alkisalkisalkis
a.s. teşekkür ederim cnmmmmmm

arkadaşlar merhabalar...bir süredir bu sayfayı takip ediyorum. siz kıdemli ikiz annelerinin bilgisine ihtiyacım var. mikro ile ikizlerime hamileyim. 10. haftaları bitmek üzere. ama benim bu kanamalarla başım dertte. ilki 6. haftada oldu. kahverengi leklenme gibiydi bir gece kırmızı geldi sonra yavaşlayarak kesildi. pazar günü bir ölüm haberi aldım çok üzüldüm ve ağladım. en yakın arkadaşımın annesi vefat etti. pazartesi sabah hafif bir sancıyla uyandım kanamayı görünce eşimi uyandırdım. lavaboya gittim bayağı kan geldi ve sonra bayıldım. doktora gittik bebekler gayet iyi plasentalarda kanama yok ama kanayan yeri göremedi doktorum bugünde hala azar azar devam ediyor. ben çok korkuyorum. bu benim ikinci gebeliği ilkini 9 hafta kaybettim. tecrübelerinizi benimle paylaşabilirseniz çok sevinirim. gerçekten çok endişeliyim..

selam kızlar bende ilk defa bebişleri gördüm :) bir tanesi oh eller ensede yatıyor diğeri doktorum bu sporcu olacak heralde baksana parande atıyor dedi inanılmaz bir duygu eylül sonu gibi tekrar gidicem cinsiyeti o zaman belli olacakmış büyük ihtimalle.şu anda allahıma şükür yaramaz bir dururm yok her şey gayet normal dedi.bu arada ben size bişey sormak istiyorum doktorum benden ikili ve üçlü test istemedi ikiz bebek olduğu için sonuç doğru çıkmaz dedi sizlerde de aynısımı oldu merak ettim.

kaswacım ne biliyim biz de o işlerden kimse anlamıyor yaa,böyle ilgilenip yapanlara da pek imreniyorum ya,
pahalı da olsa ordan az az alırım demiştim ben amaa:sm_confused:..

dırımım
tekrar öpüyorum seniii

facebook tan kutladım ama buradanda kutlayayım.... oğullarınla ve kocanla nice yıllara dırımkızı..........

Canım geçmiş olsun,gebeliğin sağlıklı geçsin.Her gebelik kendine özgü devam ediyor.Ama ilk 3 ayda bu tarz kanama problemi yaşayan çok arkadaşımız var burada..Benimde 13 haftamda kanamam olmuştu.Ama ben 3 üz gebesiydim.Kalbi durmuştu bebeğimin.O kanamada ondan kaynaklanmıştı.O zaman doktorum bana 1 hafta yatak istirahati vermişti.Coraspinimi kesmişti ve progesteron hap almıştım.Bu konuda en iyisini doktorun bilir.Çok zor bulduğumuz için yavrularımızı endişelerimizde artıyor tabi ki...Ama canım sakın stres yapma,olumlu düşün,sadece bebeklerini düşün..onun dışında dışarıdan gelen tüm olumsuzluklara karşı korumaya çalış moralini.Tekrar geçmiş olsun.Herşey güzel olacak inş.. a.s.

cnm benim hoşgeldin geçmiş olsunn bu dönemler çok kritik idyecem sana ama ikiz gebeliğin her noktası kritik bazıları için ben 16 haftada başlayan şakır şakır kanama ile 1 ay leke halinde yaşadım....

sen düşük önleyici bir jel var onu kullanıyormusun bilmiyorum ama ben 3 ay kullandım...
sürekli yattım....sende aynısını yapacan olamdı progestan iğneler var arkadaşımda ilk 3 ayını kanamalı geçirdi 120 tane o iğneden oldu çok şükür kuzusu kucağında
cnm bunlar var şimdi kaçmak zorundayım cnm sonra istediğini sor cvp yazarımm

yeni gelen arkadaşlar öncelikle topiğimize hayırlı sağlıklı bir hamilelik diliyoruumm:1rolleyes:
femalexx canım ben kanama yaşamadım ama burda bu sıkıntıyı yaşayıp sana yardımcı olabilecek arkadaşlar var,çok geçmiş olsun,
biv canım maşallah canım,cinsiyetler konusunda çok aceleci olma,bak ne güzel sağlıklı bebeklerini görmüşsün canımm,çünkü ben 12.haftada ense kalınlığı ölçümünde iki erkek olarak söylenen bebeklerimin 20-21.haftalar arasında iki kız olduğunu öğrendim hahahah,yani erken teşhis ikiz bebeklerde biraz yanıştıcı olabiliyor,yine de Allah gönlünüze göre versinn..
femalexx ve biv canlar siz de bana bilgilerinizi yazın,topiğimizin ilk sayfasındaki listemize ekleyeyim..

eneeem ben işlere kafayı gömdük bizim kızlar toplanmışkaydirigubbakcemile5

kaswacım ne biliyim biz de o işlerden kimse anlamıyor yaa,böyle ilgilenip yapanlara da pek imreniyorum ya,
pahalı da olsa ordan az az alırım demiştim ben amaa:sm_confused:..

dırımım
tekrar öpüyorum seniii

Bende bebek şekerimi hazır alacağım.Çünkü istediğim gibi bir şey zaten o fiyata çıkacak.Ama hastane süslerimi kendim yapacağım.Zaten herşey hazır hymarry.İnan görsen şaşarsın.Utanmıyorlar o kadar kazık atmaya....Ama bak sana bi adres vereceğim özelden bebek şekeri için çok kaliteli bir yer orası..benim beğendiğim şekere 3.5 lira dedi.Ama tatlı telaştaki ona 7 lira demişti.Sonra eminönündekilerde hazır şekerler hemde çok güzel 1.9 lira civarı 50 tane yaptırsan düşün...uğraşmana değmez..Yaptır mutlaka......Ne güzel anı olur.İçinde kalmasın kuşummmmmmmmmmmmmm

bütün kızlar toplandık,toplandık,toplandıkk kaydirigubbakcemile2

çok haklısın canım çoookk,ama hani sizin haftalarınıza kadar tam gün çalışınca bunlara fırsatım kalmadı işte,en son ziyarettede gidiyordum az kalsın zaten biliyorsunn:kedi:
bi gönderebilirsen bakayım canım ona ben,çok sağollŞeniz..

arkadaşlar hepinize ilgilendiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim. umarım hepimiz sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza alırız. progesteronlu jeli kullanıyorum aynı zamanda hap olarakta alıyorum ama kısmet bakalım ne olacak. ben bilgilerimide kısaca yazayım. SAT: 26 haziran mikraenjeksiyon gebeliği. cinsiyetleri henüz belli değil. istanbul da yaşıyorum. tahmini doğum tarihi sanırım martın ilk haftası olur. ilginiz için tekrar teşekkürler. fırsat buldukça uğramaya çalışıcam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…