Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kaswacım ben sana söyliyim sabahtan beri benimle telde konuşuyor,radyasyon manyağı oldukkkaydirigubbakcemile3kafamçokkarıştı

Son düzenleme:
Neredesin sabahtan beri...:eek:klava::tomato::dilcikar:

çalışıyodum valla:tomato::tomato: kk açıktı ama be3n pek takip edemedim. yoğundum azcuk.:kedi: şimdi bi baktım eneem yazan yazana ohh maşallah. kızma bal teyzemiz bizimŞeniz

Beni biri facede eklemiş,acaba kim yaaaaaw,bilmeden de kabul edemem,ortak arkadaşımız dırımım la bebiş istiyoruz olarak görünüyor ama,kimse o barnak kaldırsın lütfeeeennkaydirigubbakcemile3

kaswacım ben sana söyliyim sabahtan beri benimle telde konuşuyor,radyasyon manyağı oldukkkaydirigubbakcemile3kafamçokkarıştı

Hymarry hiç o kunuyu açmasak iyi.Ben herşeye diket etmeye çalışıyorum ama şu bilgisayar illetinden kurtulamıyorum.Nefret ediyorum kendimden inan.Bebeklerim paso radyasyon alıyor offf....Çok üzülüyorum bunun için ama vazgeçemiyorum..:eek:klava::eek:klava:

sadece arkadaşların mı sana özel mesaj atıyor waayyyyykaydirigubbakcemile2

ya olur olmaz bazı şeyler oldu da,selamsız sabahsız ilahiyat hocaları gibi sorular soruyorlar,yada bu tarz mesajlar alıyorum da,bunu da dırımım becerdi tabiki,bende bu kabiliyetle şuraya iki topik açmışım çok bilekaydirigubbakcemile3

valla bu bilgisayar işi beni de çok endişelendiriyor ya,başka türlü mümkün değil geçmiyor zaman yaa,tv de gündüz kuşağı resmen ne kadar embesilleştirici saçma programlarla dolu yaaa:umursamaz:

radyasyon manyağım ben senden sonra daha çokaldım valla hiç düşmedi elimden. işler birikmiş yine. len senin selamını bilem yazamadım..kafamçokkarıştı
bu arada benim internet olayı daha tehlikeli sanırım. benimki türkcell internet bu edge hızı ile muhabbeti 3G . daha çok etkiliyordur dimi :gitme::gitme:

hıh hıh hıh biz burda pc bulalım sen yok bilmem ne hızı yok "merak ne güzel şey,güzel şey merak" muhabbeti yapıyorsun,ohh sanaakaydirigubbakcemile3

eeeee kaswacım bana şu mesajı göndericektinn?..

Wavy sen doktorunla konuştun mu göbeğin sertleşme mevzuunu

canım aslında dünkü muayenem biraz garip geçti. normalde doktorum çok ilgili ve hiç bişeyi atlamayan bi adamdıt. ama çok yoğyundu sanırım biraz da yorgun görünüyordu. yani çok memnun kalmadım dünki kontrolden.
mesela kan değerim 9 olmasına rağmen onunla ilgili hiç bişey demedi ve yapmadı. karnımın şiştiğini kasıklarıma ağrı yaptığını söyledim. rahim boyu falan normal olduğu için bişey yapmaya gerek duymadı. yani olabilir böyle şeyler dedi. ama şimdi burda okuyoryum açılma rahim boyunda kısalma olmadığı halde nst de sancı çıkp yatırıyolar seruma. o yüzden biraz endişeliytim. bu hafta başka bi doktora daha mı danışsam diyorum..CADIARZU

hymarry canım suit odanın geri kalanını yarın sanırım izleyebileceğiz...yarın kaçırma daha çok sahne vzr orda..

canım aslında dünkü muayenem biraz garip geçti. normalde doktorum çok ilgili ve hiç bişeyi atlamayan bi adamdıt. ama çok yoğyundu sanırım biraz da yorgun görünüyordu. yani çok memnun kalmadım dünki kontrolden.
mesela kan değerim 9 olmasına rağmen onunla ilgili hiç bişey demedi ve yapmadı. karnımın şiştiğini kasıklarıma ağrı yaptığını söyledim. rahim boyu falan normal olduğu için bişey yapmaya gerek duymadı. yani olabilir böyle şeyler dedi. ama şimdi burda okuyoryum açılma rahim boyunda kısalma olmadığı halde nst de sancı çıkp yatırıyolar seruma. o yüzden biraz endişeliytim. bu hafta başka bi doktora daha mı danışsam diyorum..CADIARZU

of bende korkuyorum canım ya..Okuyorum hiç belirti vermiyor baksana..Hele gece yatağımda iyice geriliyorum.:gitme:

wavycim bu diziye sardım sırf şu hastane olayından sonra,yarın da seyrederiz artık,,
bu kasılmaları herhangi bir hastanede önce nst çektirip doktora göstersene bi sen canım..

kaswacım aldım mesajını canım,herzamanki gibi atlıyorum işte bazen,çok teşekkür ederim canım..

size bi göbiş koymaya çalışıcam şimdi,bakalım becerebilecekmiyim?
wavycim şu adresi bana bi kopyalasanairesim koyduğumuz adres neydi,kendi pcm de vardı da,burda yok..

X