Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

yağmurlu bir istanbul sabahından herkese günaydın dünya barış gününüz kutlu olsun çocuklarımızı barışçıl bi dünyada büyütmek dileğiyle.....
buse25 kızların hayırlı olsun canım sağlıcakla kucağına alırsın işallah
prensesim senin yokluğunu farkettik geçmiş sayfalara bakarsın prenses nerde diye sorduk hatta çok geçmiş olsun bu haftalarda böyle durumlar çok duyar olduk allah zamanında doğum versin küvöze girmesin bebişlerimiz

kanal d de bi program var gebelklşe ilgili onu izliyorum..

bu arada herkese günaydınn..

bende 32+1 haftalık ikizlere hamileyim.2 kız bekliyorum.
busecim azda kalmış... allah kurtarsın canım...

benim uzun zamandır oluyor hatta geçenlerde bütün gece uyutmadı beni. . ve o şişk,nl,k kasılma gibi şey bazen kasığıma vuruyor hafif bir ağrıyla.ama dün doktoruma söyledim rahim boyuna baktı boyu iyi açılma yok önemli değil dedi..nst ye bile sokmadı beni.oysa çok sık oluyor benim şimdi kafam karıştı benim doktor mu önemsiz görüyor acep. yoksa farklı şeyler mi yaşadıüımızbenneyaptımki[/QUOTE]

wavy cim aynı problem bendede vardı... dün söyledim dr a... öyle durumlarda hemen yat dinlen dedi... başkada bişey demedi... belkide henüz bizde bir problem görmedi.... onlarda riske atmazdı herhalde..... zaten bende bir problem görmemesine rağmen bundan sonra günde en az 2 - 3 saat sol yanına yatıp dinleneceksin artık dedi.....

canım ya çok geçmiş olsun bol bol dinlen. dinlenince bi problem olmuycaktır aynı şikayetler bendede var bende senin gibi bişey olmaz babından düşünüyordum. inşallah hayırlısıyla bu dönemleri sağ salim atlatırız. Alllah ayrdımcın ve yardımcımız olsun bitanem .. arada gel iyi haberlerini ver oldumu emrakta bırakma bizi :1hug:

aaaa wavy ikinci alıntıyı yapamamışım .........

anladım canım bana yazdığınıopuyorumnanaktancanım doktoruma çok güveniyorum ve seviyorumda ama dün biraz soru işaretleriyle ayrıldım yanından. kan değerim 9 yani çok düşük olmasına rağmen kan ile ilgili bişey vermemiş. ve demir hapını zaten 2 tane kullanıyordum yine iki yazmış ve 100 lük şekerim iyi çıkmasına rağmen buna takılıp diğer önemli şeylere takılmaması biraz garibime gitti.. uff sanırım evhamlı anneler gibi oldum:kedi::kedi:

günaydın şekerler

ben temizlik yapıyorum mecburiyetten misafirleriim gelicek iftara yatılı .. temizlik temizlik dedik dün bugüne kısmetmiş hergün azar azar yapsam ne varmış bilmiyom belim ağrıdı şimdi karnım düşücekmiş gibi geliyor yere :1shok: yemek işini öğleden sonraya bırakıcam artık nasıl osla çok vakit var akşama kadar sositososito

neysem umarım hepinizin günü güzel geçer

buse cim hayırlı olsun sende epey ilerlemişsin sağlıkla al bebiklerini kucağına

wavy cim izle bakalım sanada günaydın tatlımcım

olmuyo canım görüşürüz bugün inşallah nedense ben okadar evişi yapmama rağmen kendimi dinç hissedfiyorum inicem bi ara aşağı eşim her ne kadar merdivenlerden inerken yıkılıp kalıcan desende ona kulak asmıyorum :kedi:

pamuğum ne temizliği ne iftarı ne yatılu misafiri cnım ya. kendimize hayrımız yok.:mymeka: kıyamam ya dikkat et kendine yavaş yavaş yap. üstten parlat yeter canım benim. kolay gelsin sana:1hug:

penses çok geçmiş olsun canım Rabbim hepimizin yüzüne baksında bu korkuları endişeleri yaşatmasın bir daha kimseye.Zaman zaman bendede oluyor kasılmaysa hissettiklerim karnım taş gibi oluyor demek daha ciddiye almak gerekiyormuş diye düşündüm şimdi senden sonra ve korktum açıkcası.Allah yardımcımız olsun kızlar...

geçmiş olsn arkadsm kızlar sona yaklaştığımız için sanırm dun de benım agrılarım yeniden tuttu bide çok hareket halındeydıler sancmda olnuca panık yaptm dr.a gttm usgve nst ağrım 70 e çıkmış usg sorun çıkmadı şükür bebişler 1870-1830 gr.olmuşlar.Nidilata devam bakalım nekadar duruelar artık kendinize iyi bakın..

tesekkür ederım canım allah hepımızın yardımcısı olsun kendımıze dıkkat edelım kızlar canım bendekı açılmada 2 santım dedi doktorum

bebek baskıyı azaltıkca,kasılmaların gecınce rahım agzı yıne uzuyor cok sukurkı,
bu yuzden ıcın rahat olsun,yatak ıstırahatınden sonra ıyıcene ıyılesırsın,
benım 2.5 tu sımdılerde 4 olmus cok sukur,
cok ayakta kalmak cok vajınaya dogru oturmak baskıyı artıyor,
yanı dık oturmamız gerekıyor hafıf yayarak kendımızı ve belımızı yastıkla destekleyerek,,,
ben yere yatıyorum bacaklarımıda koltuga uzatıyorum cok ıyı gelıyor tavsıye ederım denemenı,,,a.s.

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrr kulaklarım çınladıııı hymarryle konuşuyordumm çok iyiiii

bugün benimmm doğumgünümmmm

buradayım gacılarrrrrr ben iki sayfaya daha takılıyorumm eeee bidee iki bebe ama sanmayınnnnnnkiii bakmıyorummmm sizeee gözüm üzerinizdeee

dogum gunun kutlu olsun dırımkızı meleklerinle ve ailenle nice yaşlara .................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…