Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

dırımkızı hayarrycim kaswacım sağolsun bilgileriniz için dediğim gibi tekrarlarsa arıycam dr umu...

benımde ılacları kullanırken olmustu..hamıle oldugumu ogrendıkten sonra gecmıstı..doktor bana antıhıstamınık vermstı...3 gun sonra hıc sıvılcem kalmamıstı...doktorunuza bır sorun ıstersenız...benımlede mıllet dalga gecıyo 5 aylık mı dıye....kayın valıdem de hemen laf sokuyo ben 5 aylık hamıleydım kımse anlamıyordu dıyo..sen cok sısdım dıyo....kadını oldurucektım...pıs kadın..

hıh lafa bak yaaa,şu milletn lafları beni öldürüyor,hepsine bi kocaman koyasım geliyor suratlarının ortasınaÇok üzgünüm çoook
karnın şişse ne kadar şiştin aman şuna benzedin,aman bu kadar oldun,
karnın şişmese,nasıl ikiz hamilesin,eminmiisn,bu çocuklar küçük kaldı kesin,
bizim bir bilmem kim vardı,ben hemileykenee,
hay ağzınıza siziiinn,,
ben hiç dinlemiyorum karılar konuşurken kalkıveriyorum yanlarından böyle ortada kalıveriyorlar..

hymarrycim bende mesajını az önce gördümm zemuszemus kardeşimi uğurladım zorda olsaa... evdeyim ağrılarla uğraşiom gerisini biliosun zaten. bu arada seni face de ekledim haberin olsun.. kaydirigubbakcemile2

aman ne bılım herkes cok ustume gelıyo..karnım acıkıyo ne yapım..yemıyınce ellerım tıtremeye baslıyo bayılıcak oluyorum...hemn benım 2 bebısım olucak dıyorum ama nafıle yemek yerken nerdeyse saklanmaya baslıcam....esımde bu olanlara gulyuor..kendınden gecıyo adam..hayatı boyunce az yıyen yada yıyemıyen ben sureklı canımı bıseyler ısterken buluyorum...

dırımım canım bugün tahlil ve nst mi burdaki yaşam hastanesinde yaptırdım sadece,
serdar beye yarın gidiceza.s,

Hymarry canım doğumun nerede olacak şimdi?Cerrahpaşada mı ?
Canım bu eşim doğuma girmeyi çok istiyor,ben de onun yanımda olmasınııı,
eğer bu arada yine bir erken doğum tehlikesi olmazsa medikal parkta olsun istiyorum,bunun için de bir 35-36 hafta olması lazım ama..
Dua et canım yaa:Saruboceq:

bılmıyorum kı...valla tuvalete bazen gıdemıyorum ..esım goturuyo..ama dıkkat ettım..cok ayakta durunca yada yuruyunce oluyo...ıftara mısafır cagırmsıtım 5 saat falan ayakta kalmısımdır belkı daha fazla sonra yataga bıle gıdemedım..esım goturdu..doktoru aradım,hamılelıkle alakası yoktur dedı...magnezyum falan ıcmıyorum ben daha vermedı dokor...12 hafta ya yenı gırdık 11 hafta 1 gunluk bebıslerım....acaba cınsıyetlerını ne zaman ogrenıcez..[/QUOT
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
cınsıyetlerı ogrenmek doktoruna gore degısıyor,,15-16,haftada falan soyluyorlar genelde,ama bakalım bebeklerın net gosterıcekmı,,benım bı tanesı 21 haftaya kadar net bellı etmedı,oglan dedı doktor, kızmıs megersem,,,muayne esnasında cınsıyetlerını soylıyecek olursa gostermesını ıste sanada,,,cok belırgın ve ılgınc bı goruntu oluyor,,,

Son düzenleme:
bu arada benım gorumce yenı evlendı 80 kılo kızına bakmıyor benı elıstıryo..oh dedım bende , yıcem canım ıstıyor......

aman ne bılım herkes cok ustume gelıyo..karnım acıkıyo ne yapım..yemıyınce ellerım tıtremeye baslıyo bayılıcak oluyorum...hemn benım 2 bebısım olucak dıyorum ama nafıle yemek yerken nerdeyse saklanmaya baslıcam....esımde bu olanlara gulyuor..kendınden gecıyo adam..hayatı boyunce az yıyen yada yıyemıyen ben sureklı canımı bıseyler ısterken buluyorum...

Canım ya sen keyfine bak,Keyfini çıkar gebeliğinin..Bir daha belki hiç hamile olamayacağız...Mutlu ol önemli olan o..

hymarrycim bende mesajını az önce gördümm zemuszemus kardeşimi uğurladım zorda olsaa... evdeyim ağrılarla uğraşiom gerisini biliosun zaten. bu arada seni face de ekledim haberin olsun.. kaydirigubbakcemile2

tamam canım,şuan kabul ediyoruuummyerimseniben

alaina,canım keyfine baaaaakk:teytey:

hymary benımıklerde ıkısı kız dedı doktorum bırı bellı degıl...............bakalım ınş hayırlısıyla gelırler haftaya serkahj yapıcak doktorum bıraz korkum var ınş gecer rahat...............ıyı olmana cok sevındım..............

:teytey: haklıısnız walla..ne bılım bu hamılelıkde o kadar takıntılı oldum kı anlatamam..herseye tkaıyorum...sacma sapan seylere aglıyorum....

Canım bu eşim doğuma girmeyi çok istiyor,ben de onun yanımda olmasınııı,
eğer bu arada yine bir erken doğum tehlikesi olmazsa medikal parkta olsun istiyorum,bunun için de bir 35-36 hafta olması lazım ama..
Dua et canım yaa:Saruboceq:[/QUOTE]

Yemin ediyorum buradaki herkes için adıma duamı yapıyorum.Hepimiz unutmayalım birbirimizi.Her şeye meraklanıp elimizden geleni yaptık hymarryciğim ama Rabbim fırsat verecek mi bakalım?Apar topar herşey olabilir.Biz Latif Bey'le konuştuk eşimin doğuma girmesini.Bende çok istiyorum eş bunu kaldırabilirse,ama dedi medical park'ta anestezi bölümündekiler buna yanaşmıyor.Hastane ile ilgili bir şey bu dedi.Ben elimden geleni yapacağım almak için ama yapamazsam benden kaynaklanmayan prosedür işlerindendir bunu bilin dedi.Yani canım Medical parkta izin vermiyorlarmış buna.Doktorun çabasına bağlı sanırım.Bizde çok istiyoruz.Çok yalnız hissedeceğim kendimi.Epidural düşünüyorum inş.O bıcırıklar 36. haftada gelecek.inş.Allah hepimizin hakkında hayırlı olanı versin.Bak ben fotoğrafçı olayınıda sormadım.Onada izin vermeyebilirler mi acaba?Sen sordun mu?

ne güsel yaaa eşlerinizde giricek doğuma... benimkii korkuomuş ve girmek istemioo yapammam dioo :1no2:

hymary benımıklerde ıkısı kız dedı doktorum bırı bellı degıl...............bakalım ınş hayırlısıyla gelırler haftaya serkahj yapıcak doktorum bıraz korkum var ınş gecer rahat...............ıyı olmana cok sevındım..............

serklaj yapılması üç bebeğin için yapılmamasından daha hayırlı bence de,isabet olmuş canım,
sorunusuz oluyor basit bir işlem diye biliyorum canım,hiç korkma hayırlısıyla..

ne güsel yaaa eşlerinizde giricek doğuma... benimkii korkuomuş ve girmek istemioo yapammam dioo :1no2:

İzin verilirse inş. girecekler ama..Korkuyorsa yapacak bir şey yok canım belki ameliyatta oda bayılır kalır Allah korusun.Ama canım biz korkuyormuyuz doğurmaya,erkekler bi şeye gelemiyorlar.Bir düşünsene..Bu yavrular ondan ve benden bir parça,Girmeleri ne kadar gerekli,asla anlatılamayacak,paylaşılamayacak duygular kim yaşamak istemez ki..

İzin verilirse inş. girecekler ama..Korkuyorsa yapacak bir şey yok canım belki ameliyatta oda bayılır kalır Allah korusun.Ama canım biz korkuyormuyuz doğurmaya,erkekler bi şeye gelemiyorlar.Bir düşünsene..Bu yavrular ondan ve benden bir parça,Girmeleri ne kadar gerekli,asla anlatılamayacak,paylaşılamayacak duygular kim yaşamak istemez ki..

aynen,,zorla olmaz tabi,,istemio açıkça sölüo yapamamm bakamm duramam diee napalım kısmet..

selam ıkız annelrı nasılsınız benım hamışlıgımde yoktu bu topıc sımdı 4.5 aylık oldu kuzularım bnde sımdı sızlere katılayım bari
ıkız annelerı bır başka
kız bırsommm burdamısın sen yıne

kıslar sonuçlarım çıkmış.. ama değperleri bilmediğim henüz araştırmadığım için nasıl olduğunu bilmiyorum. bilen varsa yardım lütfen..

Yükleme Miktarı1 100 gr Glukoz (açlık) 76 mg/dl Glukoz (1.saat) 113 mg/dl Glukoz (2.saat) 107 mg/dl Glukoz (3.saat) 93 mg/dl

selam ıkız annelrı nasılsınız benım hamışlıgımde yoktu bu topıc sımdı 4.5 aylık oldu kuzularım bnde sımdı sızlere katılayım bari
ıkız annelerı bır başka
kız bırsommm burdamısın sen yıne

hoşgeldin diyelim seherim sana ozamnn sen şimdii tecrübelisinde bizim saanaa çok sorumuz olur amaaa :kedi:

X