Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlarrrr,,,,,,,,
hepınıze bol selamım olsun,,ara ara gıremıyorum,malum hazırlıklar nedenıyle,,,
bebek odam temızlendı,bebek esyalarım yıkanıp utulendı yerlestı,,,,
arkadaslarımdan allah razı olsun seve seve kendı cocuklarına hazırlık yaparmıs gıbı yaptılar,,,
esımle odaya gırıp gırıp bakıyoruz,,nasıl bı mutluluk yarabbım,,,
inşallahta hepımız sagsaglım hayılısıyla kucagımıza alıcaz,mutlulugumuz daim olacak,,,opuyorumnanaktan
hergün olur olmaz zamanlarda o kadar şükrediyorum,,,o kadar içten dualar ediyorum,,
allahım isteyen herkese yasatsın bu duyguları,,,:nazar:

Herkese hayırlı cumalar.
Bügün ne güzel herkes burda ve herkes iyi şükür.
Arkadaşlar birşey sorucam benim sırtımda ve göğsümde çok fazla sivilce çıktı bu normalmidir ki?

alaina,,,,,,,
bahsettıgın agrı normal bı agrı,özellikle yanlış ters bır hareketten oluyor yada çatıların acılmasından kaynaklanıyor,aynısı bendede ara ara oluyor,,doktorum kolay degıl ıkı tane tasıyorsun demıstı,,,:nazar:

bılmıyorum kı...valla tuvalete bazen gıdemıyorum ..esım goturuyo..ama dıkkat ettım..cok ayakta durunca yada yuruyunce oluyo...ıftara mısafır cagırmsıtım 5 saat falan ayakta kalmısımdır belkı daha fazla sonra yataga bıle gıdemedım..esım goturdu..doktoru aradım,hamılelıkle alakası yoktur dedı...magnezyum falan ıcmıyorum ben daha vermedı dokor...12 hafta ya yenı gırdık 11 hafta 1 gunluk bebıslerım....acaba cınsıyetlerını ne zaman ogrenıcez..

ayy bizde poposunu dayıyor sanıyordukkkkk meğer bende ne çok kasılıyormuşummm ama nstede fazla çıkmıyor yaaa yada denk mi gelmesi lazım bu kasılmasının nstde çıkması içinn pppffffff
canım denk gelmeyebilir,önemli olan denk gelen sıklıkta yaşıyor olman zaten anlatabildim mi,
mesela nst de seni 20 dk dinliyorlar,eğer bu 20 dk lık süreçte denk gelmiyorsa zaten sorun yok demektir,yani bu kasılamalara Brakston-Hicks mi ne diyorlar,belli aralıklarda olması bebeklerin kendini doğum sürecine hazırlama antremanları gibi,ama bu kasılma sıklıkları benim hastanaye gittiğim gibi 15-20 dk yı bulursa tehlikeli demektir..
Hemen kaçma.....kaydirigubbakcemile Az kaldı artık hymarry alıştı zaten bu bakterilere vücudun önemeli olan nst.Maşallah yavrulara söz dinleyecekler.Anlat bakalım neler yapıyorsun evde bizsiz..
ah kuzuuuumm canımm,nasıl geçmiyor desen daha doğru olur,eşim izne çıktı ptesiden sonra,zaten ilgi delisi bir adamdır,onunla ilgileniyorum,bebekler olunca zaten onu unutucakmışım,kk da da kendimi kaybediyormuşum,o yüzden bilgisayarı yaptırmazmış:sm_confused:
ama ptesi başlıycak işe ben de hemen o ara yaptırırım bi koşu artıkkaydirigubbakcemile3
enfeksiyona alışmışmıdır bünye gerçekten,

dırımkızı muhtesem bebeklerın var...allahım nazarlardan saklısın..super bıseyler ya..bende ıstıyorum onlar gıbı...

Herkese hayırlı cumalar.
Bügün ne güzel herkes burda ve herkes iyi şükür.
Arkadaşlar birşey sorucam benim sırtımda ve göğsümde çok fazla sivilce çıktı bu normalmidir ki?

claire,beni görsen kendi sivilcelerini yok sayarsın canım,ne sırtı,göğsü,göbeğim,tüm omuzlarım,sırtım sivilceden görünmüyor.kız bebeklerde çok olur diyen de var.cildin yatkınsa hamilelikte çıkıyor bence.gören bu ne diyor,cildiyeciye git diyen falan,takmıyorum valla,sağlıklı olalım da kızlarla ben,doğumdan sonra geçecek nasılsa zemuszemus

hymary hoşgeldın ya.................kacma öle.......................ınş dayanırsın azcık da.............dıkkart et..................ıyı bak kızlarına.................

selam dırımımm canım yok burdaki yaşam hastanesine gittim,nst ve idrar tahlilimi orda yaptırdım,
serdar beye yarın gidicez canımm
bu arada bu yavrular gittikçe şekillenip güzelleşiyrlar yaaw,eşimle baktık da yine,bak eşim diyor muhakkak eşinizle yavrularla bekliyoruz doğumdan sonra,gelelim gidelim birbirimize..

normal cnm hormonel herşeyy

büyük ihtimalle öyle canım ama gece uyanıp kendimi kaşıtıyorum o kadar yani.
bu arada senin bebişler çooook tatlılar yaa hergün topiğe girip onların yeni resmi varmı diye bakıyorum. rabbim sana ve babasına bağışlsın onları.

biz geldik kızlarr zemuszemus herkese merhabalar ve hayırlı cumalar

hymarrycim hoşgeldinn negüsel seni aramızda görmek... kaydirigubbakcemile5

kızlar çok kötü bi geceydi benim içinn karnımın acısından ve rahimime olan batmalardan uyuyamadım karnım zamn zamn taş gibi oldu ölücem sandım valla acıdan.. sahura bile kalkamadım... eğer böle devam ederse dr umu arıycam nie böle bişi yaşadım bilmiorum.. :sinifsinif:

hymary hoşgeldın ya.................kacma öle.......................ınş dayanırsın azcık da.............dıkkart et..................ıyı bak kızlarına.................

hoşbulduk canıııımm,
işte annemlerin evi hareketli çok,her an bişey için kalkıyorum,kızkardeşlerle bi sohpete giriyoz,eşim de cumadan geldi,onun yanında yazıyorum bir yandan,ondan ara ara yazıyorum
ya da yazdıklarım uzun oluyor,zaman alıyor vs..
nst den geldik,maşallah bir sancı durumu yok hamdolsuun,idrarda enfeksiyon vare sadece,kızlar iyiler teyzesi,hadi senden de bakliyoz bi kız furyasıopuyorumnanaktan
sen nasılsın canımmm

benımde ılacları kullanırken olmustu..hamıle oldugumu ogrendıkten sonra gecmıstı..doktor bana antıhıstamınık vermstı...3 gun sonra hıc sıvılcem kalmamıstı...doktorunuza bır sorun ıstersenız...benımlede mıllet dalga gecıyo 5 aylık mı dıye....kayın valıdem de hemen laf sokuyo ben 5 aylık hamıleydım kımse anlamıyordu dıyo..sen cok sısdım dıyo....kadını oldurucektım...pıs kadın..

kızlar çok kötü bi geceydi benim içinn karnımın acısından ve rahimime olan batmalardan uyuyamadım karnım zamn zamn taş gibi oldu ölücem sandım valla acıdan.. sahura bile kalkamadım... eğer böle devam ederse dr umu arıycam nie böle bişi yaşadım bilmiorum.. :sinifsinif:
egeli geçmiş olsun canım. geçen gece aynen benimde öytle oldu . hiç uyumadımç ne sağa yatabildim ne sola yatabildim. anlamadım gitti. bugün akşam doktora gidicez. sormayı düşünüyorum canım. unutmazsam sorarım ve yarın yazarım cevabını canım. sanırım bebişler büyüdükçe bu şikayetler artacak gibi..mafoldumben

hymarry bakterile yine türemiş yaa.serumda geçici bi önlem desene:gitme:

topik hızla akıyor maşallah,bazı mesajları kaçırıyorum,geri dönüp okuyorum,
valla wavycim bu enfeksiyondan hiç kurtulamadım,seruma bir tedavi antibiotiği eklemişlerdi evet,çıkarken bakılan son tahilllerde de bişey çıkmamıştı,bu 10 günde nerden kaptım yine uyuz oldum yaaaa,
hadi sonucun iyi gelir inşallah canımm,

egeliii alıntı yapamadım canım yine kusura bakma,
dünkü mesajını geç görüm canım,sana cevap yazdığımda 11.30 u geçiyordu,ama telefonun kapalıydı sanırım,çok geçmiş olsun,ilerleyen dönemlerde gece uykudan uyandıran kasılmalar bile normal aslında fakat yine de bunun türü ve türevi çok çneli,bir de bir zaman sonra hangi ağrının yada hangi kasılmanın ne demek olduğunu tanıyor insan,yine de doktoruna görün içn rahat olsun canım,hem sana azaltıcı bir ilaç tedavisi önerir belkii..

benımde ılacları kullanırken olmustu..hamıle oldugumu ogrendıkten sonra gecmıstı..doktor bana antıhıstamınık vermstı...3 gun sonra hıc sıvılcem kalmamıstı...doktorunuza bır sorun ıstersenız...benımlede mıllet dalga gecıyo 5 aylık mı dıye....kayın valıdem de hemen laf sokuyo ben 5 aylık hamıleydım kımse anlamıyordu dıyo..sen cok sısdım dıyo....kadını oldurucektım...pıs kadın..

abowww kaynanaya öle denir mi kız?Anne o anne.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Canınımı sıktı at kuşum camdan aşağı ..ayıp ama...:dance:

büyük ihtimalle öyle canım ama gece uyanıp kendimi kaşıtıyorum o kadar yani.
bu arada senin bebişler çooook tatlılar yaa hergün topiğe girip onların yeni resmi varmı diye bakıyorum. rabbim sana ve babasına bağışlsın onları.

cnm sağol allah razı olsunn yeni resimler varrrr koyarımmm cnm

cnm taslaşma varsa kasılma oluyordurrr dikkat et takip et bidaha olursa doktorunu ara muhakkak

hoşbulduk canıııımm,
işte annemlerin evi hareketli çok,her an bişey için kalkıyorum,kızkardeşlerle bi sohpete giriyoz,eşim de cumadan geldi,onun yanında yazıyorum bir yandan,ondan ara ara yazıyorum
ya da yazdıklarım uzun oluyor,zaman alıyor vs..
nst den geldik,maşallah bir sancı durumu yok hamdolsuun,idrarda enfeksiyon vare sadece,kızlar iyiler teyzesi,hadi senden de bakliyoz bi kız furyasıopuyorumnanaktan
sen nasılsın canımmm

tatlım serdar beyemi gittinizzz

kaynanayı ne yapmalı kaynar kazana atmalıı

alaina, boşver,bana da dün ilaç yazdırmaya gittiğim sağlık ocağında doktor ve eczacı doğum yakın mı dedi :sinifsinif: ''yok dedim daha 6 aylığız,allah korusun 2,5 ayım var en az''.ben yarım dünya oldum valla,normal 2 tane bebek var bizde,takmayacaz söylenenleri

X