Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ben buuuuuuuudayım..............bu hatunlar uyuyoooooooooooooooooo..................hepsının bebılşlerı tembel........................dırımkızıda yok bu sabah ..................cok yorulmuş bence o haklı

pamukseker cok sagol canım ınşşşşşşşşşş tam duyunca hoş olcak................senın haftalarda nasıl olcam ben bakalım ...........ınş once sız doğurun sırayla arkanızdayım.....................

arkadaşlar hayırlı cumalar.ya ben tam olarak bebeklerimin hareketlerini hissetmiyorum acaba bi sorun mu vardır?doktor randevuımda 8 eylülde.tekrar doktorada gitmek istemiyorum daha geçen cuma gitmiştimde.normalmidir sizce.

korma bu haftalarda olabiliyorrrrr benimde öleydii birazda göbüşş yağlı olduğundan
daha geç hissettimmm

kızım yermi kalıyorr çocuklara maç yapsın hem onlar kızz annesiiiiiiiiiiii yapmazlar maççç

ben buuuuuuuudayım..............bu hatunlar uyuyoooooooooooooooooo..................hepsının bebılşlerı tembel........................dırımkızıda yok bu sabah ..................cok yorulmuş bence o haklı

yok yawww ayaktayız ali asker uyandırdı bağra bağra beni mama istiyooo çocuk haklııı

onları videoyaya çekiyom ben konuşmayınca atraksiyon yapmıyolar sesimde çıksın istemedim neysemmm yaptık bide öle sadeeee yüklemeye çalışıyorummm

kız geldın mı.......................olsun ya kızlarımı sporcu yapcem ......................................ya annesı le uyandırırlar vıyak vıyak................olsun herseye deger .................benım oğlumun bugun dogum gunu benım koca bebegım de 15........ıne gırıyooooooo bugun...............aksam kucagıma aldım sevdım valla...............sonra dedıkı ya ben bu kızları kıskanırım ya................yok öle dedım senın yuzunden doğurucam zaten sen bakcan onları.......................senınkılerın de doğum gunu harıka olacak.............ınlş tum anneler seneye ıkız üçüzlerımızı kutlıcaz bıu gunlerı ınş unuturuz ..............

canım iyi olduğunuza sevindim merak etmiştik evet artık iyice ağırlaştık eski günleri arar olduk hafiflik bakımından ama şükürki tehlikeleri atlatıyoruz yavaş yavaş.....benimde bel ağrılarım ve sırt ağrılarım arttı artık oturduğum yerde bile ağrıyor önden geriyorlar öne doğru çekiliyor belim karnım bu şişlikler için magnezyum iççmiyormusun ? bilmiyorum ama ben 5, aydan bu yana kullandığım için şişlik kalmadı çok faydasını gördüm

[/URL][/CENTER][/IMG]

bu oğluşunaaa cnm yawww ben sana kızım vs. diyorum ama senin koca çocuğun var aplaa demem lazımmmmhehehehehkaydirigubbakcemile3

inş. çok güsel olur cnm benimkilere ben iki doğumgünü planlıyorumm

biri kendi yaşıtları ile olacak parti evi gibi bi yerde ....hava güsel olursa benim terasımda tabii...........aksamada büyüklere heheheheh

bugün diğer sayfandan bi arkadaşımında çocuğunun doğumgünü

hadi ben kaçtım sağlıkocağına gidiyoruzzzz 20 günlük ek gıdada ne kadar kilo aldık bakalımmm

canım çokkkkkkkkkkkkk sagol harıka bı pasta....................opt.............................

arkadaşlar hayırlı cumalar.ya ben tam olarak bebeklerimin hareketlerini hissetmiyorum acaba bi sorun mu vardır?doktor randevuımda 8 eylülde.tekrar doktorada gitmek istemiyorum daha geçen cuma gitmiştimde.normalmidir sizce.

Şekercım tasalanma benımkılerinde cok geç hissettım hareketlerini
27. haftamdayım bu hafta resmen horon teptıler ıcerde
her gecenzemuszemus gun daha bı hareketlenıyorlar

nilim canım benim biliyomusun şikayetlerim arttıkça ilk aklıma sizler geliyorsunuz pitosum sen ve diğer üçüz anneleri.. onlar napıyolarki diyorum.. sizin işiniz daha zor bizdn Allah ayrdımcınız olsun. magnezyum kullanmadım hiç ben canım dr de vermedi açıkçası elevitin içinde magnezyumda varmış belkide ondan gerekli görmemişlerdir.. dediğin gibi aslında bu normal süreç artık bundan sonra böyle yoklaması ağrılarla sızılarla doğuma adım adım yaklaştığımızın habercisi tabiki hayırlısıyla .. şişlikte bir anda oldu ama şimdi görsen ayağım davul gibi olmuş .. birde göbeğim artık sanki yere iniyor gibi geliyor aynaya baktığımda sanki aşağıya sarkmış gibi görüyorum psikolojikmidir anlamadım..

sana maşallah dedim bile tatlım meleklerinede

ayyy gidemedim ben giyinene kadar bebekler giyinene kadar benim cenem düşüpde tlf la konuşana kadar ...............öğle molası geldi

Hoşgeldin pamuk...a.s.Nerdesin canım sen,korkuttun beni..Ses soluk çıkmayınca meraklanıyoruz bir şey mi oldu diye?Allah'ın izniyle Bu topikteki herkes vaktinde doğuracak inş.:Saruboceq::Saruboceq:

Çok normal hiç merak etme.Bir kaç haftaya hatta güne kadar gör bak dövüş kulubüne üye olurlar..heeeyttt fight club:mymeka:

slm kızlar karnınız hangi ay büyümeye başlamıştı acaba benim daha küçücük bebişler henüz 3 cm ler mide bulantıları aynen devam ediyor sabahları 3 ay dolmadan riskler daha bitmiyormuş inş bizde o günlere ulaşırız

oooo 4 aylıkken vardı karnımki ben göbekli bir anne adayıydım

ama 5 aylıkken tam hamiş karnı vardı bendeeee

öle bi karnıdıkiii sonrasında zaten bacaklarım kapanmayacak şekilde büyüdüüü

evet riskler hiç bitmiyor

sağol pamukcuk sanada geçmiş olsunn..aman yat dinlen bak yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.kızlar biz bu işi başaracağızzz.pamuk canım bende hiç yürüyemedimm şimdide penguen gibi yürüyorum..
pensesim teşekkür ederim güzzel dileklerin için..canım kasılmalar daha önce bende oluyordu saatte bir yada daha uzun bir süre biz bebeğin poposunu falan kaldırıyor zannediyorduk.seviniyorduk:kedi:ben geçen hastaneye kaldırılışımda 3 dk falan kasıolmalar oluyor ve 60 ve üzeri bazen altı oluyor sancılr.aman dikkat et drunla paylaş.. sertleşme olduğunda dakika tut..allahım yaşatmasınn..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…