Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

vardı ama sanırım koptuk hatırlayamıyorum, benim alt komşumun kuzenii de ikiz hamile büyük ihtimalle onu da katarım bizim sürüye :)

tamam canım haberlşiriz cıkıyorum optum ıyı geceler
bırsommmmmmm optum tatlım seni ve paşaları

egelim kaswam wavyim çok teşekkürler inanın şuan yürüyemiyorumm herşeye hazırlıklıolun 30. haftadan sonra...allahım kimseyikorkutmasın

Güzelim benim seni çok merak ettik.Bol bol duamdaydın bebiş istiyoruz.Canım benim kıyamam sana...Geçmiş bitmiş olsun herşey.Bundan sonra inş. 1 ekimde doğuma gideceksin.Bende çok korkuyorum,teker teker 30. haftadan sonra başladı sıkıntılar..Bu arada pamuk şekerden haberi olan var mı?

bende hep evdeyim artık zaten ağırlaştımda yürümek bile zor gelioo bana yoruluorum..alışverişe gelincee kıyafetlerini sağolsun teyzesi halledioo opuyorumnanaktan diğer eşyaları beşik,oto koltuğu,küveti vs onlarıda internetten alioruz yani aldık.. böle iştee idare edioz..

çok iyi . doğuma kadar 8 kilo alsan bile çok değil.......maşallah. ben ilkinde çok almışştım. tam 30 kilo.......

Aynen bende öyleyim.Hep hafif yersem iyi.Akşam yemeklerinde ben çok kötü oluyorum wavyim.Patlayacağım sanıyorum,maşallah karnımda şişip 2 katına çıkıyor.2 saat sonra rahatlıyorum.

toplamda 5 kilo olduuu ama sonra nolur bilmiorummm [/B]

alkisalkisalkisalkisalkisalkis tebrik edrim seni.Senin böyle gider bence canım.Bu salı korkuyorum inan doktora gitmekten.Kızım daha kaç haftamız var.Her ay böle kdv li olursa ben naparım offfffff.Ben şişko olmasam derdim olmazdı ama :kedi::kedi::gitme::gitme:

slm güzeller...... kaçar kilo aldınız bakalım......

şimdilik 5 yani en son 5 tii olsa olsa 1 kilo daha almışımır ozamn 6 diyelim hemde 6.ay biterken.. kilo önemli değil kızlar yaa valla 30 kilo da alsam nasıl olsa vermeye çalışcam ha 10 kilo ha 30 kilo dimii bebişler sağlıkla doğsunda gerisi kolay.... opuyorumnanaktan

valla böle gidermi gitmezmi bakıcaz artık... kaç ayımız varkı kız şunun şurasında 2-2.5 ayımız kaldı kısmetse,,yani çoğu gitti azı kaldı allahın izniyle...

benim geçen hamileliğimden fazla 3 kilom kaldı. onu veremedim takıldı bana... ama 5 senede verebildim. ilk zamanlar çok uğraşmadım. aklım başıma geldiğinde ise geç kalmıtım. yağlar iyice kütle haline geldi tabi. o nedenle kilo vermeye başlamak için hiç vakit kaybetmeyin. hoş sizde çok kalacak gibi görünmüyor ama.....

bu arada kayracım seni takip ediyorum hep dularımdasın tatlım..allah yardımcın olsun... kaydirigubbakcemile5

bu arada kayracım seni takip ediyorum hep dularımdasın tatlım..allah yardımcın olsun... kaydirigubbakcemile5

ayyyyy.. allah razı olsun güzelim ya... dualarınız benim için ne kadar önemli bilemezsiniz... hamile olduğunuz için rabbimin nazarında hep ön sıralardasınız. nolur devam edin... bende ebediyeen duacınız olurum....

allah senden de razı olsun tatlım,,dua hepimiz için çok önemli... hakkında hayırlısı olsun inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…