Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kevser ve nevracığım teşşekkür ederimm..allahım bir daha yaşattmısaın ..son 33 gün..dualarım sizlerle..
canan canım nerelerdesinn.. çok yazmışsın..okudum...sanada çok teşekkürler..
bu arada hamileleik kemeri bende kullandım ama hiç faydası olmadı..ilk dr önermişti..sonradr değiştirdim. dr çıkar dedi.o seni sıkar..ve şuan evde belki doğumdan sonra korse niyetine kullanabilirim.

üleynnn geldimmmmmmmmmmmmmmm

semra leynnnn buldinmiiii purayıı biz hamişken yohtuu bu hatunlarrrrrrrrrrrr

kocama çok kıskınım kıslarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

adam oğlu ile uyumuşşşşşşş ,,bende o çağrıyo diye pc kapatıp kalktım meğer babammış bi gittim sızmış ............olmaz yaa biz gündüz cep tlf ile konuşuyoruzzzzzzzz sadece eve gelince sohbet vs. yok

wavy ve kaswa ikinize hoşbulduk. Umarım beraber mutlu doğumlar ve sağlıklı bebekleri görürürüz.

Egeli seni de taa hamileliğim başından beri hatırlıyorum. O zaman bana bir deffa güzel moral verdin ve hic bir zaman onu unutmadım. Benim için ondan dolayi çok özel kaldın. Hamileliğin hep güzel gecşin Inşallah. Tabii hepimizin de öyle.

helike, canım ben de sana hoşgeldin demiştim :çok üzgünüm: hatta dedim ki vazgeçemeyeceksin bak yaz sende bizde senin tecrübelerinden faydalanalım die naniknanik
ama sanırım ben şu alıntı olayını beceremedim..

selam kızlar bayadır buraya yazma şansım olmadı ... bende ikiz anne adayıyım .. 21 haftamdayım dün detaylı ultrasyona girdim şükür herşeyimizin normal olduğunu söylediler...sizlerinde bel şikayetleri bu haftalarda çok oldumu ... benim belim kopacak gibi oluyo belime bıcak saplanıyo sürekli yatma ihtiyacı hissediyorum...
birde yatarken sağa sola yada sırt üstü nasıl tavsiye ediliyo.. doktorum sola en çok dedi.. sağa az.. sırt üstü daha az dedi ama ben en çok sırt üstü rahat ediyorum...

canım sen de hoşgeldin.. hayırlı olsun bebişlerin, cinsiyetleri ne? biz aynı haftadayız sanırım evet, burada arkadaşlardan epey geride olan bi ben vardım.. sağolsunlar onların tecrübelerinden çok yararlandım.. iyiki varsın kk iyilki varsınız kızlar:asigim::1hug:

bebiş gelmene çoksevindim canım yat bencede benımde nstde 65 e vurmustu en yuksek ağrım ama çok çıkmamstı suan azaldı sukurler olsun ama nıdılata devam ediyorum.Yazdıklarını okuyunca inan gözlerim doldu canım yaa kendıne çok iyi bak Allah hepimize sağlıklı sıhatlı bebişlerimizi almayı nasip etsin.Kızlar biraz dikkat edelim bayramı atlatıp 36 yı bulalım kendinize ve bebişlerie iyi bakın.Bebiş buarada isimlerinin netleşmesine sevindim herkesın ismi güzel önmli olan bizlerin beğenmesi içimize sinmesi zaten bende umay ayça kzıma,oğlumada umut yıldırım koyuyorum..

buldum buldum delikafaduldendelikafadulden
valla ya bacım bız hamışken kalmıştık ıkı ıkız annesı

he bacım yaaaaaaaaaaaa bidaha doğurak bu topiği ele geçirekdelikafaduldenkaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:

oooo benim canlarım gelmiş, kızlaaar, napıosunuz??? bu arada bu akşamki serum-kan denememizde başarısızlıkla sonuçlandı, meğer vücdudum allerji oluşturmuş şişti kolum balon gibi, kızlar sinirlerim bozuldu ağladım ağladım rahatladım, bu gece annemlerde kalıom, attım kendimi annemin ve babamın şefkatli kollarına, tansiyonum hala düşük... nolcak benim bu halim ya, napalım bunda da bir hayır vardır dimi? belki tansiyonum nırmal olsa fellik fellik gezecem ve bebişlere bişiy olcak dimi? teselli ediom işte kendimi,,, çok sinirlerim bozuk:çok üzgünüm:

oooo benim canlarım gelmiş, kızlaaar, napıosunuz??? bu arada bu akşamki serum-kan denememizde başarısızlıkla sonuçlandı, meğer vücdudum allerji oluşturmuş şişti kolum balon gibi, kızlar sinirlerim bozuldu ağladım ağladım rahatladım, bu gece annemlerde kalıom, attım kendimi annemin ve babamın şefkatli kollarına, tansiyonum hala düşük... nolcak benim bu halim ya, napalım bunda da bir hayır vardır dimi? belki tansiyonum nırmal olsa fellik fellik gezecem ve bebişlere bişiy olcak dimi? teselli ediom işte kendimi,,, çok sinirlerim bozuk:çok üzgünüm:

anacığının emin kollarında ve eteğinde otur cnm benimmmmmmmmmmm

canımm salma hemen kendını ıkız annesı olmak cıfte mutluluk oldugu kadar cıfte zorlukda ama bebışlerını kucagına alınca hepsını unutucaksın benımde hamışlıgım cok kolay gcmedı ama bak dırımkızı neler cektı hamışlıgınde sımdı ıse hepsı gerıde kaldı
kevsercım ve dıger ıkız annelerı azcık sıkın dışınızı sonu mukmmel bır mutluluk

canımm salma hemen kendını ıkız annesı olmak cıfte mutluluk oldugu kadar cıfte zorlukda ama bebışlerını kucagına alınca hepsını unutucaksın benımde hamışlıgım cok kolay gcmedı ama bak dırımkızı neler cektı hamışlıgınde sımdı ıse hepsı gerıde kaldı
kevsercım ve dıger ıkız annelerı azcık sıkın dışınızı sonu mukmmel bır mutluluk

bak şimdi de mutluluktan doldu gözlerim senağlama

helike, canım ben de sana hoşgeldin demiştim :çok üzgünüm: hatta dedim ki vazgeçemeyeceksin bak yaz sende bizde senin tecrübelerinden faydalanalım die naniknanik
ama sanırım ben şu alıntı olayını beceremedim..

Kevser kusura bakma, mesajini görmemiştim. Hoşbulduk ve umarim yaşadiklarimi sizinle paylaşabilirim. Sizden en azindan çok öğrendiğim oldu :) :nazar:

evet kevserciğimmmm salma kendini ben neler çektim kan kustum hastane yollarında kaldım tam 32 gün sancılar çektim..........sezeryandan sonra bebeklerimin yanında değil yoğunbakımda açtım gözlerimi

ama o iki küçük surat varyaa işteeeeeeeeo surat o gülüş o dudak büküş yaşama sebebim

hayatımda hiççç böyle yüce sevgi yasamadım , böle içimde sevgi taşmadı

kıslar bu gece kociş bırakmadı... berabr dondurma yemeğe gittik şimdide film izliyoruz... eh arada onuda poh pohlamak lazım... hepinize iyi geceler canlar......

kıslar bu gece kociş bırakmadı... berabr dondurma yemeğe gittik şimdide film izliyoruz... eh arada onuda poh pohlamak lazım... hepinize iyi geceler canlar......

bırakmasın zaten benşmkide mıçımdan ayrılmazdı şimdi oğulları ilee

evet kevserciğimmmm salma kendini ben neler çektim kan kustum hastane yollarında kaldım tam 32 gün sancılar çektim..........sezeryandan sonra bebeklerimin yanında değil yoğunbakımda açtım gözlerimi

ama o iki küçük surat varyaa işteeeeeeeeo surat o gülüş o dudak büküş yaşama sebebim

hayatımda hiççç böyle yüce sevgi yasamadım , böle içimde sevgi taşmadı

ayyyy. kıyamam ben sana.. annelik bu olsa gerek dimi? Allah başka acılar vermesin kuzuşlarınla mutlu huzurlu yaşam sür inşallah... hep beraber sürelim inşallah...a.s

ahh o gözyaşları n hamışlıkde bıtıyor nede anne olunca
bu arada sız buluştunuzmu cınarda

yok canım buluşamadık daha, burçin çarşamba günleri istanbulda oluyor, perşembeden sonra görüşürüz demiştik ama bugün hiç girmedi buraya, çekirgemde yok, ben haber vericem zaten sana canım, ama sanırım haftaya kaldı, ben haftasonu yokum...

ay evet canım ya kocişlerimizin hakkını nasıl ödiycez dimi? bana serum takılıo benim kociş bembeyaz oluyo... hop ona da şeker veriolar hemen...:asigim:

X