Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

slm kızlar ben geldimmm..

Ben size yeni katılıyorum. Hamıleliğim başından beri sizin konuşmalarinizi takip ediyorum ama yazmayi cesaret edemedim. Sizden gerçekten çok şey öğrendim.

canım hoşgeldin aramıza, ama neden yazmıyosun biz de senin tecrübelerinden faydalanırız belki.. sen yaz yaz. bende başlarda senin gibiydim ama sonra kopamıycaksın, dimi kızlar...

ve bana gelince bugün huysuzum huysuzzzÇok üzgünüm çoook gece bebişler uyutmadı beni hafif kasılma gibi bişeyler oldu. karnımda taş gibi oldular. sağa yatsam olmadı sola yatsam olmadı. sabahı sabah ettik. başım kazan gibim:bbo: sabah erken kalktık 100 lük şeker yüklemesi için hastaneye gittik. bize sıra gelene kadar saat 9.30 oldu. sonra kan bölümüne gittik orda da yarım saat geçti. kan alan hemşire uff her yeriniz delik deşik olmuş dedi..sonra yükleme yapılcak yere geçtik. demezler mi çok geç bu saatte olmaz. 3 saat sürüyor saat 1 e kadar aç kalmanız doğru değil. önce bize gelseydiniz keşke demezmilaelaelaelaelaedevlet hastanesi protokollarını geçebiliyon sanki ona gelmek için. ay neyse yarın sabah 8.30 da burda olun dediler. bugün alınan kan boşa gitti ta bi. ahh ahh bide kansızsın diyolar.. yarın eşim iş için şehir dışına çıkacak. beni bırakırsın ben taksiyle döneri dedim. kadın yalnız kalmanız doğru değil yanınızda birni getirin dedi. ve benim yanımda gel dicek kimsem yok yanımdasenağlamasenağlamasenağlama
ay böyle işte ben yatıcam bugün depresyona girdim resmen. bütün gün uyumak istiyorum hiç bişey düşünmek istemiyom..:1closedeyes:
öpüyom hepiniziŞeniz

wavy cim ya keşke aynı şehirlerde olsak da beraber gidebilsek ama ben de düşük tansiyonla ancak ambulansla gider gelirdik :)

anladım canım teşekür ederim.. ogünlere bir gelebilsek. bay bir zor geçyor gebeliğim kanamam falan oldu bi kaç gündür vajinada bıçak saplanır gibi ağrılarım var inşallah bişiy olmaz meleklerime ALLAH hepimizin yavrularını bize bağışlasın

zuzumkuzum sen de hoşgeldin.. Allah yardımcımız olsun..

merhaba arkadaşlarım ben geldim tam 1 hafta hastanede yattım..bana geçmiş olsun dileklerini ileten tüm arkadaşlara soranlara çok teşekkür ederim...allahım şu mubarek günlerde kimseye yaşatmasın yaşadıklarımı

bebişim geçmiş olsun canım ya, olacak demek hep bunlar 30lu haftalarda, ben şimdiden çok tırsıyorum :kedi:

kızlar bu arada bol bol hurma yiyin, hem vitaminleri bebişlere yarıyor hem de rahimi yumuşatıyormuş..

toz buyuk sıkıntı toz deken halı tuyu bıle onemlı devamlı yerde olunca nefesler onemlı...............benım oğlum kısa dogru surunmuştu...........ve cok hasta oldu hep gogsu yerde ya usutuyo.................kısa senınkıler enmekler annesı...................

cnm kendi odalarında halı yok klim var ne yapacam annemde şimdi öle sürünüyor tabi devamı evde olacak ......................

inş.emeklemeden yürür yaa devamlı yer silsemde toz oluyo saç kılı düşüyorrr ne zor bee

hayırlısı canım ya. aslında erken yürümek iyi bişeymi o göreceli yaw. düşünsene şimdi istediğin yere bırakıyon. yürüdüklerinde peşlerinden dolancan hep. ve hangisinin dolancan. düşünsene sağül sollu farklı yönlere gittiğinidelikafadulden

bence iyi bişey 1 bez parasından kurtuluyorsun iki ayaklanacak emeklerse yerle temas kötüüü iştteee hijjen bakımından

facedekiler ekledim siziiiiiiiiiiiiiiiiiii kaydirigubbakcemile2

mendeee

aa dırımkızı harika... bende bu aralar arkadaşımın kızının yeni yürümesine şahit oldum çok heyecan verici.... bu arada bende 9 aylık yürümüşüm
evettt güzeelll bide sinir yapıyooo ölüyorumm ...alişden beklerdim ama ömer atakda aliş sanırım direk yürüyecek çok net basıyor yere dikiliyor ayaktaa

bende ekledim canım...ben pek resim ekleme taraftarı değildim ama ekleyeyim bari hepinizin var....:kedi:

ooooooooooo yedi ceddim varr hehehe

kıslar şimdi hymarry aradı onunla konuştuk. allaha şükür iyiymiş bi sıkıntısı yokmuş. herkesi çok özledim dedi. hepinize selamı var...
laf aramızda eşi bilgisayarı yaptırmak istemiyormuş. onunla daha çok ilgilensin diye.. yerimsenibenbende onu sitede rencide edicem dedim bak nasıl yaptırıyor bilgisayarı:jeyyar:

slm kızlar ben geldimmm..

wavy cim ya keşke aynı şehirlerde olsak da beraber gidebilsek ama ben de düşük tansiyonla ancak ambulansla gider gelirdik :).

enee bi tane sağlam yokki anam aramızda ben kime diyim benimle gel diyelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

yarın için birinimi tutsam acep 2-3 saatliğine hamile olmayan tansiyon sıkıntısı sırt ve bel ağrısı olmayan biri:roflol:

kıslar şimdi hymarry aradı onunla konuştuk. allaha şükür iyiymiş bi sıkıntısı yokmuş. herkesi çok özledim dedi. hepinize selamı var...
laf aramızda eşi bilgisayarı yaptırmak istemiyormuş. onunla daha çok ilgilensin diye.. yerimsenibenbende onu sitede rencide edicem dedim bak nasıl yaptırıyor bilgisayarı:jeyyar:

edelim hemide topluuuuuuuuuuuuuuuuu
bende konuştum cnm slm sölediiii didim görmediiniiizzz
yapma yawww... abartmıyım o zaman, ben günde 10-15 yiyom :1rolleyes:

evet abartmaaaaaaaa

hymarry ile konuştummmm...en büyük kk diyorr..kocasını psikolojik olarak kınamaya devamm..şuan telefonda hymarryyy bağırıyorr bende diyeee..

kınamak için arıyormuyuzzzz

bebişşş söle dırım gelir laptopu alır kardeşine yaptırır bırakırım hymaryy ee benim kardeşimmm pcc uzmanıı

neysem ben kaçar kızlar aliş acıkmışşşş kocişdende bi numara önde veletlerim

ay inanmıyorum yaaa. bahtsız bedevimiyim neyim. tüp bitti. yaa. yedek var ama ben onun nasıl kaldırıcam uff yaaaÇok üzgünüm çoook

cnm kendi odalarında halı yok klim var ne yapacam annemde şimdi öle sürünüyor tabi devamı evde olacak ......................

inş.emeklemeden yürür yaa devamlı yer silsemde toz oluyo saç kılı düşüyorrr ne zor bee

emeklemeden yurumesı nadırdır senınkı emeklemeye erken baslıcak bu dutumda kılımın ustune temız bı ortu yada carsaf ser ağzına kıl toz kacmasın elıyle toplar herseuyı......................zaten yurutec alırsan rahart olur ben oğluma almamıştım doktoru erkek cocuklarına tavsıye etnmemıştı...............pıpısını sıkıştırıyo dıye sakıncalı demıştı hep surundu benımkı emekledı aslında hem guzel hem zor......................

X