Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

dırım kızı canım ben anneme sordum.. evet normalmiş. benim erkek kardeşim 8 aylıkken yürümüş 4 aylıkken diş çıkarmış 1 yaşına gelmeden bezi çıkarmış..çok şanslısın

dırım kızı canım ben anneme sordum.. evet normalmiş. benim erkek kardeşim 8 aylıkken yürümüş 4 aylıkken diş çıkarmış 1 yaşına gelmeden bezi çıkarmış..çok şanslısın
ama diş yok belirti var salyalar oyuncaklar ağza giriyo hırçınlık
inş. cnm yaaaa
dırım kız oğluşun emeklemeyemı basladı kac aylıktı

cnm emekleme değil yere atıyorum onu dönmeyi keşfetti iki gün önce şimdi yerde yatınca dönüyor ve sürüklenerek ilerliyo bayaaa vücudu ileee yanii ayakları ile kendini ittiriyoo

bende 8 ylıkken yürümüşüm. ve bende yaşıma gelmeden bezi atmışım. zaten doğru dürüst beze yapmazmışım :kedi:

inş.çocuklar sana benze cnm yaaaa

hayırlısı canım ya. aslında erken yürümek iyi bişeymi o göreceli yaw. düşünsene şimdi istediğin yere bırakıyon. yürüdüklerinde peşlerinden dolancan hep. ve hangisinin dolancan. düşünsene sağül sollu farklı yönlere gittiğinidelikafadulden

oooooooooo masallah normal bu ...............ve cok guzel.............etrafında bısey bırakma ve toz olmasın......................halının ustuune mutlaka bı temız carsaf ser ..................sonra yavasca emeklıcek zaten..................

toz buyuk sıkıntı toz deken halı tuyu bıle onemlı devamlı yerde olunca nefesler onemlı...............benım oğlum kısa dogru surunmuştu...........ve cok hasta oldu hep gogsu yerde ya usutuyo.................kısa senınkıler enmekler annesı...................

aa dırımkızı harika... bende bu aralar arkadaşımın kızının yeni yürümesine şahit oldum çok heyecan verici.... bu arada bende 9 aylık yürümüşüm

X