Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hııııııııı kıs gördüm valla........ alıntı yapın yanındaki kutucukmu? ay bende klavyede aradım kırk saat :kedi:

Kız alıntı yap yazıyor ya..onun yanında işte.NQ nun yanındada hızlı yanıt yazıyor..bu sayfada..

kızlar ben gidiyomm 10 dak. facebook ta oyun oynayayım gelicem....

nasıl olsa NQ yu da öğrendim.... gam yemem artık...:umursamaz:

faceyeee eski günlerin resimlerini koydunnn kızlarr heygidi beni beniiii bebeklerden önceki dönmelerr

kızlar ben gidiyomm 10 dak. facebook ta oyun oynayayım gelicem....

nasıl olsa NQ yu da öğrendim.... gam yemem artık...:umursamaz:

bende öğrendim bende gidiom facebookumaa kaydirigubbakcemile3

kız canbebek eklesekya birbirimiziii kaydirigubbakcemile5

wavycim aynı adet ağrısı ara ara bendede olmaya başladı :uhm:

acaba bu aylarda normal mi bende bu akşam başladı..

Kıyamam ben sana canımın içi..Nefret ediyorum devlet hastanelerinin bu angaryalarından..Keşke aynı yakada olabilseydik vallahi ben seni götürürdüm,ben götüremedim yakınımda kim varsa götürtürdüm...Olan olmuş artık sıkma canını..Allah önünü açsın su gibi aksın işlerin inş.Bari hamilelere yapmayın uyuz şeyler..Halimiz mi var bizim..:eek:klava::mymeka:

geldiiimm. akşama eşim tatlı istemişti onu yaptım. o yüzden yeni yazabiliyom. inşallah gitmemişsindir gülüm ya..

ah canbım sorma ya valla zaten gece uyuyamadım bide aşağı in yukarı çık:mymeka:
keşke gülüm yakın olsaydık valla. bazen iki kelama hasret kaloyorum. allah razı olsun arkadaşlarım telle aramasa kafayı yerim heralde.. ama bugünlerde geçecek hamilelik psikolojisi bu kadar hassas yapıyor...

sen nasılsın yeğenlerim nasıl.. neler yapıyon canım benim..Şeniz

Dırım kızı Allah gücünü artırsın.Maşallah sana..Paşaları tosun paşa yaptın..Canım en iyisini yapmışsın mamalarını kendin hazırlamakla.Bende öyle yapacağım.En katkısız mamalarda bile katkı var,hiç biri evde yapılan gibi olamaz.Tebrik edrim seni atom karınca..:lepi:

sağol cnm bilgileirmi paylaşacağım bi topik açarızz cnm

WAVY, EGELı hafiften bendede var şu kasık ağrısı... hatta dedim ya sabah kramp girdi diye... belki bu haftalara özgü bişey olabilir nedersiniz?

EGELııı geçenlerde transfer zamanımı bir okudum şöylede... bana ne kadar destek olmuşsun sen... daha sonrada burada karşılaştık.... aa çok şaşırdım... sağol arkadaşım desteğin için...

DIRIMKIZI sen bu anne ziyaretlerini sıklaştır hem sende biraz dinlenmiş olursun canım ya...

eşim pek gelmek istemiyor annemlerin hep misafiri oluyor oda rahat edemiyor cnm yaa

tatlım faceme eklemek istiyorum seni... :kedi:

sen adını söle yada bana msj at bunu adımı silecem cnmm

Son düzenleme:
acaba bu aylarda normal mi bende bu akşam başladı..

geldiiimm. akşama eşim tatlı istemişti onu yaptım. o yüzden yeni yazabiliyom. inşallah gitmemişsindir gülüm ya..

ah canbım sorma ya valla zaten gece uyuyamadım bide aşağı in yukarı çık:mymeka:
keşke gülüm yakın olsaydık valla. bazen iki kelama hasret kaloyorum. allah razı olsun arkadaşlarım telle aramasa kafayı yerim heralde.. ama bugünlerde geçecek hamilelik psikolojisi bu kadar hassas yapıyor...

sen nasılsın yeğenlerim nasıl.. neler yapıyon canım benim..Şeniz
Afiyetle yiyincokacimcoook Nsılsın şimdi?Ben iyiyim alışkın olduğum bel ağrımın haricinde...Birde ben çok kilo almaya başladım wavy ya...İştahım da çok arttı.Salı günü anlayışlı doktorum gene anlayışlı olacak mı bakalım?Gelen giden çok oldu.Hep yaptık yedik.:kedi:Ay napacam ya...1 ayda 4 kilo almışım.Bugün boğazımı tutmaya karar verdim.Akşama gene ,iftarımız var.offfff nasıl durcam yemeden.:gitme:

bende bu sıralar zorla yiyorum inanın canım hiçbişi istemiooo eğer kontrole kadar böle devam ederse dr uma sorucam,,karnım curul curul ötüoo ama ağzıma hiçbişi almak istemiommm off yaaa zorla yiyom

X