Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

bencede havalar bozmadan olsa ıyı olur,soyle acık havada keyıf yaparız,,benım butun gunlerım bos,kevser rahatsız onun ayarlaması lazım durumuna gore...
tabıı canım koca gobıslılere orucun ayıbı olurmu,,,lmaz: opuyorumnanaktan

kız dırımkızı dıkkat et kayraya kız.................dort tane var onda oğullarını kapabılır bak...................:sm_cool:

herkese hayırlı bereketlı sahurlar..........................oruçlular dua etsın bıze..................

günaydın kıııızlar...... ya topikte azaldınızmı banamı öyle geliyo.... hymarry nerde...bebiş istiyoruz nerde egeli nerde........ hepside allaha emanet inşallah....

evet evet yapalım arkadaşlar bu büyük buluşmamızı, benim tansiyon hep böyle devam edecek, yapacak bişey yok, alış dio dr. çınar yabancı değil nasıl olsa en kötü ihtimal toplar sandalyeleri uzatırım bacakları geçer yerimseniben bugün bile olabilir ama isterseniz perşembe de olabilir..

Bebiş istiyoruz canım benim..Şu mübarek günlerde her duamda varsın.ınş. iyi haberini alalım rahatlayalım canım benim.

evet Allah bu mübarek günde dostlarının yüzü suyu hürmetine sağlık sıhhat versin bebiş istiyoruz a da tüm hamişlere de amin..

ayyy yaşasın 20 lerle başlıo artık benimde çizelgem.. inşallah 30ları da görürüz Allahım

kızlar selam bebış istıyoruz rahatsız mı oldu ya.................ınş bısey olmazda evıne gelır ınş...........................

hymary nerde.............................kızlar dokt gelduım ...........ıkısı kesın kız bırı de kız gıbı dedı üç kız galıba hayırlısı ınşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

sagol canım...................çok gecmış ols ama kasık ağrısı normal sanırım rahım ıyıce buyuyo....................

merhaba kızlarrr bugün geç geldim valla

sabah çocuklarla uğraştım iki sepet ütüm varı sonra halam aradı bi saat tl şimdi çocukları besliyorum

offf zmaan diye bişey bana ifade etmiyor yetmiyor yaaaa

el muallim cnm gözün aydın yaaa offfffffffffffff sizi gördükce çatlıyorum bende kız istiyorum yaaa

nbu gidişle seneye bidaha hamiş kalacammm yaaaaa

bebiş daha çıkmamışmı kızlar yaa kaç haftalıktııı offf inş.iyi olurrrrr rabbim onu ve bebeklerini korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…