Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

şiştt çaktırma moraller bozulmasın :) aynen ama soğuk suyla sanki tadı limonataya benziyo
tabii boş mideye ! :teselli:

ben daha hamile değilken yaptırmıştım bir kere o içirdikleri şeyden sonra istifra etmiştim daha şimdiden stres oldum valla..
hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah :Saruboceq:

ilerleyen aylarda çok zor olacak şimdi yapıvereyim ağda dedim ama şimdi bile zor yaptım valla..belim ağrıdı..ama yapmak zorundaydım..çarşamba güni istanbulda randevum var..doktorum erkek ve özel bölgemde hpv ye bağlı siğiller vardı tekrarladı malesef..onları yakması lazım..o yüzden de temiz olmam gerekiyordu..çarşamba günü büyük acılar bekliyor beni kızlar senağlama nolur bol bol dua edin.. :Saruboceq:

şimdiden geçmiş olsun canım,inş.anlamadan geçer.

ilerleyen aylarda çok zor olacak şimdi yapıvereyim ağda dedim ama şimdi bile zor yaptım valla..belim ağrıdı..ama yapmak zorundaydım..çarşamba güni istanbulda randevum var..doktorum erkek ve özel bölgemde hpv ye bağlı siğiller vardı tekrarladı malesef..onları yakması lazım..o yüzden de temiz olmam gerekiyordu..çarşamba günü büyük acılar bekliyor beni kızlar senağlama nolur bol bol dua edin.. :Saruboceq:

şimdiden geçmiş olsun canım,inş.anlamadan geçer.

amin canım inşallah..amma stresli başladı şu hamileliğim yaa..Allah'ım bebeklerimize de bizlere de yardımcı olsun inşallah.. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canım demişlerdi ki kokusuz boya kullanıyoruz.Göreceğiz bakalım.Özel bir şeyle mi temizlemem gerekiyor ben bilmiyorum canım?

bende bilmiyorum cnm belki aldığın yer söylemiştir diye sordum hani çamaşır suyuyla falan silmek bebeğe zararlı ya gerçi bol suyla silinince bişey olmaz ama bebeklerin gelmesinede bayağı var zaten....

kaswa canım hiçbir mobikyacının zamanında geldiğini görmedim canım . sakin ol..

kıslar bende içirdikleri şeyden çok korkuyordum. limonuda unutmuştrum. ama onlar kendileri sıkmış limonu soğuktu bide valla limonata gibi geldi bana:))
bıcırıklarda çok sevdi dans ettiler resmen..

Kız o kadar mı çirkin bir tadı var be?Ben çayıma bile 15 yıldır şeker koymam.İğrenirim içeceklerdeki şekerden böğğğğ....Limonu napayım yanımamı laıyım kız anlamadım onu ben Wavy züğürt tesellisi yapmayalım ama şeker meker yok kızım bizde.Bebeklerimiz haftalarından önde değil ki.hatta benim kızım 10 gr la kurtarmıstı sınırdan.Şeker olsaydı kiloları şimdilik en azından kilomuz önde olurdu.Kuzenme gittim doğum yaptı.Şeker hastası.Bebeği 37. haftada aldılar eğer bekleseymiş 5.5 kilo olurmuş.Yavrucuk 4.800 gr.Ama şimdi kuvözde.Anne çıktı hastaneden ama bebek daha 2 hafta kalır demiş doktoru.Nisa hastanesinde doğurdu.Hiçte memnun kalmamış.Yoğun bakım ünitesine götürdüler benide bebeği camdan göstremek için.O ünitede tam bir komedi..küçücük bir alan..Makinalar ona göre..Allah yardımcımız olsun biz nerede nasıl doğuracağız bakalım?

bende bilmiyorum cnm belki aldığın yer söylemiştir diye sordum hani çamaşır suyuyla falan silmek bebeğe zararlı ya gerçi bol suyla silinince bişey olmaz ama bebeklerin gelmesinede bayağı var zaten....

Demediler canım bir şey...Teyzesi inş. vaktinde gelirler inş..

Ya kızlar benim doktorum 21. haftada şeker yüklemesi yapacak çok mu erken acaba, yoksa ben bayağı bir kilolu hamiş kaldım onun için mi?

Kız o kadar mı çirkin bir tadı var be?Ben çayıma bile 15 yıldır şeker koymam.İğrenirim içeceklerdeki şekerden böğğğğ....Limonu napayım yanımamı laıyım kız anlamadım onu ben Wavy züğürt tesellisi yapmayalım ama şeker meker yok kızım bizde.Bebeklerimiz haftalarından önde değil ki.hatta benim kızım 10 gr la kurtarmıstı sınırdan.Şeker olsaydı kiloları şimdilik en azından kilomuz önde olurdu.Kuzenme gittim doğum yaptı.Şeker hastası.Bebeği 37. haftada aldılar eğer bekleseymiş 5.5 kilo olurmuş.Yavrucuk 4.800 gr.Ama şimdi kuvözde.Anne çıktı hastaneden ama bebek daha 2 hafta kalır demiş doktoru.Nisa hastanesinde doğurdu.Hiçte memnun kalmamış.Yoğun bakım ünitesine götürdüler benide bebeği camdan göstremek için.O ünitede tam bir komedi..küçücük bir alan..Makinalar ona göre..Allah yardımcımız olsun biz nerede nasıl doğuracağız bakalım?

oyy maşallah inşallah en kısa zamanda eve annesine döner yavrucak..
ya bilmiyomki eşimde aynı şeyi söyledi eğer şekr olsa bebişler kilolu olması gerekmiyormuydu diye. bi tanesi iki gün geriden geliyor bide.. bakalım hayırlısı . perşembe konuşacaz drla..

canım normalde benide çok korkutmuşlardı tadı çok kötü falan diye.. ama limon sıktılar içine limonata gibi oldu valla:icecream: ben yanımda her ihtimale karşı limon götürmüştüm. sıkmasalardı sıkacaktım.. devlet hastanesine gittiğim için yapmazlar diye düşünmüştüm. ama sıktılar sağolsunlar.. bana aç karnına gel demişlerdi o yüzden aç gittim belki o yüzden biraz da korktum sabah sabah şerbet iğghhhkafamçokkarıştı ama korkma kıs valla limonata gibiydi:kedi:
Mobilyacı geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...............

ay hadi gözün aydın:lepi:
Ya kızlar benim doktorum 21. haftada şeker yüklemesi yapacak çok mu erken acaba, yoksa ben bayağı bir kilolu hamiş kaldım onun için mi?

canım normalde 24. haftadan sonra diye biliyorum. ama doktorun 21 dediyse vardır bi bildiği.. aile geçmişinizde şeker hastalığı var mı belki o yüzden istemiş olabilir..

erken demişler cnm yaaa 24 haftada başlıyor en geç 28 haftada bitior bu iş

tadı öle kötü değil ben sürekli kusan biri olarak aksam 9 dan sabah 9 kdar aç kaldım ve 100 lük içtimm kusmadımmmm

bebiş istiyoruzda nazarlandı:nazar:
bı haller olmaya basladı bızlere,,,yatın bol bol kızlar,iş güç boşverin,2-3 tane can tasıyoruz kolaymı.........................
iyi haberlerini duyarız inşallah:Saruboceq:

bebiş istiyoruza üzüldüm valla.... kaç haftalıktı ya hatırlayamadım..... inşallah düzelirde evine döner....

valla bende bugün çok gezdim... hem korkuyoruz hemde hala gezmekten geri durmuyoruz ha....

kaswaaaaa bebeişlerin odasının resmini çeksene bizde görelim cicilerini.............

evet kuzum çok rahatsız eder.. şeker gözlerin karardığında falan ani müdahale için iyi kan şekerini yükseltmesi açısından ama tuzlu şeyler bol tuzlu ayran gibi mesela uzun vaeli ve daha kesin çözüm..sen yine beni değil doktorunu dinle tabii..sana gelip yicek içecek bişiler verecek biri yok mu tatlım?ben de bu hafta iyiyseniz çekirgelere de söleyelim tanışalım diyecektim..aman sen iyi ol da başka zaman artık kısmetse inşallah..

tanışırız yine hayatım, bulvardaki çınar benim karşımda hemen, emekler yine gelirim :dance:ayol :)

tanışırız yine hayatım, bulvardaki çınar benim karşımda hemen, emekler yine gelirim :dance:ayol :)

kızlar ne kacırdım bakalım,,su ıstanbullular bı gorusemedı sunlara nıspet olsun goruselım derımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
hatta fotolarımızı bıle cektırıp koyarızalkisalkisalkis

yuppiiiii... :dance: :dance:

kızlar ne kacırdım bakalım,,su ıstanbullular bı gorusemedı sunlara nıspet olsun goruselım derımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
hatta fotolarımızı bıle cektırıp koyarızalkisalkisalkis

canım havalar iyice bozmadan diyorum üçümüzün de uygun ve iyi olduğu bir günü denk getirelim de görüşelim..olmaz mıııı??
siz karar verip bana söleyin ben gelirim dükkana..
bi çarşamba olmaz çünkü istanbula kontrole gidiyorum..onun dışında hep olur..ayrıca ramazan olması da fark etmez sakın sıkılmayın sonuçta bizim özrümüz büyük :)))

X