Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

annem bugün bendeydi.....6 kilo barbunya ayıkladık.... turşu kurduk.... bamya poşetledik..... kışa hazırlık napıcaksın... bu kış bizde kalacak annişle babişkom.... eh bebişlerde teşrif edecekler allahın izniyle... anlayacağınız 8 yıldır sadece 2 kişi yaşadığımız evde, bu kış curcuna olacak..... ben kalabalık aileyi severim... o yüzden şimdiden çok heyecanlıyım kızlar valla..... :lepi:

Canım 8 yıldır 2 kişi lafın beni kopardı.Bizde öyleydik çünkü.Mutluluğumuz daim olsun inş.Hamarat bayanlar afiyetle yiyin yaptıklarınızı analı kuzu,kınalı kuzu ne güzel..

canım ya benim idrarım zaten açık su gibi.yanisarı yada kokulu olsa anlarım. ama bildiğin su yani. su olayına gel,nce 3 litre olmasada 2-2.5 litre içiyorumdur heralde.ama işte hamilelik bu ne olacağı belli olmuyor..

inşallah atlatırız canım benimopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ay sorma canım yaa valla hareket etmeye halim yok. normalde 2 saat içinde 3 çeşit yemek yapar salatamı yapar üzerine tatlı bile yapardım. şimdi iftara nerdeyse 3 saat kala başlıyom. o da otur kalk yapıyom yoksa karnım ağrıyor(

Ben geliyorum kimse olmuyor bekliyorum hala yok,Ben çıkıyorum geliyorsunuz:1no2:?
canım mesaj yazdktan sonra f5 yada refresh yapıyonmu. eğer sayfadan girip çıkmazsan yada bunları yapmazsan yeni mesajı göremiyon. acep sende de böyle mi oluyor.

ohh maşallah. allah ağız tadınızı arttırsın inşallahopuyorumnanaktan

damdan düşer gibi geliyorum inanın takribi 1 saattir ikiiside ağlıyor kafayı yemek üzereyim duyan diyecekki bu kadın çocuklara eziyet yapıyor....yokk ikiside ağlıyor ......bağra bağraaaaaaaa

aliş ağlarken,ömeri aldım banyoyo gittim duş aldık bu arada ali içerde yıktı ortalığı sonra ömeri giydridim yatağa attım dönencesini açtım alişi aldım banyoyo gittim anam ömer başladı ağlamaya yıkıyor ortalığı
geldim deli gibi ağlıyorr,aliş aç bağrıyp ,ömer uykusu var ağlıyo benim beynim zonkluyor neyse aliyi giydirdim,ömeri anakucağında salldım alişede mama yaptım yerken sızdı ikiside uyudu ama tilki uykusuu başım zonkluyor yaww

canım kimse yhokmu yanında senin ya? yalnız mı bakıyorsun bu canavarlara sen böyle??

dirim allah yardımcın olsun canım..

kıslar bisüredir pamukşekeri yok merak ettim.benim mi gözümden kaçtı yoksam yaw..

Canım 8 yıldır 2 kişi lafın beni kopardı.Bizde öyleydik çünkü.Mutluluğumuz daim olsun inş.Hamarat bayanlar afiyetle yiyin yaptıklarınızı analı kuzu,kınalı kuzu ne güzel..

ay evet yabirden çekirdek ailemiz 4 kişilik olacak, inşallah Rabbimin izniyle...hamdolsun

sağolun arkadaşlar......

dırımkızı bence kendine çok haksızlık ediyorsun... mükemmel bir anne ya da mükemmel bir ev kadını olman mümkün değil hayatım.... bence bu duruma bir çözüm bulun karı koca... zira bu bebişler birkaç aya kalmaz çok daha hareketlenecekler.... bence senin ruh durumun bozulmadan bir çözüm bul....

canım kimse yhokmu yanında senin ya? yalnız mı bakıyorsun bu canavarlara sen böyle??

cnm kimseler yok annem uzak kaynanam yakın ama varlığı yokluğu bir istememm

dirim allah yardımcın olsun canım..

kıslar bisüredir pamukşekeri yok merak ettim.benim mi gözümden kaçtı yoksam yaw..
sağol cnm

tatlım evet çok zor ama burada bebek bakıcısı en az 600 tlister
ev için 15 günde bir gelen biri var ama yeterli değil hergün ev dağılıyor çamaşır çıkıyor bulaşık ve yemek bunları biri yapmalı oda benim
yani ucu maddiyata dayalı çok fazla yüklü bişey yapam bebeklerin masrafı zaten 600 tl aylık

dırımkızı canımın içi çok çok haklısın... hayat şartları getiriyor bizi birazda buralara.... ama akşamları eşinle ev işlerini biraz paylaşabilirsiniz.... yapabildiği kadar ütü yapsın mesela.... ufak tefek ev işleri pekala yapabilirler.... o yavrucaklar için senin ruh sağlığın iyi olacakki onları iyi yetiştirebilesin....

evet cnm bide eşim zam görmedi ,ikramiye,bayram parası,ramazan erzağı vs. gibi hiçbişey almıyor vermiyor patronu yani kuru bir maaş ve yol parasıda kendi cebimizden çıkıyor.......o yüzden madden rahat bi dönemde değiliz cnm

hee kocama gelinceee çocuklar varkende yokkende herzaman yardımcı olmuştur zaten aksamları ben çocuklara hiç bakmıyorum cnm hep o bakıyor biberonlarını temizliyor
mamalarını yapıp yediriyor yani herşeylerini sofrayı ben kurarım o kaldırır makinaya bulaşıkları atar....h.sonuda yemek yapar çamaşır asar bebeklere bakar alışverişi yapar

yani beni rahatlatacak şeyleri yapıyor ....ama gün içinde çok enerjikler
beynin yorulunca otomati olarak vücudunda yoruluyor...

şuan yeni girdi içeri üzerini değiştirdi eşim alişi aldı mutfağa gitti salata yapmaya ....bende sakin sakin kk dayım kaçacam şimdi sofrayı kuracam iftar saati

Selam kızlaaaar,,biz geldiikk:lepi:

arayan soran olmuş,geçmişi çok fazla okuyamadan her an çıkmak zorunda kalabilirim diye yazayım dedim önce..
kızlar pc m çöktü sanırsamsenağlama
bu yüzden evimde oturup dinlendiğim en güzel zamanda pc den mahrum kaldım böhüüüüüsenağlama
onun dışında doğum falan yok
pitosum canım rüyanda görmüşsün birbirimize yakınız kendine de yorabilirsin rüyanı,ben bir hamile arkadaşımı falanca şekilde rüyaömda görmüştüm,aradım kız dedim seni böyle böyle gördüm,iki gün sonra aynısı geldi başıma,inşallah hayır rüyadır canım,ben de seni merak ediyorum,üçüz halinle binlerce maşallahlıksın arkadaşımm
amazon diye bir arakadaş özelden mesaj atmış,doğururssan bu numaraya haber ver topiğe yazıcam diye,gül gül öldüm allasen yaaakaydirigubbakcemile3
giremesem bile muhakkak haberiniz olur kızlar böyle bir durumdan ilginize tekrar tekrar teşekkür ederimm..
mualliimim gözüme çarptı canııııım 3 kız benim başından beri içime doğuyordu biliyormusun,ama kendini müneccim sanan onu bildim bunu bildim diyen kocakarılasr gibi olmak istemem ama vallaha da benim aklıma gelmiştikaydirigubbakcemile3,canım eğer kesinleşirse bir yakışıklı oğlan üstüne 3 prenses harika vallaaa,Allah gönlüne göre verdi inşlallhhopuyorumnanaktan
kaswacım odanız hayırlı uğurlu olsun canım,birde kıyafetleri yerleştirince can gelicek odanaopuyorumnanaktan,resimlerini cicilere koydunmu takip edemedim ama görmeyi çok isteriz canımm
dırımımm canım kuzuumm yine kuzuların resimlerini değiştirmişsin,Alinin pozu ne öylee,bizim kızlar da doğarsa bana da öğretirmiisn o resimlerden koymayııııŞeniz
ha kızlar bugün bebiş istiyoruz la konuştum,bugüne kadar serum almış 4 şişe sancıları durmuş,şimdi ağızdan tedavi ile yaklaşık 3 gün daha burda kalırım sanırım diyor,sesi iyi geliyordu,
aman herkes iyi olsuuunn,erkenden doğurmak yok noolurr:1no2:
ya daha okuytamadıklarım var,annemlerdeyim yine de kız kardeşlerimin bilgisayarından yazıyorum,tekrar kusura bakmayın,biz iyiyiz,sancılarımız yok inşallahh,siz de iyi olun canlarım,
hepinizi çok seviyorum,okuduklarımla okuyamadıklarımla hepinize tek tek cevap vermek isterdim fakat yapamıyorum,
şimdi çıkmak zorundayımm,
her arkadaşım teeek tek yanacıklarından koklaya koklyaa öpüyor,hepinizi Allaha emanet ediyorumm..

anaaaaaaamm iş yapan kocalarınızı kocaman kocaman öpün başınıza koyun vallaaŞeniz,
benim eşim bir damla bişey yapmaz sağolsuuuunn:1no2:,
şu mübarek günlerde Allah varlıklarının eksikliğini yaşatmasın yine deee,na yapayım onsuz olmuyorr:sm_confused:

hymry gördüm ama olay yok sadce bol bol muahbbet ettik ve kaç kez wc ye kalktım döndüm yine muahbbete devam en iyi hatırladığım eşinin ilesi seni üzmüş sanki aman ikimizdende uzak olsun bu durum daha doğurmuycaz dimi canım benim bu aralar hiç halim yok zaten doğurmaya :)

hymarry cnm gelmişsin cnm bende seni arayacaktım bugün ev tlf isteyecektim

ama afacanlardan bi türlü nasip olmadı

iyi olmana çok sevinidim cnm ....perşembe kontorlun var sanırım ....iyi haberlerini bekliyorum pc en yakın zamanda yaptır cnm yaa hemen yamacında gold var orada servis vs.vardır sanırım eşin bi götürsee
sensiz olmuyorr

sevındım bebişin iyii olmasına ağrı şikayetylemıgtti hastaneye kızlar canbebek kolay gelsn buarada bamya bizde yapmıştık annemle )) desene kalabalık kış olcak bende 2 aydr annemdeym dgumdan snra neyaparz bakıcam duruma )

canım mesaj yazdktan sonra f5 yada refresh yapıyonmu. eğer sayfadan girip çıkmazsan yada bunları yapmazsan yeni mesajı göremiyon. acep sende de böyle mi oluyor

Yapıyorum kuşum yapıyorum,kaç aydır burda yazışıyom wavy'im benim.lülülülülülü

Hymarry kaybolma kuşum buradan ya yaptır pc ni..Sen iyi ol yavruşlar iyi olsun.opuyorumnanaktan
Teşekkür ederim canım iyi dileklerin için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…