Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

alainaa öncelikle hoşgeldin aramızaaa,,göbüşüne gelincee benimde öleydiii kocamn bi göbüşüm vardı hemde en başından beri bunda telaşlancak bişi yok,,mide bulantısına gelincee malum piyango sana da vurmuşş,,ben hala şurup kullaniom midemm bulanio arada ama artık çıkarmiorum...

egelii canım bebeişler büyüdükçe badkı yapıyolar benimde oluyor. ama yürüyünce falan aşağı iniyolar heralde rahatlıyorum. bence sende doktorunla kısa yürüyüşler konusunda pazarlık yap..
bana saçma gelen o kadar ytolu arabayla gelmene izin veren doktor dışarı çıkmana izin vermiyor. o zaman muayene içinde o kadar yol sakıncalı olmalı. bence bunu koz olarak kullankaydirigubbakcemile5

egelii canım bebeişler büyüdükçe badkı yapıyolar benimde oluyor. ama yürüyünce falan aşağı iniyolar heralde rahatlıyorum. bence sende doktorunla kısa yürüyüşler konusunda pazarlık yap..
bana saçma gelen o kadar ytolu arabayla gelmene izin veren doktor dışarı çıkmana izin vermiyor. o zaman muayene içinde o kadar yol sakıncalı olmalı. bence bunu koz olarak kullankaydirigubbakcemile5

doğru sölüosun canımdaa ama artık geçtii çünkü izmir sayfası kapandııı artık ordaki dr uma gitmiycemmm,,sadece burdakiyle devam edicemm şimdi işim burdakini ikna etmekk... :umursamaz:

hahahaah akıllıca,kız wavy sen var yaaaaa kötükedihüso

böle devam ederse zaten ben kendimi pamuklara sardırıcam evdeee,,hani bunuda yapayım da tam olsun artık.. kaydirigubbakcemile3 ( ay sinirden gülüom vallaa )

merhaba kızlar....ben daha 2 aylık hamıleyım gobegım kocaman sızdede boyle olmusmuydu...

hosgeldınnn,,,,tedavı ıle hamıle kaldıysan sıskınlıgın vardır gecer,,,
bol su ıçmenı tavsıye ederım,,.
mide bulantım ıcın metpamid kullandım ama etkısını gormedım...
senı korkutmak ıstemem ama yolun basındasın...16. haftaya kadar sürdü benim,kabus gibiydi...
sana cooook kolay gelsın... tavsiyem yataktan kalkmadan tuzlu cubuk kraker falan ye...
katı seyler daha ıyı gelır...
sözde bebege zarar vermıyor haplar ama etkısını gormuyorsan kullanmamanı tavsiye ederim...

Hepinizin kandili müberek olsun,Bu gece eline beratını alanlardan olalım inş.Dualarımızda unutmayalım birbirimizi...

çekirgelerrr slm tatlımmm hoşgeldiinnn opuyorumnanaktan bak seninle aynı haftadayız hatta aramızda 3 gün var vee bursalısındaa bana çok yakınsınn bende bandırmadayım.. bu önümüzdeki haftalarda sanırım bursaya gelicem fetal eko için..

hymarry canım medikalin fiyatlarını vereyimde gözlerin açılsın azıcık..
zorunlu sezeryan ssk 2750
ikinci bebek farkı 300 tl.
suit oda farkı ..450tl
ya işte böyle.. uçmuş bunlar uçmuşşşşş

wavycim uçsunlar yani,benim doğum avar 1.5 ay daha,o zamana uzaya öıkarlar bunlar,
ama başka bir hastaneyle görüştüm şimdi,gayette memnun herkes,
ama ben başından beri serdar beyde ısrarcı olduğum için,,
şimdi gidip bir doktora muayene olucam,bakalım,beğenirsem de medikal beni kaçırmış olur,kusura bakmasınlar

çekirgelerrr slm tatlımmm hoşgeldiinnn opuyorumnanaktan bak seninle aynı haftadayız hatta aramızda 3 gün var vee bursalısındaa bana çok yakınsınn bende bandırmadayım.. bu önümüzdeki haftalarda sanırım bursaya gelicem fetal eko için..

slm seker,,,evet cok yakınız,,nerde yaptıracaksın belli oldumu,,,
benım cmt.doktorda randevum o zaman belli olacak...
sen yıne haber verirsin...

wavycim uçsunlar yani,benim doğum avar 1.5 ay daha,o zamana uzaya öıkarlar bunlar,
ama başka bir hastaneyle görüştüm şimdi,gayette memnun herkes,
ama ben başından beri serdar beyde ısrarcı olduğum için,,
şimdi gidip bir doktora muayene olucam,bakalım,beğenirsem de medikal beni kaçırmış olur,kusura bakmasınlar

devlet mi özel mi görüştüğün hastane canım. bu aada serdar bey size fiyat vermişti ve anahtar teslim d3emişti sanırım.kaydirigubbakcemile3 bu fiyatların yanında süper o fiyatlar. belki kendi indirimi falan vardır.

Egeli güzelim nerdesin iyimisin,tatlım benim?dün doktora gittik teyzesi çok şükür iyiyiz,tatlım seninkiler kaç gramdı?

bıde bana mıde bulantısı ıcın doktor zofran verdı...cok mıdem bulanıyo ıcıyorum ama korkuyorum da bebıslerıme bısey olurmu dıye...

canım zofreni gönül rahatlığı ile kullanabilirsin... eşim kanser tedavisi görürken kemoterapiden sonra zofren verirdik... onlar bile çok rahat kullanabiliyor düşün... kafana takma yani.....

hosgeldınnn,,,,tedavı ıle hamıle kaldıysan sıskınlıgın vardır gecer,,,
bol su ıçmenı tavsıye ederım,,.
mide bulantım ıcın metpamid kullandım ama etkısını gormedım...
senı korkutmak ıstemem ama yolun basındasın...16. haftaya kadar sürdü benim,kabus gibiydi...
sana cooook kolay gelsın... tavsiyem yataktan kalkmadan tuzlu cubuk kraker falan ye...
katı seyler daha ıyı gelır...
sözde bebege zarar vermıyor haplar ama etkısını gormuyorsan kullanmamanı tavsiye ederim...

etkı edıyor ılac....ama kemotoropıdekı mıde bulantısını gıdermek ıcınmıs...evet tedavı ıle hamıle kaldım...

slm seker,,,evet cok yakınız,,nerde yaptıracaksın belli oldumu,,,
benım cmt.doktorda randevum o zaman belli olacak...
sen yıne haber verirsin...

yok canım daha dr umla pazartesi görüşücezz o bakalım nereyi tavsiye eddicek,,haber veririm ben sana ok kaydirigubbakcemile5

bu arada önceleri bursaya hep gezmeye gelirdikkk alışverişe falan ama geçen sene tıp fakültesinde laparoskopi ameliyatı olmuştum çikota kistlerimdennn... bana artık hep o günlerimi hatırlatiooo... :1no2: neyse öle aklıma geldii sölimm dedimmm

X