Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

oooooooooo zummın buralara gelmışsın ıkızmı doğdu içine ...........hayırlı olut ınşşşşşşşşşş kan testını beklıyorum heyecanla..............

kızlar ıkız anneler..............sız serkaj yaptırdınız mı..................

:1no2: ne soğanmı!!!! canancım sen şimdi soğanlı böreğini ye, birkaç hafta sonra o soğan kokusu sana çok kötü gelecek..... ıııyyyy ben mahvolmuştum.. evde maskelerle dolaştım hep....:sinifsinif: :sinifsinif:

zümmin çok tebrik ederim bizlerde o çizgiyi görebilmek için ne kadar bekledik sevincini anlayabiliyorum çok güzle bi duygu allah tamamına erdiersin

hadi ya demek soğan ağır geliyo neyse şimdiden yiyim o zaman :teytey:

cok sagolun arkadaslar...Allah sizlerde yardim etsin.......hayirlisiyla 9 ayi gecirmenizi nasip etsin

zümmin allah dualarını kabul etsin inşallahda sende bizim yanımıza gel... :Saruboceq:ay aklıma geldi birden, bana ait olmayan bu sayfaları arda sırada ziyaret eder, için için ağlardım.... senağlama allahım tüm isteyenlere nasip etsin inşallah....

Canım biz bir otele gidicez,herhangi bir kültür turu gibi değil yani,daha önceden de gittik ama bu yaz gidemedik işte,bu yüzden direk otelle 7 gece 8 gün rezerve yaptırdık,bu ama sonradan gözümüz de korktu açıkçası.İnşallah dediğin gibi olurr,çok rahatladımm inan,çok sağol canımmopuyorumnanaktan,
neler götürmek gerektiğini tekrar gözden geçirir,o günleri görmek nasip olursa burdan yine konuşuruzz inşallah..

olmuyoo geldim tatlımmm

kızlar nasılsınız bakalım bugün yine çok sıcak yaaa off durulmuyoooo

ewet egeli cok sıcak durulmuyor .............insa nı bayıltıyor valla........................

off hemdeee nasıllll bayılmadan bi atlatsak şu sıcakları ii olucak vallaa kaydirigubbakcemile3

kızlar ya nediycemmm sizlere ben bebek odası şimdiden yapmiyorum şu bebeklerin yatıca yeri naptınız bakim ben oyun parkı düşünüom ama fikirlerinizi alayım zemuszemus

olmuyo................genelde cogul gebelıkte srkajı tavsıye edıyolar.................dort hafta daha kazandırıyomuş..................üçüz annerı yaoptırmış............ıkzlere soruyoom bıde

inş.cnm cnm valla bebeklerin bana göre ilk 3 ayları daha yorucu biz şuan daha rahatız çünki en önemli unsur gece uykuları var sonra benimkiler dışarıda uyuyolar ...inş.seninkilerde uyur .....sadece eğer mama ile beslenirseniz ek gıdanız olacak onu orada nasıl ayarlarsan artık.....o günler hele bi gelsin konuşuruz cnm benim

arkadaşlar acil yardımmmm...... benim ara ara aşağıya ağrı giriyordu... bugün dahada arttı... sizdede oluyormu bu ağrı?

dr um da tatilde.... hay allah bu aralar çok yoruldum ondan olabilirmi acaba... birde şu antibiyotikleri kullandım diye mantar olmuşum o yapabilirmiki..... oofffffff....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…