Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

arkadaşlar acil yardımmmm...... benim ara ara aşağıya ağrı giriyordu... bugün dahada arttı... sizdede oluyormu bu ağrı?

Cnm o ağrılardan bendede oluyor bazen popodan bazen vajinadan giriyor bıçak saplanır gibi yada daha hafif oluyo,bende korkuyorum o durumda dra sordum normal dedi...

dr um da tatilde.... hay allah bu aralar çok yoruldum ondan olabilirmi acaba... birde şu antibiyotikleri kullandım diye mantar olmuşum o yapabilirmiki..... oofffffff....

canım tam rahimdemi oluyor bu ağrılar böle kasılma gibimi

eğer öleyse bende hamişken oluyordu ...korkma

ve doktorum herzaman leke ve aşırı ıslaklık olmadıkca korkma derdi

artı kasılma ama senin kasılma için erken cnm bu dönem rahimin büyüme dönemi cnm göbüş deliğimize kadar geliyor rahim cmm

nevra_t hıh aynı senin dedğin gibi... bugünde yoğun olunca endişelendim açıkçası.... aslında şimdi internetten baktım bu hafta kasıkların alt bölgelerinde ağrı olabilir diyor.. içim rahatladı biraz

dırımkızı sağolasın canım ya... yani bir problem yok... normaldir bendede değilmi... tam dediğin gibi rahimde bıçak batması yada kasılma gibi ara ara oluyor... birde internette diyorki bu kasılmalar düzenli değilse korkmayın diyor

Canım biz bir otele gidicez,herhangi bir kültür turu gibi değil yani,daha önceden de gittik ama bu yaz gidemedik işte,bu yüzden direk otelle 7 gece 8 gün rezerve yaptırdık,bu ama sonradan gözümüz de korktu açıkçası.İnşallah dediğin gibi olurr,çok rahatladımm inan,çok sağol canımmopuyorumnanaktan,
neler götürmek gerektiğini tekrar gözden geçirir,o günleri görmek nasip olursa burdan yine konuşuruzz inşallah..

Hiç korkma hymarry.Sanırım tahmin ettiğim otelele gideceksin.C harfiyle başlayan değil mi?(Ben bu yaz hariç) her yıl annemi,ablamı ,yeğenlerimi alır giderim.Küçük yeğenimde oldu geçen yıl.Allah nasip etsin bende gideceğim yaza gene.Ama mutlaka pusetin olsun.Birde geçen yıl odalardan su ısıtıcılarını almışlardı.Restauranta inip sıcak su almak zorunda kalmıştık.Giderken sor onu?Yoksa ısıtıcı mama için hazırlamak zor oluyor.

Orada ki en iyi bayan doktoru Nevra topaloğlu'dur benimde eski doktorumdur.ailecek görüşürüz ama çok kaprislidir.

O DOKTORUN ÇOK KAPRİSLİ OLDUĞUNU SÖYLÜYO HERKES HASTALARINA AİLEVİ SORUNLARINI FELAN ANLATIYOMUŞ SANIRIM

KIZLAR YA BENİ İŞTEN ÇIKARIYOLARRR:çok üzgünüm: ÇOK KEYİFSİZİM

O DOKTORUN ÇOK KAPRİSLİ OLDUĞUNU SÖYLÜYO HERKES HASTALARINA AİLEVİ SORUNLARINI FELAN ANLATIYOMUŞ SANIRIM

KIZLAR YA BENİ İŞTEN ÇIKARIYOLARRR:çok üzgünüm: ÇOK KEYİFSİZİM

İşte diyorum ya bi anı bir anına uymaz onun.Sorunlu şımarık bir tip.
Canım üzüldüm işin için.Her şeyde vardır bir hayır.İnş. daha iyi olanaklar çıkar senin için.:Saruboceq:

Canım sen 26 haftalıksın,ben 28.Benim 36+4 te başağı geçiyoruz,sen kaç hafta üzerinden başak olarak hesapladın ki,en son tarihte başağı tutması için senin yaklaşık 34-35 haftalık doğurmuş olman lazım,başak için bu haftalarda mı doğurcan yoksa,biraz daha tut da terazi olsun baarikaydirigubbakcemile3
ben de kova burcuyum,bizim rahatlığımız başak çocuklar biraz ters yaaawwkaydirigubbakcemile2

Hmmm e tabi canım sıkıntın ve kanaman olmuşsa dikkat etmen gerekir ama her yürüyüş ve hareket erken doğumu getirir mi,kafama takıldı,yani öyleyse ben de kırıyım kıçımı oturıyım dimi:mymeka:kaydirigubbakcemile3
ben ctesi doktora gidicem,sorayım bakayım kendimle ilgili bu durumuCADIARZU
canım ya ne bileyim bende sizler başaksanız benimkide başaktır dedim o nedenle yazdım terazi olmasını çok isterim benim yükselen teraziii

kızlar merhaba hasta olan arkadaşlara geçmişolsun diyorum.. canan canım işin için üzüldümm özel işşşşşşşşşşşşşşş ne olacak.. yanlış yazmıyorsam sen hamileyken çıkarırsan aile mahkemesine falan başvurabiliyorsun bence araştır.belki işine yarar
kızlar ben bugün drye gideceğim demiştim.test sonuçlarım çok iyi çıktı.4 ağustos yani 28. haftada ciğğer gel. iğneler yapılacak.. doğum allah kısmet ederse 12 ekimm...çok heyecanlıyımmmmmmmmmm

kızlar ben bugün drye gideceğim demiştim.test sonuçlarım çok iyi çıktı.4 ağustos yani 28. haftada ciğğer gel. iğneler yapılacak.. doğum allah kısmet ederse 12 ekimm...çok heyecanlıyımmmmmmmmmm[/QUOTE]

ah canımmmmmmmmmmmŞeniz çok duygulandım kız doğum tarihini verince..inş. sağlıkla o günlere gelirsiniz demek 28. haftada vuruyorlar iğneyi..

kızlarrr ben geldimm kimsecikler yokmuuu

bugün bi soru sordum kimse cevap vermedi zatennn aşkolsun :sinifsinif:

kızlarrr ben geldimm kimsecikler yokmuuu

bugün bi soru sordum kimse cevap vermedi zatennn aşkolsun :sinifsinif:

Canım hoşgeldiin,
benim gündüz işlerim vardı,takılamadım pek,geçmişi de okuyamadım,kusura bakma:kedi:,
neyse durum şimdi konuşalım mı canımm

hoşgeldinn tatlımmm nihayettt oh beee zemuszemus

sorum şuu ben bebk odası yapmadım erken olduğunu düşünüorum bebeklerin yatıca yere karar veremiyorum beşikmi almalıyım yoksa oyun parkımııı sen ne yaptın

slm kızlar bende yenı geldım.egeli canım benım yerım yok oda için .ben allah izin verirse il 6 ay tek oyun parkı alacam..........daha sonra ıkı tane olacak

Hiç korkma hymarry.Sanırım tahmin ettiğim otelele gideceksin.C harfiyle başlayan değil mi?(Ben bu yaz hariç) her yıl annemi,ablamı ,yeğenlerimi alır giderim.Küçük yeğenimde oldu geçen yıl.Allah nasip etsin bende gideceğim yaza gene.Ama mutlaka pusetin olsun.Birde geçen yıl odalardan su ısıtıcılarını almışlardı.Restauranta inip sıcak su almak zorunda kalmıştık.Giderken sor onu?Yoksa ısıtıcı mama için hazırlamak zor oluyor.

Evet evet canım,orası,seviyoruz orayı yaa,yani iki kez gittik eşimle,baharda çok sıcak olmuyor,çok güzel oluyor,şimdi de kızlarımızla gideriz diyorduk ama etraf çok ürküttü beni açıkçasıfisfisfis
puset dediğin oto koltuğu demi,onsuz olmaz canııımm,arabayla gidicez kısmetse,o şart,bebek arabalarını doğum eylül sonuna denk geldiği için kullanamazlar,yer kalabalığı olmasın diye doğduktan sonraki bahara alıp onu da alıcaz yanımıza,
ama şu sıcak su olaylarına falan ihtiyacımız olmadığı için dikkat etmemiştim fakat portatif bir ketılımız var,o işimizi görür sanırım.
İnşallah güzel olur yaa,korktum çünküü..

slm kızlar bende yenı geldım.egeli canım benım yerım yok oda için .ben allah izin verirse il 6 ay tek oyun parkı alacam..........daha sonra ıkı tane olacak

bende senin gibi düşünüom ama yinede kararsızım oyun parkı çok amaçlı yaa... ne bilimmm..

X