Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım hoş geldin. serdar beye sordum alerjik bünyem nedeni ile olabileceğini söyledi. tuzlu su çekiyom bütün gün burnuma. ama inan oksijensizlikten artık başım kazan gibi geziyom:gitme:

bezlere gelince neden hep farklı markalar alıyorsunç bebişleri bi markaya alıştırmak daha doğru olmazmı. mesela ben prima hiç almayı düşünmüyorum fiyat olarak çok yüksek ve primaya poposu alışan veletlerin hepsine diğerleri alerji yapıyor. o yüzden hep aynı markayı kullanmak daha mantıklı değilmi. naçizane fikrim tabe:kedi::kedi:

gecelikleri kaça aldın öt bakemkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

Canım güzel sözlerin moral oldu,çok teşekkür ederim,yüzümde çillerim var aslında ama resimde parlamışım,arkadaşın makinesi profesyonel bir makine,ondan ay parçası gibi çıkışımkaydirigubbakcemile3,ama diyorum ya,bence içimizdeki meleklerin güzelliği yanii,biz bir vesileyiz sadece..
Prima için öyle diyorsun demekbenneyaptımki,almış bulunduk bir kere,inşallah sorun olmaz,çünkü tam 90 lık valla,atsan atılmazisatsan satılmaz o kadar bez:bbo:
inan bu prima promosyondaki jumbo paketlerden daha fazla sayıda ve daha uygundu,bazen o indirimler de yanıştıcı olabiliyor açıkçası,hatta konuştuk eşimle.
Bir de promosyonlarda hiç 0-1-2 numaralar bulunmuyor,promosyon ürünleri genelde 3 numaradan başlıyor,biz de onları almak için erken dedik..
Islak mendil ben de kullanmayı düşünmüyorum inşallah,sadece uni babaynin pamuklu su bazlı bir yenidoğan paketini aldım,hastana için,onun dışında nereye kadar giderse pamuk ve ılık su için gayret edicem ben de inşallah..

hymarry cim bezaı bebekelrin cildi hassas oluyor ve hemencecik pişik oluyor insanın içi gidiyor öyle zorki.. yiğeniminki öyle olmuştu hala gözlerimin önünde sanki prima dandı gibi geliyor.. çünkü önce yenidoğanını aldık öyle oldu sonra dedim belki yeni bebeiş olduğu içindir bişde uyu oynayı deneyelim diye yine aynı şey başımıza gelmişti.. inşallah kişisel bi durumdur bizimkilere olmaz .. birde nivea pişik kremi harika bişey sen almışsın gördüm çabucak iyileştiriyor süper ötesi

tuzlu su mu çekiyorsun:1shok:,ay ilk defa duydum,demek normal dedi,sabır o zaman annesi ne yapıcazbenneyaptımki
ay ne bileyim ne bulursam uyguna alıyorum marka bir molfix oldu yenidoğan için,bir de prima aldım,artık bu ikisinden başka bez almıycaz zaten,duruma göre bakarız,herhangi biri alerji yaparsa sağlıklı olanla devam ederiz ne yapalım,aldık bir kere,ama haklısın tabi.Kız primanın fiyatını uygun bulduk yaa,bak 90 tanesi 20 liraydı,molfix daha pahalıya gelmişti yani.
Gecelik,sabahlık bir alışveriş merkesinde aradık,daginin outlet mağazasına gittik,orda bir takım beğenmiştik,olmadı anam bana,bedeni de yoktu,o takım 57 liraydı bak düşün,gecelik sabahlık.
Biz tam ümit kestik derken 60 liraya bulduk,krem,çok şık,çok güzel,bir de sabahlıksız kırmızı bir gecelik görmüştüm o da 37 liraydı,onu almadık şimdilik,ama tekti,hemen gidip alıcam valla yarın falan..
NBB nin emzirme sütyenlerinin tanesini de 10 liraya aldık,hiç 25-30 lira verme başka yerdelmaz:..

Ayyy inşallah pişik yapmaz,biz de iyidir diye aldık valla Primayı yazıkfisfisfisbazı şeyler denemeyle tecrübe edilicek işte,Niveanın ürünlerini aldım ben,Sebamedi tavsiye etmişlerdi oysa ki,ama miss gibi kokuyor pamuğumm bi görsennopuyorumnanaktan

hymarry kızzz senle biz sanki sözleşip gidiyoruzzz.bende carrefourdaydımm tabii haramidere bende canbebenin bir seti var 5 tane ıslak mendil 10 tane bez şampuan ve alt açma bezi var içinde 17.90 bende çok önceden prima almıştım 3 paket yeni doğan .molfix in o bezindende alacağım
bu arada benim bir arkadaşım 3 ay önce doğum yaptı. onlarda çocuk doğmadan bez almışlar prima..ama çocuk doğunca allerji yapmış şimdi ellerinde 10 paket varmış. eğer benimkilerin poposu allerji olmazsa ben alacağım ..

kaydirigubbakcemile3,sorma,ben gelince yazdıklarını okuyunca yuh dedim yine mi dip dibeydik acabaakaydirigubbakcemile3
Ay Prima için öyle diyorsunuz demekkk:gitme:
Yenidoğan olarak Molfix aldık,2 paket,
Bir de 90 lık Prima aldık 2 numara işte,daha da almam,çok değil mi yaa 10 paket falan,yazık,bitmeyebilir de,bir paketi dahi alerji de yapabilir,kalanlar ne olcak sonra demi,
Ay ben kıyıp veremem de o kadar bez alsam o akadar parayakaydirigubbakcemile3
Ama biri de verse hayır demem yani:roflol:

slm kızlar...21 haftalık hamileyim.bu aylar nasıl geçecek bi fikri olan var mı? bittim yaa uyutmuyolar. oturamıyom.. sırt ağrısından ayak şişliğinden ölecem. benim annişkom saolsun bebek eşyalarını o alıyo. bu ay beşiklere falan baktım. onları alıcam.bez konusunda aynı şeyi bende düşünmüştüm erken almayı yani. ama bunu doğumdan sonraya bırakmanın mantıklı olacağına karar verdim. inanın ki bunları düşünemiyom ağrılarımdan...

tuzlu su genzi açıyor canım hani eczanelerde de okyanus suyu diye satarlar. bal gibi tuzlu sudur o da:))

ayy ne diyon yaa ben yine ucuz bişeyi kaçırmışım desaene kıs ben geceliği 35 tl ye bulmuştum hemde markaydı yine. 65 tl den inmişti ama gecelik için bana erken diye vazgeçtik sonuçta kaç bedene kadar çıkacağım henüz belli değil.. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3.

hymarry canım ben onlara huggies alacağım onlar bana onları verecekler şimdiden verelim dediler bedava birşey almadan ben kabul etmedim. dedim benimkilerde allerji olmazsa ben sizn kullandığınızdan alırım siz< bana onları verirsiniz. her ne kadar istemeselerde olmaz deilmii

Selam canım,hoşgeldin aramızaa,hayırlı sağlık bir hamilelike ve bebekler diliyorum,ikizmisin sen de,seni de ekleyelim aramıza,topiğin ilk sayfasında belli bilgiler istiyoruz,yazarsan ekleyelim sen de,cinsiyetler belli mi..
Sıcaktan şişlik oluyor,
uyumak,oturmak kalkmak gittikçe daha da zorlaşıyor,sırt ağrısı biraz ayakta dursan bel ağrısı bitiriyor,yani bazen ağlayacak gibi oluyorum,
ama tek bir hareketlerine değer hepsiiiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
valla işte bezleri birer numune denemelik ben almış bulundum,deniycez,ben yapmam da,millet stok bile yapıyor baksana,ama tabi hekesin fikri ve uygulaması farklı.
Sağlık olsun önemli olan o..

Yani bu takım gecelik sabahlık ikili bir takımmıydı,öyleyse eğer sen yi,ne kaçırmışsınnaniknanik,
Kızım Kayserilik mi var senin kanındakaydirigubbakcemile3,aç bi sor bari bana valla,bi daha bu bahanelerle çıkma karşımalmaz:kaydirigubbakcemile3
Gecelik 35 liraya görmüştüm ama sabahlıklı bir takıma yedek olarak alıcaktım onu,sabahlıklı bu takımı alınca onu almaya dönmedik artıkihalim kalmaıştı?

kızlar benim eşim 2 adet almış.biri pembe biri turkuaz pembe olan sabahlıklı ve önden emzirme yerleri varr. turkuaz olan pijama oda aynı emzirme yeri var ve karın kısmı ayarlanabiliyor ne kadara aldığını bilmiyorum.

Canım ben kiloluyum pijamalarla hiç aram yok yanibenneyaptımki,bu yüzden pijama almadım.Bir sabahlık gecelik takım aldım,diğerini de sabahlıksız,biraz daha kalın ve uzun kollu olan kırmızı bir gecelik gördüm,onu da alıcam,tamam artık..

ayarlanabilen pijamalar var benimki gebe pantolonu gibi ayarlanıyor..bende gecelik giyemiyorum bacaklarım sürtünce birbirine huzursuz oluyorum

hymarry şekeer geceliklerin fotosunu koycan mı:kedi:yerimseniben

hee kırmızıyı almadım zaten ama öbür takımı çekip koyıyım canım,dur,buraya mı koyayım,cicişler topiğine mikaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…