Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Arkadaşlar sayımız gelen gidenle,arada selam verenle çok fazla,ama listemiz kısa kaldıı..
Lıstemize ismini ekletmeyen ikiz annelerimiz,topiğimizin birinci sayfasında yer alan ilk mesaja göre istenen bilgileri yazın,herkesi listeye ekleyeyim..

gunaydınnnnnnnnn cıcı anneler................
esteryacım nasılsın gıttınmı doktora.................bazen bulantısı olmayanlar oluyoo ya...............benımde sekızıncı haftamda baslamıştı.................

canım benım midem hiç bulanmadı hamdolsun bu zamana kadar çok sorunsuz geldım inşallah senınde öyle olur canım

ikiz hamile olupta midesi hic ama hic bulanmayan oldumu kızlar

Benim midem hiç bulanmadı cnm ama acayip bel ve baş ağrılarım olmuştu senin haftalarında.....

HYMARRY benim diğer bebeğin cinsiyeti kesin olmamakla birlikte erkek diye değiştirirsen sevinirim bunu da 2 defa yazdım görmedin herhaldekaydirigubbakcemile2

hymarry canım benım bebeklerın muhtemel dogum tarıhı 3 aralık 1.deneme konya eurofertıl 2 erkek inşallah hayırlısından s.a.t 26 şubat benım bebeklerın dogum tarıhı 40.haftaya göre hesaplandı

Son düzenleme:
nevra nasıl canım senın bebekler tekmelıyo mu artık ikisinide tekemeledıgını nasıl anlıyon ben anlayamıyorum da bu arada senınde benım gibi ikiside erkekmıs aynı ilerliyoruz senle bebeklerde aynı galıba

günaydın kızlar esteryacım dün odktor ne oldu merak ettik seni görebildinmi kalp atışlarını. bu arada benim bi kez bile olsun midem bulanmadı bu haftama kadar bazılarında son aylarda oluyomuş bulantılar yani mide bulantısı yok diye hamileliğinden şüphe etme

Cnm evet aynı ilerliyoruz tekmelemeye yavaş yavaşta olsa başladılar ama ayırt edemiyorum bende...Bir bebeğim kendini saklıyor pek göstermiyor dr erkek olabilir dedi ama kesin değil cnm...Senin hamilelik nasıl geçiyor,benim kasık ağrılarım oluyor birde bebeğin biri üstte biri kasıklarımda ve aşağıda olanın plesantası rahim ağzına çok yakınmış,biraz endişeliyim o yüzden pek fazla hareket etmemeye çalışıyorum gerçi drum yürüyüş yap bile dedi ama tedbiri elden bırakmıyım diyorum....

günaydın kızlarr,
pensesim,nevracım değiştiriyorum şimdi inşallahh
esteryacım benim de hhhiiiiiçç midem bulanmamıştı,ama hiç yani Allaha şükür.
O baz alıncak birşey değil yani..

Biz iki kızımıza Hale-Şule koyucaz bir değişiklik olmazsa tayzeleriiopuyorumnanaktan

çok guzel ıkı ısım.............ınş rabbım cumlesıne guzel hayırlı omur versın...............

günaydın kızlar....

hymarry topiğin baş sayfasına bilgiler yazıldığını bilmiyordum canım....
canbebek... 14.03.2009.... mikroenjeksiyon..... 18.11.2009.... 2 erkek.... istanbul....
bilgilerim bunlar... eklersen sevinirim canım....

günaydınnn süper annelerrrrrrrrrrrrr zemuszemus

isim konusuna gelince kızlar kızın ismini ben,,erkeğin ismini eşim koyucak öle anlaştık ama çok zormuş bu isim işi yaaaa....

nevracım,muallimim çok teşekkür ederim,inşallah güzel hayırlı anılacak isimler olurlar,hepimizin yavruları için inşallahh
egelii isim işi zor gerçekten,biz de kararsız kaldık çok,birileri de bişeyler söyleyince,,
canbebek ekliyorum canım..

kızlar günaydınnn. bebişlerinizede günaydınnnnnnn.kızlar herkse iyidir umarım.. doğum abirgün daha yaklaşıyoruz.esterya canım benimde hiç midem bulanmadı.bazı saçmalıklar var işte mide bulanmazsa gebelik kötü sonuçlanırmış bebekler sağlıklı olmazmışş..bünyeden bünyeye görede değişirmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…