Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

inş egeli dedigin gibi gecer gider ......saglıkla kucaklarımıza alırız........rabbim hepimizin yüzünü güldürsün..............

hymarry dirim kızı bebiş istiyoruz nerelerdesiniz bakımm bugün herkes kendini alışverişemi verdi yok sa :)

el muallim bizim durumumuzda olupta meleklerini kucaklarını alan varmıdır?arkjaadsım ya benim icim cok yanıyor çok korkuyorum...........

meraba kızlarr walla akşam okadar uyku basıyoki sormayın akşama kadar işteyim zaten fırsat buldukça uzanıyorum ağzımın tadı hiç yok evimide çokkkkkkkk ösledimmmmm

kıslaaar öğlen uykusunu abartttık mı ne . len nerdesiniz kimse yok sayılır. hymarry yavrus iyisindir umarım..opuyorumnanaktan

geldimmm ben
ayyy fallahi fox tv de yemin diye bir dizi var onu izliyorum..bilg. yanımda ama benim bebeişler tekmeliyor kucağıma alamıyorum..kızlar bugün carrefo. gittik annemle canbebenin seti var 17.90 içinde 5 tane 72 li ıslak mendik. küçük şampuan 10 tane bez ama biraz büyük ve alt açma örtüsü tavsiye ederim. çünkü baktım 5 tane ıslak mendil 13 tl daha karlı geldi.. bu arada bebeişelere şampuan yağ sabun niveadan alacağım.. o çantalı olanlar ve ek olarak tek tek alacağım

ya ben öyle çok fazla uyumuyorum... hiç aşermedimde.... bazen hamile olduğumu bile unutuyorum.... bi tek karnım şiş.... buda gaz mı acaba? CADIARZU ay yinede allahıma şükürler olsun buralara kadar gelebildik....

benim oğlanlardan biri diğerine göre daha hareketli... hatta onu hissedebiliyorum.... ama pıt pıt tabii..... garibim öbürü daha yavaş o belki kızdır dedim ama oda erkek çıktı... valla evde çete kurucam galiba...

uykum geldi gece uyuyamadım kedilerin mıyavlamasından deli oldum ya sanki çocuk ağlaması gibi bağırıyolardı kayınvalideme sordum sen duydunmu diye nerdeeeeeeeee anam uyumuş duymadım dedi

bende geldimmmm ohhhhhh duşumu aldım meyvemi yedimm gayet iiimm bide uyuyabilsem daha ii olucak amaaa olmuoooooooooo (((

selamm biz geldiikk:lepi:
Canım zaten alerjik bir bünyem var demiştin,normal bence.Serdar Beye sordun mu hiç bunu,çünkü başlından beri var sende sanırım,mendilli fotondan aklımda kalmış dakaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan
Canım uyku bebekler için büyüme hormonu salgılatan bir durum,çok uyumak kötü değil canım hamileilktea.s
muallimim nasılsın canımm,ense kalınlığını nerde ölçtürücen,bak biz wavyciğimle bir doktora gittik,uzman,ve alternatif doktorlarının piyasasına göre daha uyguna bakmıştı bizim ikizlere yani.İstersen özelden yazarım..
off yaaa bak aklıma geldiii ya benimkiler tekmelemiooo (

ya annelerini çok düşünüolar yada çok tembellerrrrrrrr kaydirigubbakcemile3
O küçücük karında nereyi tekmelesin yavrularkaydirigubbakcemile3
hymarry dirim kızı bebiş istiyoruz nerelerdesiniz bakımm bugün herkes kendini alışverişemi verdi yok sa :)
geldim,alışverişe çıktık eşimleezemuszemus
kıslaaar öğlen uykusunu abartttık mı ne . len nerdesiniz kimse yok sayılır. hymarry yavrus iyisindir umarım..opuyorumnanaktan
iyiyim canımm,dışarıdaydık,lohusa geceliğimizi ve emzirme sütyenlerimi aldık,artık hastane çantasına başlarız yavaştan kısmetse..
Sen nasılsın canım,yoğunmusun bugün?

Çete miiidelikafadulden:roflol:,
Allah hayırlı evlat versin yaaa,dua yerine geçer vallaakaydirigubbakcemile3
uykum geldi gece uyuyamadım kedilerin mıyavlamasından deli oldum ya sanki çocuk ağlaması gibi bağırıyolardı kayınvalideme sordum sen duydunmu diye nerdeeeeeeeee anam uyumuş duymadım dedi

bende geldimmmm ohhhhhh duşumu aldım meyvemi yedimm gayet iiimm bide uyuyabilsem daha ii olucak amaaa olmuoooooooooo (((

Ay kızlar bende de uyku sorunu var,çok gergin oluyorum gecelerii:kedi:

napıcaz bu uyku işini tatlım yaaa gerçekten çok zor oluoyoooo mafoldumben

Ay yani o kadar zor ki zaten gecede 10 kere tuvalete kalkıyorum,bir de her kalkışımda yarım saat uyumak için dönüp duruyorum,yani ıhh mıhh dönemiyorum da yani,çok zor,bir de sıcak varsakafamçokkarıştı
Bi daha ki bebekleri kışa yapıcam zaten muhhahahahhh

hymaryy sen kac aylık hamılesın canım 85 kilosun ben daha 3 aylık hamişim 80 kiloyum tabe cıtırsın sen hem cıtır hem güzel yane teselli felan degil gercekler inanki yapabilsem ceker koyarım göbişi ama nerde bende o kabiliyet...................

Ha kızlar bu arada bugün careefour a gittik,
yani fiyatları araştırıyoruz ama bilmem uygun mu,
Molfix in 1 numara(2-5kg) yenidoğan 44 lük paketini 14 liraya aldık.(Önceden bir paket daha almıştık,bugün ikincisini aldık,hem de mis kokuluuopuyorumnanaktan)
Sonra bir de Primanın 2 numara (3-5kg) 90lık paketini 20 liraya aldık,koyduk kenara,
yani bize uygun geldi bilmem size nasıl geldi?

Ya işte canım ay olarak 7 ye girdik diyelim,28 hafta oluyor işte aşağı yukarı,kilolu hamile kaldım zaten.77 ile hamileydim 8 kilo aldım işte,belki 9 da olmuştur açıkçası,ama vericem inşallah..
Moral için sağol canımma.s.

Hymarry cim resmi o tarafta gördüm ama buraya yazıyım harikasın ne güzle yakışmış hamilelik yüzün pırıl pırıl duruyoo benim ccildimde lekeler oluştu malesef maşallah diyorum yüz bin ekre göbüşünede bebişinede çok çok şekersiniiiz

hımmm bebek bezlerine gelirsem prima nedense çok itici geliyor. yiğenime kullanmıştık hep pişik yapmıştı hele yeni doğanı berbattı.. şikayet vara bilenem yazmıştım ama cevap vermemişlerdi :lepi: en güzeli huggies canım ya cidden sızdırmayan en güzeli.. egrçi onu zmaanla kendimiz tecrübe edicez delikafadulden fiaytlar ama güzel .. bide arada alışveriş emrkezlerinde promosyon yapıyorlarya onalra rast gelmemiz şart jumbo paketlere 23 tl lik filan 3 lü ıslak havlu bağlıyorlar onlardan alırsak daha ekonomik oluruz gibi geliyor gerçi ıslak mendil kullanma taraftarı değilim ama bakalım başarabilicekmiyim zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…