Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

pensesim canım baktım baktım bulamadım senin bilgilerini yaa,darılma,giremediğim zamanlarda sayfalar arasında kalmışsa,gözümden de kaçmış olabilir,
tekrar yaz lütfen hemen ekleyeyim canım:kedi:..

Hymarrycim günaydın pensesi eklerken benim diğer cinsiyeti de erkek olarak yazabilirsin gerçi tam kesin değil ama...

isim telaşına girmişsiniz ohh ne güzel.. biz daha düşünemiyoruz çünküü cinsiyetlerini bilmiyoruzz süppprizz yapcaklar bize herhal :) eşim bana fırsat vermeyecek gibi geliyor belkide ondan üstüne basmıyorum benneyaptımki

herkese günaydın kızlar güzle günler diliyorum ben çok kötü bi rüya gördüm daha etkisinden çıkamadım cenabı hak sevdiklerimizi bize bağışlasın genç yaşta bize kötü tecrübeler büyük ayrılıklar yaşatmasın amin

kızlar günaydınnnnnnn....canancım içini ferah tut..yükselen hormon seviyemiz nedeniyle kötü kabuslar görüyoruz.bende senin haftalarında görüyordum drye sordum aynen bu cevabı verdi canım...
kızlar bu arada ben gezmeye gideceğim. biraz hava alayımm

kızlar bebişlerinizin cinsiyetleri ne? niye bu kadar geç sizinkiler belli oluyor anlamadım... benim dr bana 18 haftada kesin ikiside erkek dedi... acaba benimkindede yanılma payı varmıdır hala? belki birdahaki gidişimde birini kız der :lepi:

günaydın kızlarrrrrrr benimkilerin cinsiyeti 16+1 de belli olmuştuuu canbebek zemuszemus

kıslar ben çok hapşırıyorum özellikle sabahları arka arkaya en az 7 kez hapşırıyormdur.bwebişlere zararı olac<k diye çok korkuyorum( geceleri burnum tıkanıyor nefes almqkta aorlanıyorum nolcek benim bu halimn(

Herkese iyi öğlenler.
Yaa arkadaşlar birşey sorucam ben çok fazla uyuyorum sizde de böylemi sabah 11 e kadar uyuyorum ama akşam üzeri yine uyuma ihtiyacı duyuyorum. Acaba bende sorun mu var diye düşünmeden edemiyorum.

Benimde aynı oluyor zaten ben normalde çok fazla hapşuruyorum. Bebeklere bir zararı olmaz sanırım çünkü olsaydı transferden sonra olurdu.
Bir de gece burnum tıkanıyor hatta bu gece nefes alamadığım için uykumdan uyandım. Çok sinir bozucu bir durum, ağzımdan da nefes alamam ben boğazım hemen kuruyor ve öksürmeye başlıyorum.

canım çok sağol içimi rahatlattınopuyorumnanaktan
uykuya gelince ben 1 hafta öncesine kadar sabah ezanı ile uyanıyordum uyku problemim vardı oysaki ben uyumayı çok severim. neyse . 1 haftadır kafamı kaldıramıyorum sürekli uyumak istiyorum.. heralde hormonlarla ilgili sanırım..

gunaydın kızlar nasılsınız
muallim nasılsın
lekenleme devam ediyormu.....sende

olmuyo canım ıyıyım ama evet kahverengı lekelenmem devam edıyo..........doktor devam eder bı sure daha dedı...............ınş gecr bızde rahatlaruız kanamam olmnasında ınş..........sen nasılsın ......ense olçumlerı oldumu.............inş ben onbeşgun sonra gıttuğımde bakacak

cok sükür.............ama lekenme devam 22 oldu...kanamam olalı..else ölcümleri yapıldı iyiler ..şimdilik bi kız bi olan bakalım hayırlısı olsun canım...

tatlım hapşurmaların gayet normal bended sürekli devam edioo onu bırak hapşururken neremi tutcamı şaşırıyorum ağzımımı karnımımı altımıımı :roflol:

korkulcak bişi yok yani

tatlım ne sorunu yaa hamilelğin belirtilerinden biri bu ve çokda güsel bence çünkü bendede tam aksine uyuyamıyorum yaaaa :1no2: ne gece ne gündüzzz mafoldumben

tatlım hiç korkma o kahverengi lekelerden ben 4.aya kadar çekmiştim ve artık alışmıştımda o kahverengi lekeler kanamanın atıklarıymıış için rahat olsun yanii ben düne kadar çekiodum şimdi allaha şükür yok opuyorumnanaktan

ınş egelı ınş gecer............alışıcaz dımı kanamaolmasında .............nasıl bebışler tekme atıyomu................hıssedıyomusun.........ben azcık da beklıcem................

off yaaa bak aklıma geldiii ya benimkiler tekmelemiooo (

ya annelerini çok düşünüolar yada çok tembellerrrrrrrr kaydirigubbakcemile3

bence tembeller..........uyuyolar.................beklıcen .....................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…