Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canancım çarşamba gunu ayrıntılı ultrasona gircem zaten insallah kalp atıslarını hayırlısı iel gorecegiz canım

umudumsun geçmiş olsun canım...zaten dinleniyormuşsun aman daha da dikkat et kendinme ,Rabbim korusun bebeklerini sen kendine dikkat ette bişey olmaz Allah korur o melekleri inş.

hymarry hastamı oldu kızlar geçmişe bakadım çok geçmiş olsun yaa umarım kötü bişey yokturr

Hymarry çok geçmiş oslun canım inşallah bidaha akrşılaşmassın böyle bi sorunla ..

dirimkızı send ehoşgeldin canım tatilinin güzel geçmesi en güzel moral depolamışsınızdır miniklerle.. hem banada moral oldu demekki miniklerimiz annelerini çok üzmeyecekler hayırlısıyla inşallah..

umudumsun sanada geçmiş olsun bebekler sağlıkla gelsinlerde yatarsın inanki geçiyor vakit geçmez gibi gelsede..

esterya inşallah send eduyarsın çarşamba kalp atışlarını miniklerin..

muallimcim gözün aydın hep böyle güzel kıpır kıpır gider inşallah..

canancım sanada geçmiş olsun..

bebiş istiyoruz cicileriniz çok şekermiş güle güle giydir canım..

özet geçtim sanırım yine :kedi:

dirim hoişgeldin canım.hymarry malesef hastalanmıştı. ama şimdi daha iyi canım

kıslar dün kızlarıma bi kaç parça bişey aldık birazdan paylaşırım sizinle..

dirim hoişgeldin canım.hymarry malesef hastalanmıştı. ama şimdi daha iyi canım

kıslar dün kızlarıma bi kaç parça bişey aldık birazdan paylaşırım sizinle..

ne güzel güle güle giydir canım.. merakla bekliyorum bakmaya bayılıyorum

pamukşeker ınş canım ınş..................çok sagol............
hymary nasıl oldu acaba ınş ıyıdır.................kımse hasta olmasın................
kızlar sız serkaj oldunuzmu..................

pamuk şekeri sağol cnm ev ortamı oldukdan sonra tatil oluyor haamın yazlığında iyi geçti resimlerimiz var gebelikde aysonu kızlarında

hymarry cnm çok geçmiş olsunnn

kızlar ciciler için baslık açın koyun buradamuhabbetin içinde gider

ama orada herkese fikir olur wavy cnm aç başlığı ekle

selam kızlar ben geldimm

wavycim aç topiği ben de uygun zamanda foto çekip göndereyim

esteryacım inşallah bebeklerine kavuşacaksın canım,inanıyorum,

canancım hal hatır sormuşsun canım,teşekkür ederim,iyi oldum canım çok sağoll,sen nasılsın,bebişler nasııll

umudumsun canım bu haftalar bu kanamalar için normal mi bilmiyorum yani,düşük haftaları içinde değilsin,erken doğum için zaten çok erken,geçmiş olsun diyelim,dikkat etmek lazım demek ki..

dırımkızıı canım hoşgeldin,ben iyiyiim Cuma bayaa bi istifra,ishal durmu yaşadık,serum aldık bikaç saat şimdi iyiyiz hamdolsun,sağolasınn,bebişlere de afferin,tatil de güzel geçmiş maşallah,öpüyorum onları yaaaopuyorumnanaktan

wavy kıııızz,üzerinde fiyatını da bırakmışın nannndelikafadulden

ay çok güzel yaaaaa,neler var bunların içinde,ikişer takım mı aldın?Maşallah,sen turnayı gözünden vurucan son zamanda heeealkisalkisalkis
Hadi aç topiği de oraya gelelimm

sağol hymarry cim bende iyiym cumartesi doktorumuz vardı 2.5 cm olmuşlar gayet iyiler plesentaları %90 ayrı dedi doktorum muayneleride 3 haftada 1 e çıkarttı şimdilik herşey iyi :)

hymarry cnm çok çok geçmiş olsun dikkat et cnm sıcaklardan sanırımm

slm arkdslar bende 23haftalık ıkız bebeklerime hamileyim size bi sorum var 2 3gundur sol kasıgımda ara ara agrılar oluyor sızce normalmı böle sorun yasayan arkdslar varmı yardımcı olursanız sevınırım

hymarry cnm çok çok geçmiş olsun dikkat et cnm sıcaklardan sanırımm
Çok sağol canım,herhangi bir enfeksiyon bulunamadı alınan kültürlerde,fakat soğuk bir şey,bir ceyran yada belki klima dedik biz de işte,Allah beterinden saklasın,fakat sağlık çok önemlii
slm arkdslar bende 23haftalık ıkız bebeklerime hamileyim size bi sorum var 2 3gundur sol kasıgımda ara ara agrılar oluyor sızce normalmı böle sorun yasayan arkdslar varmı yardımcı olursanız sevınırım
Canım hayırlı olsun hamileliğin ve bebeklerin öncelikle,
canım biz bu kasılmları belli haftalarda yaşıyoruz,yaşadık,bebekler büyüdükçe kendilerine yer açmak adına yada kasları kuvvetlendikçe bu kasılmalar normaldir bence,endişeye gerek yokk..

sagolasın hymarry yardımcı oldugun ıcın tum herkese hayırlı sorunsuz bır gebelik dönemi dılıyorummm

wavy kıııızz,üzerinde fiyatını da bırakmışın nannndelikafadulden

hahhhh hahhh ahhahah delüü o fiyatı önemsemiyomki çünkü o fiyata almadımalkisalkisalkis

ay çok güzel yaaaaa,neler var bunların içinde,ikişer takım mı aldın?Maşallah,sen turnayı gözünden vurucan son zamanda heeealkisalkisalkis
Hadi aç topiği de oraya gelelimm

iki takım aldım canım. 3 tane body var.(kısa kollu yarım kollu bide yarım bacaklı) önlük var tulumu var şapkası var. 6 parça canım toplamda..
hoj geldiiiiin. açtım açtım topiği haydi buysdun kıslarımın cicilerine:))opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…