Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

babasının oğulları
027bwi.jpg

hepsi çok güzeller... Allah sağlıkla hepsini kullanıp paralamayı nasip etsin inş. gözlerim yaşardı bakarken ya Allahım sana çok şükürler olsun, Allah herkese ama herkese nasip etsin inş.

kızlar çok teşekkürler allah sağlıkla giydirmek nasip etsin şu mübarek günde...allah hepinize ve yavrularına daha iyilerini nasip etsin

Selam kızlar..
Bugün bütün gün hastanedeydik.
Dün akşam başlayan bir karın ağrısı ve mide bulantısı inanılmaz bir ishale ve istaifraya dönüştü.
Aynı durum gece daha da arttı.Belki hiç uyuyamadan sürekli istifra ettim.
Sabah oldu,artık su bile içemez olmuştum,titremelerim başladı,
Bugün saat 3-3.30 gibi hastaneye gittik,yani bilncim yerinde değildi,yarım yamalak hatırlıyorum gidişimizi falan.
Beni yatırdılar,kan ve dışkı kültürü verdim,yaklaşık 5 saat kadar serum verdiler,sıcaktan uyuyamadığımı biliyorum,ama etrafımdan bihaber durumdaydım.Serumu aldıkça sanırım gözüm açılmaya başladı,bulantım geçti,ishalim durdu,şimdi evdeyim.
Bebeklerle ilgili herhangi bir sorun yok çok şükür.Bütün gün gümbür gümbürdüler yani,anaları can derdinde bu yavrular hiiiiççopuyorumnanaktan
Kanda herhangi bir lökosit bulunmadı,dışkı kültürü ancak pazartesi verilebilirmiş.
Yine soğuk soğuk terliyor her yerim fakat daha iyiym hamdolsun..
Liste için tarih verenler var,sayfaları okudum ama kağıt kalem alıp ekleyebilecek durumda değilim,hoşgörün,
yazdıklarınızı da okudum,bebekler harektlenir inşallah,öyle ki,siz ölü gibi yatarken bile onlar at koşturacaklar içerde,şimdi halay malay çekip çoşmayınkaydirigubbakcemile3
bak ben tam 20.hafta dedim,20.haftada hisseden olmuş maşallah,kaswacım sendin sanırım yanlış hatırlamıyorsam,
muallimim sormuşsun beni canım,eksik olmayasın,bu ağırlıkla tatilden falan vazgeçmiştik zaten,iyi olmana sevindim,sen de bize dua et,kurtulalım şu halden..
Kısmet olursa yarın katılmaya çalışırım,değilse hepinizi öpüyorum kızlar,bana dua;kendinize de dikkat edina.s.
Çok geçmiş olsun canımmm...Aman kendine dikkat et,bebeklerde Allah emanet olsunlar inş.Bu arada herkesin kandili mübarek olsun arkadaşlar...

hazanx canım çok teşekkür ederim,daha iyiyim Allaha şükür,hepimizin yavruları Allaha emaneta.s.

bebiş istiyoruz afferin sana kız arkadaşım,azmettin,büyük-küçük derken işi öğrendin de koydun fotolarızemuszemus
bitirmişsin işi gücü helal olsun sana,emeği geçen herkesin ellerine sağlık,bu saatten sonrada sağlıkla,kendini herhangi bir şey yormadan sabırsızlıkla beklersin bebeklerini inşallah,hayırlı uğurlu olsun her parçanız,Allah sağlık sıhhat versin yavrulara,sağ salim acelesiz gelsinler inşallahh şu mübarek günler yüzü suyu hürmetine:Saruboceq:

slm tatlışlar ben deldim hymarr canım geçmiş olsun neoldu cok üzüldüm tatlım dikkat et aman kendine

slm tatlışlar ben deldim hymarr canım geçmiş olsun neoldu cok üzüldüm tatlım dikkat et aman kendine

canım benimm çok sağol ilgine,yani kan ve dışkıda birşey bulamadılar enfeksiyon cinsinden söylemesi çok ayıp:kedi:
yani sıcak diye bazen evde klimanın karşısına yatıveriyorum,o olmuş olabilir,
soğuk meyve yada su gibi soğuk şeyler tüketiyorum o olmuş olabilir,
yani muhtemelen bir üşütmeydi,geçti diyelim ama çok şükür canım yaa,dikkat etmek lazım.
Yaz hamileliği çok zormuşşkafamçokkarıştı,bi daha mayısa hazirana getiricem valla dermişimkaydirigubbakcemile3,hepimiz dikkat etmeliyiz canım benim,tekrar sağolopuyorumnanaktan
sen nasılsın canım,oralar da sıcaktan ölmüyormusun yaaww

beni sorma tatlış alev alev yanıyorum yaa inş.. su günlerde gecer bir an önce bende gecen dr gittim bel agrısından dolayı işte bebişler iyi teyzesi ikiside 1 kilo olmus bel agrısı ondan oluyomus senin minnoşlar nasıl

maşşallaahh yavrulara canımm:nazar::nazar:
canım biz en son 25+3 te renkli usg ye girdik,ama ben yavruları görünce kilo milo unuttum yanikaydirigubbakcemile3
bir daha da 29.haftada gidicez, o zamana kadar kilolarını bilemiyorum canım ama bacak boyları ve boyları normalin üstündeymiş benim kızların,bi bakarken onu söyledi doktor,analarına değil,babalarına çekicekler galiba:eek:
onun dışında harektliler çok,bri mesajında sormuşsun yer değştiryorlar mı diye de,tabi her gittiğimizde yerleri kafaları kolları değişik yerlerde oluyor canım,sadece kıpırdamak ve tekme atmak değil,bıngıl bıngıl yüzüyorlar valla
Bel ağrısı gece uykusuzluk,sağdan sola dönememe iyice belirginleşti,bir de sıcak geceler,,,Allah yardımcımız olsunn,
Senin cinsiyetlerde bir değişiklik olmuştu,şimdi ikisi de kesin erkek mi?

yarın cinsiyetini kesin ögrenmek için gidicem dr hep akrabalar hediye göndercek soruyolar dr inatla renkliye gir diyo bende bunu istemiyorum canım allah kısmet ederse kucagımda heryerini görmek istiyorum şimdi süpriz kalsın bakalım yatmayı hiç söyleme ben gece uykusunu bıraktım artık yaa sıcak bi yerden dogru düzgün yatamamak bi yerden senin dogum ortama ne zaman diyo dr

canım cinsiyetini öğrenmemekte haklısın,fakat hani bişeyler alınıcak diye,merak ediyor insan,iyi yapmışsın sabredebilirsen kısmet..
canım ayrıntılı ve renkli usg doktorum kendi devam ettiğim doktorumdan farklıydı,ben de yoğun biçimde usg ye girmeyeyim die 3 haftalık ara verelim dedi kendi doktorum.Bu yüzden henüz erken dönemde muhtemel doğum konuşmadık.Fakat benim hesabıma göre canım,36.hafta 18.Eylül.Cumaya geliyor,ertesi gün arefe,arada bayram var,muhtemelen doktorum bayramı ya atlatır,yada bayramdan önce alır.Bayramdan sonraki 37.hafta da Ramazan bayramı ertesine geliyor falan,,,
doktor muhtemel gelişime göre herhalde bu 29.hafta muhtemel bir tarih verir,sence de verir mi?
Sen konuştun mu doktorunla muhtemel tarihi?

ben konustun gecen gün banada eylülün son haftası yani 35 haftaya geliyo eger dedi sana ve bebeklere zararlı bişey olmasa ekim 15 bekliyelim dedi tabi kısmet ama inş. eylül sonunu görürüz canım ben ciger geliştirici iğneyi sordum 28 haftadan sonra vuruluyomus ben onuda yaptırcam allah tarafından kuveze gerek kalmaz inş..

35 hafta verdi demekkCADIARZU
olmadı bekleyelim dedi demekk
kesin bir tarih verilmiyor demek..
kısmett..
Peki ciğer geliştirici iğneyi doktrun uygun zamanda vermesi gerekmiyor mu,bizim mi hatırlatmamız lazım?Bir de bu iğneyi SSK karşılıyor mu,biliyormusun?

ssk karsılıyomus bilmiyorum ama onu sorucam ben hatırlattım acıkcası unutur da aklına soktum şimdiden karsılamazsa bile ben giden ecz alır vurdurrum bide hastaneye igne parası vermem

X