arkadaşlar ben de hamileyim

benimde dün ve önceki gün belim çok ağrıdı kasıkta batma var ve göğüslerde aşırı hassasiyet dokunamıyorum ama adet belirtileri de yoğun dayanamayıp bende 10 gün yani pazartesi yaptırıcam belli olur

benımde transferımın altıncı gunu 13 ünde bellı olucak ama bende kasık agrısı batma falan hıc yok sadece göğüslerde şişlik ve hafif agrı var

tebrik edrim canım rabbim hayırla ve sağlıkla kuağınada almayı nasip etsin amin

canim hayirli olsunn
allah saglikla kucagina almayida nasip etsin
darisi bizlerin basina

tebrikkk ederimm canimmm gözünüz aydinn sağlicakla kucağina almaNi dilerimmm

canım hamilelik belirtileri adet belirtileri ile aynı 10. günde çktı benim sonucum ama herkeste farklı olur. inşallah güzel haberler alırsın canımma.s.

kızlar merhaba kaçıncı günü belli olur bende beklemedeyım 10 uncu günde cıkarmı

mrb canım. senin kaçıncı gün transferin yapıldı bence bununla da alakalı. bennim transferim 27 ekimdi. 6 kasımda yaptım am benim 5. gün transferimdi yani bununla da alakalı olabilir.. inşallah sende olumlu sonuç alırsın canım allah yardımcımız olsunn :1hug:

tebrikler eyetkiner..canım inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirir meleğini kucağına alırsın...

merhaba arkadaşlar nasılsınız yumurta toplama işlemi zormu ben çok korkuyorum uyuttukları zaman ya uyanamazsam diye herşey gözümde çok büyüyor yardımcı olun .ana ne oluuuuuuuuuuuuuuuurr

Tebrik ederim senin adına çok sevindim cnm bende tedavideyim yumurtalarım toplandı ve emriyo haline geldi şimdi ternsfer için gün bekliyorum bakalım doktor ne zaman isterse cnm senin adına çok sevindim darisı benim ve olmayan herkesin basına saglıklı bi gebelik dönemi geçirmeni dilerim Allah tamamına erdirsin ve kucagına versin o güzel bebişini...

merhaba arkadaşlar nasılsınız yumurta toplama işlemi zormu ben çok korkuyorum uyuttukları zaman ya uyanamazsam diye herşey gözümde çok büyüyor yardımcı olun .ana ne oluuuuuuuuuuuuuuuurr
canım korkacak bısey yok uyuttukları gıbı uyanman ıcınde ılac yapıyolar hemen uyanıyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…